Ревност

  • 7 027
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте. В събота с мъжа ми ни предстои да отидем на рожден ден на сестра му, която има русокоса, синеока, с големи гърди красива приятелка (сигурна съм, че вече си я представихте) Satisfied, която също ще дойде. Grin Та въпросната приятелка, когато се видяхме миналия път с нея имах чувството че нещо оглежда мъжа ми Triumph или може би нещо си въобразявам. На него му имам пълно доверие и не забелязах той да се е загледал особенно, попринцип винаги избягва да контактува кой знае колко с други жени пред мен за да не се подразня, както и аз внимавам как говоря с другите мъже. И съм сигурна че ще дойде доста оскъдно облечена Sweat Аз разбирасе ще се постарая да изглеждам по най-добрия си възможен начин, не знам това до колко ще помогне, но ще видим Laughing Колкото и доверие да имам на мъжа ми (никога не ми е давал повод да ревнувам), знаете как е, всеки е ревнувал със или без причина. Много ми се иска някък си поне да скрия колко глупаво се чувствам, или недай си боже да почна да се потя и да се сдухвам Joy Винаги съм имала самочувствие но в такива ситуации направо не знам как да действам и имам чувството че ми личи отвсякъде колко ревнувам, изчервявам се, става ми нервно. No Mouth Абе с две думи ужас. Дайте съвет какво да направя, по някакъв начин поне да прикрия това отвратително чувство Smile Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 443
Та въпросната приятелка, когато се видяхме миналия път с нея имах чувството че нещо оглежда мъжа ми Triumph или може би нещо си въобразявам.

Въобразяваш си, не тя, а той се е поогледал Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Тази жена как е попаднала в обкръжението на сестра му? На първо четене звучи като човек, който ходи по чалготеки, а не по семейни сбирки на приятели.
По темата, дръж се максимално добронамерено, не я засичай, не се заяждай, не се бори да привлечеш внимание за нейна сметка. Ревността и завистта си личат.

# 3
  • Мнения: 17 407
Най-впечатляващ в разказа ти е моментът, в който споделяш, че ще се постараеш да изглеждаш възможно най-добре Simple Smile
Жена без самочувстие се състезава с други. Старае се даже, пряко сили обикновено. Другата, разбира се, която и да е, винаги ще бъде заплаха за теб. Всяка може да го оглежда, и навсякъде, това са обстоятелства, над които нямаш влияение.Бих  разбрала мъжа ти, ако кривне от пътя Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Ревността вероятно е свързана с проблемите, за които сподели в другата си тема.
Тя обаче няма да ги реши, най-много да ескалира нещата в нежелана от тебе посока.
Решението ти го казахме - работиш заедно с мъжа ти.
Същото нещо ще успокои и ревността ти.
Ако пък има нещо да става, ти нямаш абсолютно никаква власт да го предотвратиш. Мъжът ти е пълнолетен човек и сам отговаря за поведението си.
Няма никакъв смисъл да се надцакваш по външност с когото и да е. Ясно е, че повечето жени не са фотомодели. Ако мъжът ти търси просто някакво по-добро тяло, ще намери, независимо дали пред очите ти или не. Ако пък е свързан точно с теб, то няма да го интересуват чифт големи гърди. Е, може и да ги поогледа, човещинка си е. Никой не може да бъде задържан насила.

Успокой се и просто гледай да си прекараш приятно.

# 5
  • Мнения: 101
Ревността вероятно е свързана с проблемите, за които сподели в другата си тема.
Тя обаче няма да ги реши, най-много да ескалира нещата в нежелана от тебе посока.
Решението ти го казахме - работиш заедно с мъжа ти.
Същото нещо ще успокои и ревността ти.
Ако пък има нещо да става, ти нямаш абсолютно никаква власт да го предотвратиш. Мъжът ти е пълнолетен човек и сам отговаря за поведението си.
Няма никакъв смисъл да се надцакваш по външност с когото и да е. Ясно е, че повечето жени не са фотомодели. Ако мъжът ти търси просто някакво по-добро тяло, ще намери, независимо дали пред очите ти или не. Ако пък е свързан точно с теб, то няма да го интересуват чифт големи гърди. Е, може и да ги поогледа, човещинка си е. Никой не може да бъде задържан насила.

Успокой се и просто гледай да си прекараш приятно.
Хахаха, човещинка разбирасе Smile благодаря за мнението Hug Но момичета, не можете да ми кажете, че нищо няма да ви трепне ако сте на мое място, нали? Освен ако не се чувствате красиви като фотомодели. Дори и да сте сигурни, че този човек просто няма начин да пипне чуждо Smile И ревността със граници е едно съвсем нормално чувство, не ме съдете, всички сме хора Wink Не съм тръгнала да се бия с никой или да вдигам скандали Simple Smile Ако кажете че никога не сте ревнували, няма да повярвам, или че не сте се сравнявали с друга жена, по красива от вас. Пък и съм в такъв период, че самооценката ми за жалост леко се е понижила. Както казах всички сме хора, човещинка Smile

# 6
  • Мнения: X
Да, нормални са тези чувства, но разбери, че са ирационални. И ги пропъди. Гледай си живота с мъжа и не се занимавай с глупости. Не можеш опази никого.

# 7
  • Мнения: 4 518
Ми огледай я де, изкоментирай я и той ще си каже мнението. И мъжът ми ще я огледа, но както я описваш не знам дали няма с лошо да я изкоментира. Мъжът ти изобщо пада ли си по подобни барбита?

# 8
  • Мнения: 17 407
Вероятно е и да е красива, привлекателна, секси. Има и такива жени, но не ги убиваме, щото пречат Simple Smile
Не мисля, че туй твойто е ревност с граници, ако въобще същестува такова понятие.

# 9
  • Мнения: X
Всички мъже си падат по подобни барбита - поне за веднъж. Но това никак не значи, че ще го направят, ако са обвързани. Ако пък престъпят чертата, авторката няма никакъв начин да го предотврати и е безсмислено да се състезава по външност. Нейните чарове и достойнства са съвсем други и много по-незаменими - ако има кой да ги оцени. Ако няма, както се казва, свирено е. И не си струва да се плаче за такава загуба.

 И жените оглеждаме готините мъжки екземпляри. Какво от това?

# 10
  • Мнения: 101
Ми огледай я де, изкоментирай я и той ще си каже мнението. И мъжът ми ще я огледа, но както я описваш не знам дали няма с лошо да я изкоментира. Мъжът ти изобщо пада ли си по подобни барбита?
Мнението му миналия път беше, че общо взето не му харесва сестра му да се занимава с такъв тип момичета. Да, от тези които често посещават чалготеките. Както каза black_sapphire - Всички мъже си падат по подобни барбита - поне за веднъж.Smile
Дренка - а какво мислиш,че е "туй" мойто Laughing Както казах, не съм тръгнала да убивам никой Wink ти понеже никога не си ревнувала, дренке, извиняам са " Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: X
А, Дренка скоро беше на зор за тройка и не мисля, че познава чувството за ревност.
Малките дози ревност във вид на заинтересованост са здравословни и донякъде ласкаят партньора. Но не и ако се превърнат в мания и обсебят живота.
Аз лично съм много ревнива и знам със сигурност, че разбера ли за забежка на мъжа ми, това ще е краят. Дори да е еднократна. Просто погнусата ми ще е в такива размери, че няма да мога да го докосна никога вече. Това е нещо, което дори не зависи от волята ми. И той си го знае. Но иначе съм го пуснала да пасе без никакъв надзор. Голям човек е, да си носи отговорност какви ги върши. Аз не съм ничий пъдар.

# 12
  • Мнения: 17 407
Сама казваш, че искаш да го прикриеш. Хубаво, ама не можеш, и няма да можеш.
Отделяш време и внимание на потенциален противник. Ако ще следиш кой в каква посока ще врътне очета, лиши го от присъствието си, намирайки по-приятни занимания.
Simple Smile
Сапфире, въздържай се някак, знам че е трудно

# 13
  • Мнения: 101
А, Дренка скоро беше на зор за тройка и не мисля, че познава чувството за ревност.
Малките дози ревност във вид на заинтересованост са здравословни и донякъде ласкаят партньора. Но не и ако се превърнат в мания и обсебят живота.
Аз лично съм много ревнива и знам със сигурност, че разбера ли за забежка на мъжа ми, това ще е краят. Дори да е еднократна. Просто погнусата ми ще е в такива размери, че няма да мога да го докосна никога вече. Това е нещо, което дори не зависи от волята ми. И той си го знае. Но иначе съм го пуснала да пасе без никакъв надзор. Голям човек е, да си носи отговорност какви ги върши. Аз не съм ничий пъдар.
Е, браво на дренка Laughing Аз не съм от тоя тип, който ще си подели мъжа. Когато и да ми се е случило да ми трепне малко от ревност, винаги съм се държала на ниво и дори не съм го правила на въпрос Simple Smile Да, но в този случай на тая госпожица само остава да и сложат един пилон, и ще е пълна програмата. С мъжа ми сме си се доказали достатъчно един на друг, така по между другото Yum Знам, че дори и да погледне-няма да пипне, в това съм убедена. И все пак не е приятно да се развяват цици и джуки пред него, а ти да си седиш спокойно без да ти прави впечатление. Или дренка мисли друго по въпроса? Joy

# 14
  • Мнения: 5 508
Аз съм ревнувала като ученичка. Сега съм над тези неща.
Ако има някоя такава на няное събиране ще я огледам така, както ще я огледа всеки друг. Нормално е да се гледаме когато сме в една компания с други хора.
Не бих ревнувала от подобно нещо. В крайна сметка мъжът надали живее в отшелничество през останалото време и това е единствената кравива жена, с която има контакт. Ако реши да изневерява, да се заглежда или да флиртува с някоя по-красива от мен, то със сигурност няма да е точно пред мен и сестра му.
И ке, не съм фотомодел, даже си имам доста кусури - и с килограмите не съм окей, и костната ми структура е широка, и характерът ми е чапат на моменти ... Та, не е нужно една жена да е фотомодел за да не ревнува или за да не се вкарва сама в разни филми Simple Smile

# 15
  • Мнения: 101
Здравей, зизу. Аз не съм ученичка, но съм още млада - на 24. С мъжа сме от 4 години заедно. Може би с времето и аз ще стана над нещата, но засега ние сме още пресни пресни Smile Предполагам като стана на 30, по друг начин ще мисля, знаете как е Blush

# 16
  • Мнения: X
Не ми харесва надъхването 'по-добра и ценна си от нея'. Издава комплекси. Никога няма да сте истински над нещата, ако разсъждавате толкова повърхностно.

# 17
  • Мнения: 101
Не ми харесва надъхването 'по-добра и ценна си от нея'. Издава комплекси. Никога няма да сте истински над нещата, ако разсъждавате толкова повърхностно.
Ами сподели тайната тогава, как да сме истински над нещата. Нали за това е темата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 508
Аз съм на 27, не съм много по-възрастна от теб. И не, не годините са важни, а начинът на мислене.
Аз не мога да ревнувам от Барби. Евентуално ще изревнувам ако приятелят ми води по-интересни и задълбочени разговори с друга, по-интелигентна и интересна жена.
А в случая ти ревнуваш, защото някоя го гледа. Ама те го гледат десетки по улицата. Сигурна съм, че и ти се заглеждаш ако засечеш с поглед някой красив мъж, или някой с по-странно облекло, или интересна двойка на улицата ... И надали си представяш как си лягаш с всеки от тях.
С безсмислена ревност най-много да отблъснеш човека.
Разбирам той да я е гледал, да говори с нея, а ти да си изолирана - добре, изревнувай, ама да го правиш защото тя го гледа ... Че и да се чудиш как да се издокараш заради нея, а не заради себе си или поне заради мъжа ти е признак на слабост и някакъв по-сериозен комплекс, който е добре да изкорениш навреме Simple Smile

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това показва неувереност, ниско самочувствие и несигурност в мъжа. Още не знаеш какво ще стане, а вече си се настроила срещу другата жена, заради това, че била красива и щяла да го гледа. Каквото и да ти разправят, зависи си само от него. Не е безпомощно бебе на годинка, че да го пазиш от други жени. Нито ти е собственост, че да го контролираш постоянно. И друго - никак не бих подхранвала така егото на мъж - като почне да пори небесата с носа си, идват и номерата. Що се отнася до гледането - ми имаме очи, гледаме.

# 20
  • Мнения: 101
Аз съм на 27, не съм много по-възрастна от теб. И не, не годините са важни, а начинът на мислене.
Аз не мога да ревнувам от Барби. Евентуално ще изревнувам ако приятелят ми води по-интересни и задълбочени разговори с друга, по-интелигентна и интересна жена.
А в случая ти ревнуваш, защото някоя го гледа. Ама те го гледат десетки по улицата. Сигурна съм, че и ти се заглеждаш ако засечеш с поглед някой красив мъж, или някой с по-странно облекло, или интересна двойка на улицата ... И надали си представяш как си лягаш с всеки от тях.
С безсмислена ревност най-много да отблъснеш човека.
Разбирам той да я е гледал, да говори с нея, а ти да си изолирана - добре, изревнувай, ама да го правиш защото тя го гледа ... Че и да се чудиш как да се издокараш заради нея, а не заради себе си или поне заради мъжа ти е признак на слабост и някакъв по-сериозен комплекс, който е добре да изкорениш навреме Simple Smile
Добре, съгласна съм. Затова съм я направила тази тема, за да ме посъветвате как да изкореня комплекса или каквото и да е там, и да оправиме проблема, а не за да ми натяквате и да ми казвате колко ниско самочувствие имам или колко е глупаво че ревнувам от красива жена Grin
П.п. - винаги когато излизам се издокарвам за себеси и за мъжа ми!

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 08:25 от bebe_alex

# 21
  • Мнения: 101
Също така, ако е от значение, майка съм на 6 месечно бебе, имам огромни тъмни кръгове под очите, циците ми вече са толкова изпразнени и деформирани от кърмене че си нямате идея, все още се боря с излишните килограми от бременността и това явно е повлияло на самочувствието ми. Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 08:27 от bebe_alex

# 22
  • Мнения: 17 407
Е, че то всеки иска някой друг да му каже какво точно да направи, и как. Simple Smile
Със сигурност тук пишат жени с по две-три деца, купища ангажименти и проблеми.
Борбата не ти върви в унисон с нагласите обаче, постарай се над това Simple Smile

# 23
  • Мнения: 101
Е, че то всеки иска някой друг да му каже какво точно да направи, и как. Simple Smile
Със сигурност тук пишат жени с по две-три деца, купища ангажименти и проблеми.
Борбата не ти върви в унисон с нагласите обаче, постарай се над това Simple Smile
Дренке, вместо да ми разкриеш тайната си, та да ми се прииска и на мене да завъртя някоя тройка, ти се стискаш тука Joy Форума не е ли за съвети, или нещо съм се объркала?

# 24
  • Мнения: 7 006
Истината както винаги е проста..
Човек квото и да прави,където и да отиде,не може да избяга от самия себе си и навсякъде си мъкне емоционалния и менталния багаж.
Ум царува,ум робува,ум патки пасе..

Видя ли красота някъде,винаги гледам.Мъж,жена,дете,цвете..няма значение,красотата ми радва очите

# 25
  • Мнения: 2 694
Проблемът е, че е с големи цици. Жени бол, но с големи цици не толкова, направо го пиши бегал, ако е с голямо деколте и му намигва.

# 26
  • Мнения: 101
Добре, значи да разбирам, че всички тук са душевно и ментално уравновесени и никоя от вас досега не е ревнувала от красива жена. Дайте направо да закриваме темата Simple Smile

# 27
  • Мнения: 101
И по между другото - вчера се зачетох в стари теми, 2010 година, жена на амфетамини и мъж на хероин искат да си правят дете - страхотно разбиране и подкрепа от форума, прегръдки им раздават целувки всичко Hug Grin 2019 година, отварям тема за ревност, ама то все едно човек ще убивам, едвали не-съм лош човек ако ревнувам. Нещо определено се случва със света. Да сте живи и здрави всички, щом никога не сте ревнували Confused Безгрешни сте, поздравления Hands Clap

# 28
  • Мнения: X
Да си над нещата не се обяснява и не е тайна - или си, или не си. В случая ти не си, пука ти за една непозната, която - забележи! - ти вече оценяваш по-високо от себе си.

# 29
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
В 3 след полунощ това ли успя да измислиш? Ако страдаш от безсъние, пий мелатонин, вместо да се изцепваш с подобни тъпотии.
Руса, синеока и едрогърда- от това по- банслно няма на къде. Чак си я представих като в американска комедия- с мажоретски одежди, как облизва вилицата на забавен каданс, докато гледа мъжа ти 😂

# 30
  • Мнения: X
Също така, ако е от значение, майка съм на 6 месечно бебе, имам огромни тъмни кръгове под очите, циците ми вече са толкова изпразнени и деформирани от кърмене че си нямате идея, все още се боря с излишните килограми от бременността и това явно е повлияло на самочувствието ми. Simple Smile
Ами явно е от значение за тебе.
Но е напълно възможно въобще да не е от значение за мъжа ти.
Все пак ти си тази, която му отказва секс, нали? Той си те търси.

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Задай си въпроса струва ли си да хабиш нерви за нещо, което не зависи от теб. В случая е точно така - нито можеш да заличиш всички красиви хора от лицето на земята за свой кеф и спокойствие, нито можеш да им забраниш да гледат, нито можеш да избодеш очите на мъжа си, че да не гледа той. Какво си тръгнала да се сравняваш и конкурираш с непозната, която виждаш като заплаха, още преди да има индикации за това? Зависи единствено от човека до теб - ако е решил, и мис Вселена да си, пак ще направи, каквото е решил.

# 32
  • Мнения: 221
Добре, значи да разбирам, че всички тук са душевно и ментално уравновесени и никоя от вас досега не е ревнувала от красива жена. Дайте направо да закриваме темата Simple Smile


Проблема е в главата ти. Никой не ходи на семейни събития, че да се сваля с мъжа на наскоро родила жена... Хормоните ти бушуват все още, успокой се малко, скоро си родила, а това трябва да е приоритет на теб и на мъжа ти, а не някаква мацка, която просто изглежда добре, такива ще срещате постоянно, я някое засукано мамче на детската площадка лятото, и тогава какво- няма да излизате ли ? Не се съсипвай с тази ревност, напълно безпредметно е, и то при условие, че нямаш повод.
ММ като се загледа в някоя, и след това вкъщи като ми каже "леле видя ли я как си беше направила веждите- ужас", и ми става едно такова смешно Grinning

# 33
  • Мнения: 2 694
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 485
Е, спокойно де. И аз съм доста ревнива, а реално не съм имала сериозни поводи.
След като си сигурна в съпруга си, не трябва да го мислиш толкова. Има си начин да покажеш на въпросната госпожица къде й е мястото. Нямам предвид разни намеци или подобни. Понякога може и с направен комплимент да постигнеш целта си. Най-важното е да си спокойна. Ако покажеш, че си се подразнила от нейното поведение, може да й дадеш допълнителен стимул.

# 35
  • Мнения: X
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Викаш тъй, случайно, в бъркотията...

# 36
  • Мнения: 101
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Добре, и това си е съвет. Имам нужда от съвети хахаха
Е, спокойно де. И аз съм доста ревнива, а реално не съм имала сериозни поводи.
След като си сигурна в съпруга си, не трябва да го мислиш толкова. Има си начин да покажеш на въпросната госпожица къде й е мястото. Нямам предвид разни намеци или подобни. Понякога може и с направен комплимент да постигнеш целта си. Най-важното е да си спокойна. Ако покажеш, че си се подразнила от нейното поведение, може да й дадеш допълнителен стимул.

Благодаря, Радост. Харесва ми как мислиш Blush

# 37
  • Мнения: 2 694
Не бе, за това последното не се ебавах наистина.

# 38
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво да показва на въпросната госпожица? Laughing  Която я знае, я не баш за мъжа на авторката и за нея самата. Това на предварително препикаване на територия прилича направо, ей така, за всеки случай, още повече, че е възможно всичко да е само в главата на авторката. Че чак да й показва къде й било мястото. Ами "заплахата" може да си е свободна, друг трябва да знае какво може и не може.

# 39
  • Мнения: X
Не бе, за това последното не се ебавах наистина.
То ясно, ама винаги ме е учудвала тая мъжка нагласа - стана без да искам. Как тъй става без да искаш? Сблъсквате се в коридора и хоп - в първата тоалета, и без да искаш. Много ми е странно това нещо...

# 40
  • Мнения: 101
+ забелязала съм че много хора влизат в подобни теми само за да се заяждат, и да накарат постващия да се чувства още по зле. Дайте да спазваме добри обноски, не съм ви бръкнала в манджата.

# 41
  • Мнения: 17 407
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Викаш тъй, случайно, в бъркотията...

Не, съвсем преднамерено, системно и последователно тя си работи в тази посока.

# 42
  • Мнения: X
За системно и последователно не се наемам да съдя, но че не е преднамерено е сигурно.

За мен няма нищо извинително в обяснението "жена ми не ми дава, затова аз си намирам навън", когато става дума за не чак толкова продължителния период около бременността и раждането, или пък за временно заболяване. А и в повечето случаи жена му все пак му дава, само дето не е толкова начесто или с не чак такъв ентусиазъм. Или има някакви промени в тялото й. Но така се получава, когато гледаш на партньора като на предмет за употреба. Като му се появи някакъв външен дефект или се счупи, хвърляш и си вземаш нов.

# 43
  • Мнения: X
bebe_alex, ти ухапа всеки, с различно мнение от твоето.
Не е ревност това, ами огрооомна несигурност, която стига до небето.
Взимай се в ръце и поработи над себе си, вместо да обезценяваш всеки по пътя ти

# 44
  • Мнения: 17 407
Няма как мъж да накара жена да се чувства красива и желана, ако самата тя не се усеща така. Нито пък вътрешно насилствено да  изпитва влечение към нея, била тя и собствената му съпруга.

# 45
  • Мнения: 9 196
Аз винаги съм се чувствала по-добре заобиколена от красиви неща и хора. Мебели, предмети, жени, мъже - когато са красиви и около теб, карат и теб самата да изглеждаш по-красива. Средата е аксесоар в крайна сметка.

Приятните, сексапилни хора около тебе, те карат да се чувстваш по същия начин. Сдуханите, кисели бабички също. Е - предпочитам първото. И всеки мъж ще предпочита жена си в първата компания.

Битието определя съзнанието. Комунизъмче, но вярно ...

# 46
  • Мнения: 101
Добре, благодаря на всички за мненията, каквито и да са те Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 381
bebe_alex приеми, че винаги ще има по-красиви и сексапилни жени, с напредване на годините дори ще стават все повече, защото остаряваме. Приеми също така, че твоят човек винаги ще бъде подложен на изкушение. Все пак вие не сте 24/7 заедно и когато е навън без теб /работа, приятели, хоби/ той ще продължава да среща и общува с красиви жени. Нищо не можеш да направиш, освен да приемеш този факт и колкото по-рано толкова по-добре. За конкретния случай - ако той се държи така, че не наранява достойнството ти не виждам от какво трябва да се притесняваш. Например моичкият /бяхме хлапета още на по 19г./ докато се возех с него в колата бибиткаше на преминаващите мацки?! Но след като поговорихме и му обясних, че за мен е супер обидно докато сме заедно да го прави, престана. Като е сам нека им свирка Simple Smile. Няма смисъл да се състезаваш с други жени, които са по-красиви от теб. Аз например с годините се научих да им се възхищавам, да им се кефя както се казва. Което си е хубаво си е хубаво, няма как да отречеш. И досега когато се разхождаме и се разминем с красива жена и двамата я зяпаме и после я обсъждаме като селски клюкарки Simple Smile много е забавно, повярвай. Напълно нормално е да и хвърля по някой поглед, все пак не е кон с капаци и това, че ти е казал, че не харесва такъв тип жени не означава, че ще седи с празен поглед и няма да я огледа от горе до долу и после обратно. Но това нищо не значи, просто е мъж.

# 48
  • Мнения: 101
bebe_alex приеми, че винаги ще има по-красиви и сексапилни жени, с напредване на годините дори ще стават все повече, защото остаряваме. Приеми също така, че твоят човек винаги ще бъде подложен на изкушение. Все пак вие не сте 24/7 заедно и когато е навън без теб /работа, приятели, хоби/ той ще продължава да среща и общува с красиви жени. Нищо не можеш да направиш, освен да приемеш този факт и колкото по-рано толкова по-добре. За конкретния случай - ако той се държи така, че не наранява достойнството ти не виждам от какво трябва да се притесняваш. Например моичкият /бяхме хлапета още на по 19г./ докато се возех с него в колата бибиткаше на преминаващите мацки?! Но след като поговорихме и му обясних, че за мен е супер обидно докато сме заедно да го прави, престана. Като е сам нека им свирка Simple Smile. Няма смисъл да се състезаваш с други жени, които са по-красиви от теб. Аз например с годините се научих да им се възхищавам, да им се кефя както се казва. Което си е хубаво си е хубаво, няма как да отречеш. И досега когато се разхождаме и се разминем с красива жена и двамата я зяпаме и после я обсъждаме като селски клюкарки Simple Smile много е забавно, повярвай. Напълно нормално е да и хвърля по някой поглед, все пак не е кон с капаци и това, че ти е казал, че не харесва такъв тип жени не означава, че ще седи с празен поглед и няма да я огледа от горе до долу и после обратно. Но това нищо не значи, просто е мъж.
Много ти благодаря за мнението. Накара ме да се усмихна Blush

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839

Хахаха, човещинка разбирасе Smile благодаря за мнението Hug Но момичета, не можете да ми кажете, че нищо няма да ви трепне ако сте на мое място, нали? Освен ако не се чувствате красиви като фотомодели. Дори и да сте сигурни, че този човек просто няма начин да пипне чуждо Smile И ревността със граници е едно съвсем нормално чувство, не ме съдете, всички сме хора Wink Не съм тръгнала да се бия с никой или да вдигам скандали Simple Smile Ако кажете че никога не сте ревнували, няма да повярвам, или че не сте се сравнявали с друга жена, по красива от вас. Пък и съм в такъв период, че самооценката ми за жалост леко се е понижила. Както казах всички сме хора, човещинка Smile

Напротив, нищо не бива да ти трепва, когато някоя заглежда мъжа ти, освен ако не забележиш, че той ѝ отвръща.
Защото, ако имаш малко самочувствие, ще се сетиш, че преди да избере за теб да се ожени, достатъчно много са го заглеждали- и руси, и оскъдно облечени.
Ревността ти в случая, излиза извън границите на нормалното, защото нямаш повод да я изпитваш.

# 50
  • Мнения: 101

Хахаха, човещинка разбирасе Smile благодаря за мнението Hug Но момичета, не можете да ми кажете, че нищо няма да ви трепне ако сте на мое място, нали? Освен ако не се чувствате красиви като фотомодели. Дори и да сте сигурни, че този човек просто няма начин да пипне чуждо Smile И ревността със граници е едно съвсем нормално чувство, не ме съдете, всички сме хора Wink Не съм тръгнала да се бия с никой или да вдигам скандали Simple Smile Ако кажете че никога не сте ревнували, няма да повярвам, или че не сте се сравнявали с друга жена, по красива от вас. Пък и съм в такъв период, че самооценката ми за жалост леко се е понижила. Както казах всички сме хора, човещинка Smile

Напротив, нищо не бива да ти трепва, когато някоя заглежда мъжа ти, освен ако не забележиш, че той ѝ отвръща.
Защото, ако имаш малко самочувствие, ще се сетиш, че преди да избере за теб да се ожени, достатъчно много са го заглеждали- и руси, и оскъдно облечени.
Ревността ти в случая, излиза извън границите на нормалното, защото нямаш повод да я изпитваш.

Може би защото ставам параноична и си мисля, че може да отвърне.. Незнам.

# 51
  • Мнения: 29 371
Държиш се нормално. Ако те заговори, отговаряш ѝ с усмивка.
Докато мъжът ти не се заплесва по нея, нямаш повод за ревност. После - вече ще е късно.../ако се случи/.  Peace

# 52
  • UK
  • Мнения: 4 308
Алекс, моят съвет е първо един хубав кекс с мъжа ти преди сбирката, да е по-спокоен, това ще ти вдъхне и на теб овече увереност, и второ, не се наконтвай, напротив, точно обратното направи, облечи се комфортно и небрежно (мъжът ти в тон, разбира се), със съвсем лек или без грим, небрежна прическа, нека блонди се почувства неудобно, че е отишла на неофициална семейна сбирка наконтена като чалга певица/порнактриса/каквото си избереш. Тя трябва да се почувства не на място, не ти да се състезаваш с нея.

# 53
  • Мнения: 101
Колкото до други случаи, както казах винаги съм се държала на ниво и дори да съм имала такива чувства съм ги прикривала, не съм се проявявала като някаква ревнивка и се надявам и сега да го преодолея, пък с времето ще свикна повече, че "света не се върти около мен" и има къде къде по добри и красиви.
Държиш се нормално. Ако те заговори, отговаряш ѝ с усмивка.
Докато мъжът ти не се заплесва по нея, нямаш повод за ревност. После - вече ще е късно.../ако се случи/.  Peace
Имам му огромно доверие, че няма да тръгне да прави нищо. Мислете ме за наивна ако искате. Мисълта ми е че не знам как да реагирам в ситуацията, ако случайно се заговорят и вземе че ми "трепне". Sweat Smile Направо незнам, объркана съм и ми е тъпо че хората ми реагират остро и ме критикуват, то е ясно, че щом пиша тук имам някакъв проблем, било то със самочувствието или със секса или каквото и да е,но срещам и надъхващи коментари за което благодаря.

# 54
  • Мнения: 178
Това май не е точно ревност в смисъла, че мъжът ти ще се загледа или че ще го ''загубиш'', това ми се струва по-скоро дразнене, че тя е по-красива физически конкретно от теб. Напълно нормална си, споко, повечето жени се дразнят на по-красивите физически. По мои наблюдения жените завиждат за красотата на други жени, мъжете завиждат за финансовото състояние на други мъже. Мъж няма да седне да се тръшка, че няма плочки или сини очи като на еди кой си, те по дефолт си смятат, че красивите жени се печелят само с пари Smiley
Както един мой познат испанец казваше: ''не разбирам как в България красивите жени ходят с противни чичковци с пари. В Испания трябва хем да имаш пари, хем да си красив, за да бъде красива жена с теб'' Smile
Да питам само таз русата като е толкова вървежна и заглежда женени мъже, защо е сама?
Мъжът ти доколкото го описваш явно не е от хората, които харесват или биха се впечатлили от такава визия, по-скоро нямаш причина да се страхуваш за него, проблемът е че теб те дразни това момиче. Когато се дразниш,че някой те превъзхожда физически, можеш да се опиташ да изглеждаш максимално добре или да си направиш корекции, нищо лошо няма, ако смяташ, че да си предизвикателно барби ще ти помогне в живота (в много случаи помага, ще се радваш и на много внимание, но дали то ще има стойност е друг въпрос). Подобряването на външността ти със сигурност ще подобри и самочувствието ти, но не е всичко. Най-ревнивите жени, които познавам са убийствени красавици.

# 55
  • Мнения: 7 006
И по между другото - вчера се зачетох в стари теми, 2010 година, жена на амфетамини и мъж на хероин искат да си правят дете - страхотно разбиране и подкрепа от форума, прегръдки им раздават целувки всичко Hug Grin 2019 година, отварям тема за ревност, ама то все едно човек ще убивам, едвали не-съм лош човек ако ревнувам. Нещо определено се случва със света. Да сте живи и здрави всички, щом никога не сте ревнували Confused Безгрешни сте, поздравления Hands Clap

Е кво искаш сега?
Да си съчиняваме и да лъжем,как видиш ли,всяка жена ревнува когато на пътя и се изпречи красавица?
Ще ти донесе някакво успокоение ли?
Ами сори,но не всички хора са еднакви..

# 56
  • Мнения: 101
Това май не е точно ревност в смисъла, че мъжът ти ще се загледа или че ще го ''загубиш'', това ми се струва по-скоро дразнене, че тя е по-красива физически конкретно от теб. Напълно нормална си, споко, повечето жени се дразнят на по-красивите физически. По мои наблюдения жените завиждат за красотата на други жени, мъжете завиждат за финансовото състояние на други мъже. Мъж няма да седне да се тръшка, че няма плочки или сини очи като на еди кой си, те по дефолт си смятат, че красивите жени се печелят само с пари Smiley
Както един мой познат испанец казваше: ''не разбирам как в България красивите жени ходят с противни чичковци с пари. В Испания трябва хем да имаш пари, хем да си красив, за да бъде красива жена с теб'' Smile
Да питам само таз русата като е толкова вървежна и заглежда женени мъже, защо е сама?
Мъжът ти доколкото го описваш явно не е от хората, които харесват или биха се впечатлили от такава визия, по-скоро нямаш причина да се страхуваш за него, проблемът е че теб те дразни това момиче. Когато се дразниш,че някой те превъзхожда физически, можеш да се опиташ да изглеждаш максимално добре или да си направиш корекции, нищо лошо няма, ако смяташ, че да си предизвикателно барби ще ти помогне в живота (в много случаи помага, ще се радваш и на много внимание, но дали то ще има стойност е друг въпрос). Подобряването на външността ти със сигурност ще подобри и самочувствието ти, но не е всичко. Най-ревнивите жени, които познавам са убийствени красавици.

Е това направо е коментара на комемтарите. Смятам, че си напълно права и си доста изчерпателна в отговора си. По скоро съм съгласна с теб, че мъжа ми не играе толкова роля.
И по между другото - вчера се зачетох в стари теми, 2010 година, жена на амфетамини и мъж на хероин искат да си правят дете - страхотно разбиране и подкрепа от форума, прегръдки им раздават целувки всичко Hug Grin 2019 година, отварям тема за ревност, ама то все едно човек ще убивам, едвали не-съм лош човек ако ревнувам. Нещо определено се случва със света. Да сте живи и здрави всички, щом никога не сте ревнували Confused Безгрешни сте, поздравления Hands Clap

Е кво искаш сега?
Да си съчиняваме и да лъжем,как видиш ли,всяка жена ревнува когато на пътя и се изпречи красавица?
Ще ти донесе някакво успокоение ли?
Ами сори,но не всички хора са еднакви..
Добре, слагам те в графата -хора които никога не са изпитвали ревност.

# 57
  • Мнения: X
Здравейте. В събота с мъжа ми ни предстои да отидем на рожден ден на сестра му, която има русокоса, синеока, с големи гърди красива приятелка (сигурна съм, че вече си я представихте) Satisfied, която също ще дойде. Grin Та въпросната приятелка, когато се видяхме миналия път с нея имах чувството че нещо оглежда мъжа ми Triumph или може би нещо си въобразявам. На него му имам пълно доверие и не забелязах той да се е загледал особенно, попринцип винаги избягва да контактува кой знае колко с други жени пред мен за да не се подразня, както и аз внимавам как говоря с другите мъже. И съм сигурна че ще дойде доста оскъдно облечена Sweat Аз разбирасе ще се постарая да изглеждам по най-добрия си възможен начин, не знам това до колко ще помогне, но ще видим Laughing Колкото и доверие да имам на мъжа ми (никога не ми е давал повод да ревнувам), знаете как е, всеки е ревнувал със или без причина. Много ми се иска някък си поне да скрия колко глупаво се чувствам, или недай си боже да почна да се потя и да се сдухвам Joy Винаги съм имала самочувствие но в такива ситуации направо не знам как да действам и имам чувството че ми личи отвсякъде колко ревнувам, изчервявам се, става ми нервно. No Mouth Абе с две думи ужас. Дайте съвет какво да направя, по някакъв начин поне да прикрия това отвратително чувство Smile Благодаря предварително
Какво действа при мен/на мен, в подобна ситуация:
Игнорирам почти напълно въпросната причинителка на ревността.Контактувам предимно с мъжката част от компанията, разговори, смях, закачки, нищо прекалено флиртаджийско или еротично закачливо, просто усмивки, вицове, забавление.И тогава, вместо мъжът ми да гледа циците на дамата, обикновено следи аз какво правя.   Smiley   Той не е от ревнивите, но предвид, че това не е обичайното ми поведение постоянно, излизане от рутината го поставя нащрек и не му остава време за неговите "погледи", ако изобщо има такива.
Не знам дали при всеки мъж действа, при моя да, проверено е.

# 58
  • Мнения: 14 966
В какъв кръг ще  е този рожден ден ?
Очевидно сестрата на мъжа ти е свободна жена, тя няма ли да покани и други момчета и момичета, които са сингъл на рождения си ден, или ще сте четиримката.
Не би трябвало да се притесняваш от няккаква руса красавица, такъв модел са сериозен процент от младите, ако не са такива по естествен начин, се докарват на същото такова като по калъп, та едва ли мъжът ти не  евиждал такива птици.
Мъжът ти те е избрал за съпруга и майка на децата си, очевидно е открил у теб неща, които подобни блонди красавици нямат. Подкрепям съветите да не се докарваш , както не ти е присъщо в обичайна ситуация, защото това прави впечатление. Един вид се конкурираш с нея и и показваш- виж ме ква съм убавица, няма да ти върже.Особеено ако предния път си била облечена по-неглиже. Това би провокирало кокошото у русата да започне да кудкудяка. Я по-спокойно.
Не мога да ти дам съвет как да не ревнуваш, това си е до човека. Ако си си такава, мъка голяма ще  ти е животът, независимо дали мъжът ти дава поводи.Ти все ще ги намираш.
Да, повиши самооценката си, бъди неговото момиче, вярвай в него и се отпусни.
И да, съветът за един як секс преди вечеринката е добре дошъл.

# 59
  • Мнения: 17 407
Мъжът ти едва ли не разговаря с жени, които намираш за красиви и в твое отсъствие. Нещо такова можеш да си представиш, чудейки се, дали ще ти трепне или няма. Значи, като чета коментарите - докато не говори с нея, нямаш повод за ревност, обаче случи ли се, край. То и затова много мъже са неестествено различни в присъствието на жените си.
Simple Smile

# 60
  • Мнения: 101
Франсоаз, ще пробвам с тактиката ти ако се наложи, благодаря Blush
Тайс, ще сме още 10тина човека, момчета момичета. Благодаря за съвета.
Дренка, права си, но ще е друго като е пред мен, и е друго като не виждам и не чувам Smile

# 61
  • Мнения: 17 407
Е не е лесно, но инак как ще пребориш страха. Опитвай поне. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 14 966
Помисли си при други свободни кадри това русото точно на женения мъж ли ще се хвърли. Вероятно е флиртаджийка, от този тип, които искат с появата си да усещат всеобщото възхищение и ако мъжът ти предния път не се е впечатлил, да ти се струва, че го атакува. Тези са повърхностни, не се връзвай / ако е такава/.
Иначе, извинявай за любопитството , но ти в какви отношения си със сестрата ?

# 63
  • Мнения: 101
Помисли си при други свободни кадри това русото точно на женения мъж ли ще се хвърли. Вероятно е флиртаджийка, от този тип, които искат с появата си да усещат всеобщото възхищение и ако мъжът ти предния път не се е впечатлил, да ти се струва, че го атакува. Тези са повърхностни, не се връзвай / ако е такава/.
Иначе, извинявай за любопитството , но ти в какви отношения си със сестрата ?
Определено изглежда като такава, тайс Grin Отношенията ни със сестрата са много добри, винаги сме се харесвали.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 306
То и на най-красивите модели и актриси им изневеряват, така че да изглеждаш прекрасно изобщо не е гаранция. Разбирам те, чувствала съм се така, но проблемът не е в момичето, а в теб. Трябва ти повече самоувереност и себеуважение. Погледни философски на нещата и си изкарай една чудесна вечер на партито :Р 
 

# 65
  • Мнения: 14 966
Един колега има такъв лаф, той сигурно не  е негов, де, но от него съм го чувала :
Виждали сме и по-хубави, ч*кали сме и по-грозни"
Та не се вкарвай в клишета, нищо необичайно няма в някаква руса , атрактивна мадама. Под път и над път. Забавлявай се, нали затова отиваш. Намерете си теми с тм с останалата част от компанията , идете по-рано, за да се настаните на безопасно място, което да изберете. Че ще има да откачаш , ако се тропоса девойчето до твоя Joy
Хайде, да разкажеш после. ще видиш, че няма никаква ситуационна обстановка, тя е само в твоята главица.

# 66
  • Мнения: X
Проблемът е, че е с големи цици. Жени бол, но с големи цици не толкова, направо го пиши бегал, ако е с голямо деколте и му намигва.
Ти къде движиш?   Smiley
С толкова достъпния силикон, вече имам чувството, че всяка втора е дойна крава.Вярно, сега са пооблечени заради студа, но лятото все едно съм в кравеферма.....от всеки топ, от всеки потник се леят едни вимета....Не знам как на мъжете не им е дошло до гуша...А май е.Толкова са преситени от плът, че вече не се и възбуждат....затова и толкова теми "Мъжът ми не ме желае/не правим секс/все е уморен....!".
А за "патешките" джуки да не говорим....все очаквам да почнат да па-па-па-паткат насреща ми.

# 67
  • Мнения: 2 694
Не ходя по чалготеки и не се заглеждам по силиконови патици.

# 68
  • Мнения: X
Ами Алекс, вечеса те посъветвали - преди събирането  отдели на мъжа си макс. време в глезене. Нахрани го добре Wink предварително.
А за нагласянето - смятам, че е задължително да блестиш. Това е неговата рода. Трябва да се види, че ти си блестяща, за да се гордее с теб мъжът ти.
И не се вторачвай в това каква е тя. Не я забелязвай. Ако я изкоментираш дори веднъж сама ще обърнеш вниманието на ТМ към нея.
Бъди уверена в себе си.

# 69
  • Мнения: X
Не ходя по чалготеки и не се заглеждам по силиконови патици.
Какви чалготеки те гонят....те са навсякъде по улиците.   Smiley
Не помня преди колко времер(2-3 години може би) бях писала за касиерка в банка, с визия "мис плеймейт".
Почти всяко кафене си наема такива момичета за сервитьорки, а кафе пият всички...
Последната "мода", поне за мен де, защото не ходя по такива магазини, "снесоха" ми инфото....вече наемат силиконови гърли да продават в магазини за авточасти.Явно за да привличат повече мъже-клиенти...конкуренция, кВо да праИш.  Smiley   Макар инфото да ми бе поднесено като оплакване, че видиш ли, наемат всякаква паплач, за да си продават боклуците, нищо че въпросните патици грам не отбират от стоката, която продават.

# 70
  • Мнения: 29 371
Поне плащат ли им повече...?!?  Mr. Green  Че той този силикон не е без пари....хахаха

# 71
  • Мнения: 1 174
Мъжът ти трябва да покаже, че е незаинтересуван от нея, свестният мъж усеща кое смущава партьорката, няма нужда тя да го показва, и съответно мъжът взема мерки.
Ей сега пък ще взема да си меря циците с друга жена...

# 72
  • Мнения: 232
Е и какво като я гледа. Да си гледа бре. Ти, ако му имаш вяра, това не трябва да ти е проблем. Аз пък съм от другата страна- заглеждам се по-често по жени от колкото мъжо ми. 🧐🧐🧐
Като са хубави, не мога да кажа, че са грозни.
Според мен, тези ти притеснения идват, защото си се отпуснала след раждането. Но това е савсем нормално. Няма по-красиво тяло от това, което е дало живот и ако мъжът ти те обича, той също ще знае това.
А и от друга страна погледнато, всички имаме кусури. Никой не я знае какво представлява под дрехите. 😂😂😂
Не трябва да имаш ниско самочувствие. В такава ситуация никой не може да ти помогне. Твоя може и да не я е погледнал даже, а ти пак ще се чувстваш несигурна.
Като идете на събирането... Не я отразявай. Изобщо все едно я няма. Или се дръж с нея като с напълно обикновена мадама. А ти не се конти, за да си съперничиш с нея. Направи го заради себе си. Приготви се по начин, който кара теб да се чувстваш красива и желана.
Проблемите с тялото след раждането, с малко повече усилия, до година няма да ги има.
Иначе знам как се чувстваш. Претърпях егати метаморфозата в края на пубертета. Преди това.. 40кг+, мазна коса и каквото се сетиш.
Единственият начин да се почувстваш по-добре е да поработиш над себе си. Ще видиш как лека по лека ще започнеш да се чувстваш красива.
Аз също не съм перфектна, даже грам 😂😂😂
Ама ако ме видиш какъв нарцис съм. И на всички казвам- "вижте какво, аз си обичам целулита и "увисналите" цици". Слагам си червеното червило и излизам да покорявам света. Пък и едрогърдести, руси каки в момента бол. Индивидуалност трябва. И себеуважение. 😘

# 73
  • Мнения: 9 196
Всъщност ... много жени си мислят, че някой заглежда мъжа им и изобщо не допускат, че никой не го забелязва, че е жив. Една опитна лека жена, каквато е описаната блондинка, не търси татковци със сополиви бебета по крачолите и средна заплатка. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 7 006
Е и какво като я гледа. Да си гледа бре. Ти, ако му имаш вяра, това не трябва да ти е проблем. Аз пък съм от другата страна- заглеждам се по-често по жени от колкото мъжо ми. 🧐🧐🧐
Като са хубави, не мога да кажа, че са грозни.
Според мен, тези ти притеснения идват, защото си се отпуснала след раждането. Но това е савсем нормално. Няма по-красиво тяло от това, което е дало живот и ако мъжът ти те обича, той също ще знае това.
А и от друга страна погледнато, всички имаме кусури. Никой не я знае какво представлява под дрехите. 😂😂😂
Не трябва да имаш ниско самочувствие. В такава ситуация никой не може да ти помогне. Твоя може и да не я е погледнал даже, а ти пак ще се чувстваш несигурна.
Като идете на събирането... Не я отразявай. Изобщо все едно я няма. Или се дръж с нея като с напълно обикновена мадама. А ти не се конти, за да си съперничиш с нея. Направи го заради себе си. Приготви се по начин, който кара теб да се чувстваш красива и желана.
Проблемите с тялото след раждането, с малко повече усилия, до година няма да ги има.
Иначе знам как се чувстваш. Претърпях егати метаморфозата в края на пубертета. Преди това.. 40кг+, мазна коса и каквото се сетиш.
Единственият начин да се почувстваш по-добре е да поработиш над себе си. Ще видиш как лека по лека ще започнеш да се чувстваш красива.
Аз също не съм перфектна, даже грам 😂😂😂
Ама ако ме видиш какъв нарцис съм. И на всички казвам- "вижте какво, аз си обичам целулита и "увисналите" цици". Слагам си червеното червило и излизам да покорявам света. Пък и едрогърдести, руси каки в момента бол. Индивидуалност трябва. И себеуважение. 😘

Така е,но масата гърли идея нямат кво е тва "индивидуалност",инак нямаше да се правят еднакви като нощни табуретки..
Оня ден гледам няква кифла и се чудех,Глория ли е,Мара или някоя Димана,а то се оказа,че на Анелия щерка и..Еднакви фаци,еднакъв грим и ендакво тъпо овче изражение..Индивидуалност ли е,чудо ли..Simple Smile

# 75
  • Мнения: 29 371
Всъщност ... много жени си мислят, че някой заглежда мъжа им и изобщо не допускат, че никой не го забелязва, че е жив. Една опитна лека жена, каквато е описаната блондинка, не търси татковци със сополиви бебета по крачолите и средна заплатка. Simple Smile

А може пък жената да си е най-обикновена красавица, но в очите на авторката да е различна, особено ако се облича малко по-предизвикателно. Не е задължително да е "лека".

Иначе, да, никоя себеуважаваща се кифла няма да седне в семейното Рено или Опелче или да пие кафе в кварталното бистро. Те са се научили да преценяват много умело къде има шанс и смисъл да се хвърлят напред....

# 76
  • Мнения: 178
Всъщност ... много жени си мислят, че някой заглежда мъжа им и изобщо не допускат, че никой не го забелязва, че е жив. Една опитна лека жена, каквато е описаната блондинка, не търси татковци със сополиви бебета по крачолите и средна заплатка. Simple Smile

Блондинката никъде в постовете на авторката не е описана като ''опитна лека жена'', а просто като красива жена, с големи цици.
Твърдението, че няма да си търси татко със средна заплата понякога е вярно, но има жени, за които да са ''изкусителки'' е призвание и това женен или обвързан мъж да им обърне внимание гали егото им и е невероятно постижение за тях, аз лично не разбирам защо, тъй като женените точно са най-лесната плячка, далеч по-трудно е да спечелиш вниманието на готин, хубав и необвързан мъж. Тя най-вероятно абсолютно нищо не си търси от господина, даже надали би му и пуснала, дори той да поддаде. Ако е флиртувала може би просто й харесва да дразни съпругата и да показва превъзходство по този начин, най-вероятно го прави с почти всеки обвързан мъж.
Има вариант и съпругът на авторката да е някакъв неземен красавец, та заплатката и бебето да нямат чак такова значение, но надали. След няколко годинки най-вероятно и тя ще има съпруг и дете и ще ревнува от някоя друга.

# 77
  • Мнения: 17 407
Има и жени, които просто привличат, без усилия, така че - излишно е да се дълбае кой какъв е и защо такъв е. “Опасности” дебнат отвсякъде Simple Smile

В съседна тема пък  му набиват на един такъв устойчив на леки жени  мъж, колко е смотан Simple Smile

# 78
  • Мнения: 9 196
Няма такива жени, които са просто "изкусителки", които ще си легнат със средностатистическия татко шкембелийко от панелката в Люлин, просто за спорта. Има ги в нечии бедняшки фантазии и филми за възрастни, но иначе ... не, няма такива. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 18 530
Има, има

# 80
  • Мнения: 101
Няма такива жени, които са просто "изкусителки", които ще си легнат със средностатистическия татко шкембелийко от панелката в Люлин, просто за спорта. Има ги в нечии бедняшки фантазии и филми за възрастни, но иначе ... не, няма такива. Simple Smile

Е как ще няма такива, пф , айде моля ти се. Моя приятелка, пак едрогърда хубавелка, навремето си хвана мъж 12 години по възрастен от нея, с 3 деца и жена, средностатистически, със шкембак и т.н. Тя беше на 20.
Няма смисъл да спориме. Плюс това, моят мъж не е някакъв чичка, а хубав и добре сложен 26 годишен мъж. Откъде знаеш колко пари изкарва, и откъде изобщо си ги водиш тия изводи ?!?

# 81
  • Мнения: 18 530
И аз познавам жена, на която мъжът е направо казано грозен. Изкарваше и малко пари, та няма как да е бил финансово привлекателен. Това не му попречи да се забърка с някаква 19 год. сервитьорка и да се разведе с жена си.

# 82
  • Мнения: 17 407
Грозен, красив - за околните кскво значение има, както и възрастовите разлики. Красивият мъж може да е грозен в други очи и обратно, без да е психопатно. Нали я знаете приказката за прасетата и ябълките Simple Smile

# 83
  • Мнения: 178
Няма такива жени, които са просто "изкусителки", които ще си легнат със средностатистическия татко шкембелийко от панелката в Люлин, просто за спорта. Има ги в нечии бедняшки фантазии и филми за възрастни, но иначе ... не, няма такива. Simple Smile
Написала съм флиртуват, не легнат, както и че най-вероятно няма да му пусне, дори ако той поиска.
Но пък познавам много хубаво младо момиче, с големи гърди, което заряза младо момче от Пловдив и се омъжи за чичко-шкембелийко на 45, точно от Люлин впрочем, който няма пари, но има два апартамента в София. Че и дете му роди наскоро, живеят си в панелката, не смятат да се разделят Simple Smile Тъй че в този свят малко неща категорично ги няма Smile

# 84
  • Мнения: 9 196
Ето от такива разкази идват болните фантазии на някои мъже, че някоя едрогърда хубавица ще ги прелъсти, заради плетените обувки и потника на дупки /комплект/ ...

"Пък аз познавам един на който му се случи ... "

Никакъв шанс. Съжалявам.

# 85
  • Мнения: 29 371
Ето от такива разкази идват болните фантазии на някои мъже, че някоя едрогърда хубавица ще ги прелъсти, заради плетените обувки и потника на дупки /комплект/ ...

"Пък аз познавам един на който му се случи ... "

Никакъв шанс. Съжалявам.

Що, бе? Ако кара Бентли и има няколко милиона в сметката...може и да му се случи, с каквото и да е облечен. Trollface

# 86
  • Мнения: 14 966
Авторката е ревнива, а темата върви в много лоша посока. Да не стане накрая пак обичайното обобщение, че мъжът и не струва, да я разведете и да я посъветвате да бяга с 200 Joy
Имало, има и пак ще има.
Тук обсъждаме как момичето да не се тревожи от някаква сочна блондинка.

# 87
  • Мнения: 178
В живота всичко е възможно общо взето Satisfied
Също така е възможно и да има мъже, които не се впечатляват от едрогърди блондинки. Има и такива дето харесват малки гърди. Stuck Out Tongue

# 88
  • Мнения: 101
Тайс, точно това щях да кажа. Не усетих кога темата пое по пътя към някакви чичковци от люлин, които изобщо не ме интересуват.

# 89
  • Мнения: 5 508
Тя, Салсиша, обича да бяга от основните теми, когато не може да изрази адекватно мнение по тях.

# 90
  • Мнения: 9 196
Авторката е ревнива, а темата върви в много лоша посока. Да не стане накрая пак обичайното обобщение, че мъжът и не струва, да я разведете и да я посъветвате да бяга с 200 Joy
Имало, има и пак ще има.
Тук обсъждаме как момичето да не се тревожи от някаква сочна блондинка.

Като погледне мъжа си през очите на сочна блондинка, която "може да има всеки". И да си помисли дали сочната блондинка ще поиска да пере мръсните чорапи на мъжа и, да го слуша как хърка и евентуално мляска, за другите натурии да не говорим ... И най-вече - може ли мъжа и да плати за сочната блондинка, защото те горят много и частите са скъпи ...

# 91
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Прави ми впечатление, че често се споменават мощно надарени жени - всички мъже в България ли се омайват от огромни гърди? Не се заяждам, честно, ама моят съпруг се впечатлява от хубави дупета и много-много не отразява гръдните обиколки, та взех вече да се чудя. И да, и ние сме от двойките, които забелязват красиви мъже и жени и си ги посочваме и ги обсъждаме - 'ми нормално е, имаме очи, вкусове, гледаме. Мъжът ми е бивш бегач и има много хубави крака, според мен. Преди години, на парти, една мадама дойде да ме пита дали имам нещо против да я запозная с момчето с готините крака, с което съм си говорела по-рано. Явно е пропуснала факта, че носим халки, влизаме заедно и се държим за ръце. Аз отидох и му казах, а той си изплю питието от смях. Още се майтапим с господин-готини-крака.

Мисълта ми е, че трябва да се опиташ да гледаш на такива ситуации с хумор, след като казваш, че вярваш на мъжа си и той не ти дава поводи да го ревнуваш. Затова и не съм съгласна с мнението, че трябва да му дръпнете як секс преди партито, заради партито. Освен ако не е спал и сомнамбулствал, докато сте правили бебето, той много добре знае коя обича и с коя е избрал да си споделя живота и леглото...няма нужда да си маркираш територията.

# 92
  • Мнения: 14 966
Авторката е ревнива, а темата върви в много лоша посока. Да не стане накрая пак обичайното обобщение, че мъжът и не струва, да я разведете и да я посъветвате да бяга с 200 Joy
Имало, има и пак ще има.
Тук обсъждаме как момичето да не се тревожи от някаква сочна блондинка.

Като погледне мъжа си през очите на сочна блондинка, която "може да има всеки". И да си помисли дали сочната блондинка ще поиска да пере мръсните чорапи на мъжа и, да го слуша как хърка и евентуално мляска, за другите натурии да не говорим ... И най-вече - може ли мъжа и да плати за сочната блондинка, защото те горят много и частите са скъпи ...
Joy
То и това е терапевтичен подход, но едва ли на авторката мъжът и и прилича на бай Пешо с плетения пуловер от Люлин и китайските зеблени обувки с бели чорапки . Та погледнато  и през погледа на русата.

# 93
  • Мнения: 9 196
Хайде, хайде, във всеки мъж може да видим един-два нюанса от Бай Пешо Люлински, въпрос на нагласа. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 101
Салсиша, мила. По добре не се изказвай неподготвена. Мъжа ми е достатъчно привлекателен, и освен това много интелигиентен човек, с пари разполага, ти не се тревожи. Дори да не беше привлекателен, е достатъчно обаятелен и с такъв характер, че просто няма как да не привлече повечето хора.  А ти мъж имаш ли? Да не би да е Брад Пит от холивуд?

# 95
  • Мнения: 101
Темата пак подхваща посока, която не ни интересува, като например как изглежда моя мъж. И по твойта логика, ако ще и наистина да е Брад Пит, пак ще има частица от бай Тошо от обеля. Ако съдиш мъжете по този начин поради лош личен опит, много жалко за теб...

# 96
  • Мнения: 9 196
Салсиша, мила. По добре не се изказвай неподготвена. Мъжа ми е достатъчно привлекателен, и освен това много интелигиентен човек, с пари разполага, ти не се тревожи. Дори да не беше привлекателен, е достатъчно обаятелен и с такъв характер, че просто няма как да не привлече повечето хора.  А ти мъж имаш ли? Да не би да е Брад Пит от холивуд?

Всеки човек е колкото привлекателен, толкова и непривлекателен. Естествено, че всеки мисли за партньора си, че е неустоим, първите няколко години ... две-три ... но няма какво да се лъжем, както от мен, така и от него винаги ще има един "по-нещо си".

# 97
  • Мнения: 14 966
А кога ще е рожденият ден ?
И къде- в заведение ли, ресторант, домашна обстановка?
Ще има ли къде да кършите снаги, да завъртиш с тм една яка и гореща салса.

# 98
  • Мнения: 101
Салсиша, мила. По добре не се изказвай неподготвена. Мъжа ми е достатъчно привлекателен, и освен това много интелигиентен човек, с пари разполага, ти не се тревожи. Дори да не беше привлекателен, е достатъчно обаятелен и с такъв характер, че просто няма как да не привлече повечето хора.  А ти мъж имаш ли? Да не би да е Брад Пит от холивуд?

Всеки човек е колкото привлекателен, толкова и непривлекателен. Естествено, че всеки мисли за партньора си, че е неустоим, първите няколко години ... две-три ... но няма какво да се лъжем, както от мен, така и от него винаги ще има един "по-нещо си".

Правилно, но най важното е да си е най-най за нас си..
А кога ще е рожденият ден ?
И къде- в заведение ли, ресторант, домашна обстановка?
Рожденния ден е тази събота, в домашна обстановка голям апартамент около 15-тина човека, все млади хора.

# 99
  • Мнения: 14 966
Подготви се сестрата да има и други хубави приятелки , и хич да не ти пука.

# 100
  • Мнения: 101
Хахаха, харесваш ми тайс Smile Ще има големи колони и музика от всякаква народност, от сръбско българско румънско даже и немско, понеже сме в Германия и има и 2ма 3ма немци Bowtie
И румънци ще дойдат, ще е интересно и се надявам обстановката и музиката да ме отпуснат + някое винце Grinning Абе ще се оправим, няма да се стига до бой обещавам, не съм такъв човек и със сигурност не съм чак толкова ревнива, колкото повечето си мислите. LaughingCocktailChampagne

# 101
  • Мнения: 9 196
То е нормално да си, на тази възраст. Предполагам. Вече не помня дали аз бях. След това, когато се натрупа опита и самочувствието, ще осъзнаеш, че мъжа има задачата да те накара да се чувстваш номер едно, не грима и деколтето до пъпа. И ще почнеш да му вменяваш волно или неволно това задължение. И той ще се научи. Като не се научи, ще си вземеш научен ... И така. Това важи и за двата пола.

# 102
  • Мнения: 14 966
Аз не съм добър консултант по подобни въпроси, защото съм изключително неревнива. Бившият две ги въртял пред очите ми, не зад гърба ми, но аз не съм и забелязала. Много неща съм си спестиила. И със сегашния съм пак пълно перде, ама въобще не се вдълбочавам, че ми ходи на разни гостита с една мома депутатка. Ако започна да го мисля, кой знае какви демони да съм извадила. Въобще, за мен ревността е много затормозително чувство, особено пък ей така, въображаемите врагини с големите обиколки. За сметка на това изпитвам ужас от злепоставяне, но това е друга тема.

# 103
  • Мнения: 17 407
То е нормално да си, на тази възраст. Предполагам. Вече не помня дали аз бях. След това, когато се натрупа опита и самочувствието, ще осъзнаеш, че мъжа има задачата да те накара да се чувстваш номер едно, не грима и деколтето до пъпа. И ще почнеш да му вменяваш волно или неволно това задължение. И той ще се научи. Като не се научи, ще си вземеш научен ... И така. Това важи и за двата пола.

На мъж такава задача да възлагаш, пак говори за липса на самочувствие. Той такава би следвало да те е харесал, но да очакваш постоянно да те кара да се чувствш единствена и неповторима - много тийн, бе, изнервящо даже.  Санким не си знаеш “цената”, дето има една дума

# 104
  • Мнения: 101
То е нормално да си, на тази възраст. Предполагам. Вече не помня дали аз бях. След това, когато се натрупа опита и самочувствието, ще осъзнаеш, че мъжа има задачата да те накара да се чувстваш номер едно, не грима и деколтето до пъпа. И ще почнеш да му вменяваш волно или неволно това задължение. И той ще се научи. Като не се научи, ще си вземеш научен ... И така. Това важи и за двата пола.
За това също съм съгласна, че може би зависи и от възрастта и етапа на връзката ви Blush За задачата на мъжа не съм много сигурна, но със сигурност допринася това как се държи с теб, дали те кара да се чувстваш красива чрез подаръци или други жестове, или самият начин по който се държи с теб да доказва че си единствена и т.н. т.н.

# 105
  • Мнения: 9 196
Ами никоя пластична операция, прическа, грим не може да замени вниманието на партньора. И докато не го получаваме на макс, винаги ще има едно червейче да гризе ... Все пак отношението на другия е обратната ни връзка, огледалото.

Друг е въпроса, че ние жените сме психопатки и все искаме повече и повече, и да е точно както си го представяме, и това, и онова, и другото, и нямаме угодия.

# 106
  • Мнения: 18 530
Не е така. Когато си Ок с отношението на партньора към теб, то е всеки ден на макс и не искаш нищо повече. Никаква психопатка не съм в момента аз и много други жени също си живеят спокойно, без да следят във всеки един момент мъжа си. Просто различни периоди, хора, ситуации.

# 107
  • Мнения: 9 196
И аз не съм в момента, но преди бях. Joy

Капризи, капризи, капризи. Сега не ми пука за нищо и ми е добре. Времето и преживяното заедно си казва думата, психопатизма е бил в периода, когато още се гради доверието.

# 108
  • Мнения: 18 530
А при мен е бил, когато се е развалило доверието Simple Smile Ама е имало защо Simple Smile

# 109
  • Мнения: 7 006
Салсиша, мила. По добре не се изказвай неподготвена. Мъжа ми е достатъчно привлекателен, и освен това много интелигиентен човек, с пари разполага, ти не се тревожи. Дори да не беше привлекателен, е достатъчно обаятелен и с такъв характер, че просто няма как да не привлече повечето хора.  А ти мъж имаш ли? Да не би да е Брад Пит от холивуд?

Не знам Салсиша за кво с тревожи,но поне ми стана ясно,ти защо се тревожиш,и смятам ,че визията на въпросната дама,предмет на тази тема,съвсем не е причината..Днес ще е тя,утре друга,вдруги ден трета..Красиви жени,дал Бог..

# 110
  • Мнения: X
Мин. година когато бях в болницата по около Великден, имаше една леля в стаята ми, на чието свиждане идваше племеницата ѝ.
ММ беше при мен всеки ден. Още първият път когато се видяха тя веднага се опита да го свали. ММ си пада малко темерут и не разбра, отстрани беше много смешно . Аз се разсмях, а на обърканият поглед на ММ го целунах. В замяна онази излезе затръшвайки вратата. До последно се опитваше да го сваля, но не се получи. Аз накрая се дразнех. Съвсем се раздразних, но бях накарала ММ да ми докара някои мои нещица и всеки ден преди да дойдеше при мен се подготвях сякаш за среща. Той беше по-зает да ми се чуди, отколкото да обръща внимание на госпожицата. Инак не беше нещо красивo. Но беше с очи за мъже.   
А ние да си признаем, скъпи ССФ, не всички наши мъже имат признаци на Тошо от Горубляне, пардом от Обеля. Joy

# 111
  • Мнения: 4 611
Струваш ми се инфантилна, вместо да мислиш за циците на блондинката, помисли какво ще дадеш на това дете като пример и възпитание.

# 112
  • София
  • Мнения: 17 775
Струваш ми се инфантилна, вместо да мислиш за циците на блондинката, помисли какво ще дадеш на това дете като пример и възпитание.
В десятката.

Вчера в другата си тема ми се стори приятно разсеяна, но сега започвам да мисля, че просто си невежа.
Ти, ЕСТЕСТВЕНО, ще се постараеш да се накиприш? WTF Laughing
Винаги съм смятала жените, които се кипрят за мъже, а не за себе си за неприятни, но тия, които се кипрят за жени, май ги бият.

И смешно се самозаблуждваш как мъжът ти не би погледнал чуждо, не би не знам си какво, но ТЯ щяла да му се натиска и да го оглежда. Ами не... По- скоро не

# 113
  • Мнения: 101
Струваш ми се инфантилна, вместо да мислиш за циците на блондинката, помисли какво ще дадеш на това дете като пример и възпитание.
Само няма да намесваш детето ми.Wink Детето ми получава всичко, от което има нужда, няма да се намесваш там където не знаеш за какво става въпрос, гледай си твоя живот и как възпитаваш или един ден ще възпитаваш твоето дете Wink Това, че съм изпаднала в момент на слабост, комплекси, имам ниско самочувствие или каквото и да е било, ПО НИКАКЪВ начин не засяга детето ми.

# 114
  • Мнения: 101
Струваш ми се инфантилна, вместо да мислиш за циците на блондинката, помисли какво ще дадеш на това дете като пример и възпитание.
В десятката.

Вчера в другата си тема ми се стори приятно разсеяна, но сега започвам да мисля, че просто си невежа.
Ти, ЕСТЕСТВЕНО, ще се постараеш да се накиприш? WTF Laughing
Винаги съм смятала жените, които се кипрят за мъже, а не за себе си за неприятни, но тия, които се кипрят за жени, май ги бият.

И смешно се самозаблуждваш как мъжът ти не би погледнал чуждо, не би не знам си какво, но ТЯ щяла да му се натиска и да го оглежда. Ами не... По- скоро не
За себеси винаги се кипря и се старая да се поддържам добре. Поздравявам ви всички които коментирате, че сте перфектни и не сте имали моменти на слабост Честито, получавате златен медал.

# 115
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Добре де, аз едно не разбирам- хем нямаш желание за секс с него, хем го ревнуваш 🤔

# 116
  • София
  • Мнения: 17 775
Само няма да намесваш детето й, ясно ли ти е?!
А бе!!
Laughing

# 117
  • Мнения: X
Алекс, остави ги.
Вярваш ли, че никоя ССФ не е изпитвала ревност? Да бе, да.
Всяка ревнува. Включително и аз. Само дето го избивам на разкрасителни процедури Simple Smile
И да, детето няма място във нападките.
Rue, поне да беше сложила кавички - цитираш все пак Simple Smile

# 118
  • Мнения: 101
Това, че нямам желание, не значи че не го обичам. Пък и не знаете каква е ситуацията ми, има неща през които минавам и явно оказват влияние, под формата на ревност, ниска самооценка, и дори здравословни проблеми, и какво ли още не. Много бързате да съдите, като нищо не знаете.

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 23:25 от bebe_alex

# 119
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Ами ние не сме ектасенси, все пак, от къде можем да знаем през какво минаваш. Коментираме това, което си сложила на масата.

# 120
  • Мнения: 4 611
Начинът,по който реагираш на коментари, които не ти изнасят, те правят инфантилна, а не това, че имаш момент на слабост и ревнуваш. Вместо да се държиш като ощипана госпожица, вземи и си помисли малко.
И между другото това как реагираш в дадени ситуации, комплексите ти и ниското самочувствие - всичко това ще се отрази на детето през годините, жалко е че не го осъзнаваш.

# 121
  • Мнения: 101
Начинът,по който реагираш на коментари, които не ти изнасят, те правят инфантилна, а не това, че имаш момент на слабост и ревнуваш. Вместо да се държиш като ощипана госпожица, вземи и си помисли малко.
Еми добре, нека съм инфантилна. Нормално да не ми изнасят коментари засягащи детето ми и такива които смятам за ненужни или даже злобни.

# 122
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Никой нищо лошо не е казал за детето ти, престани да драматизираш.

# 123
  • Мнения: 4 611
Ако мислеше, че коментарът ми е ненужен, щеше да го подминеш.

# 124
  • Мнения: 101
Изведнъж някой от някъде реши, че трябва помисля върху възпитанието на детето си, това пък въобще не го очаквах. Добре, обърнахме темата към някакви чичковци преди това и т.н. , ама да се замесва дете, не знам от къде и дойде на акъла на госпожата. Подложена съм на стрес, инфантилна съм, ревнива съм, все тая. Имайте граница малко и не намесвайте деца.

# 125
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
bebe_alex, остро реагираш на мнения, които са противоположни на твоето. Просто трябва да приемеш, че хора всякакви, ситуации различни и наистина в някои семейства ревност няма. И ние като tays (дано не съм се объркала кой писа), както казват американците - една ревнива костичка нямаме. Години назад, преди да се оженим, мъжът ми ми каза - малко вероятно е някога да реша, че си заслужава да флиртувам/ да правя секс с друга/да се влюбя в друга/и т.н., но ако някога се случи - казвам ти веднага и си тръгвам. За мен най-грозното при изневяра са лъжите, увъртането, криенето, съзнателно-поетия риск, че може да се донесе болест...та така, аз съм напълно съгласна с това му изказване, елиминирали сме проблема преди още да се породи и не се ревнуваме, ама грам. Пък замисли се, ако мадамата му се хвърли на врата и той й отвърне - заслужава ли си да го задържиш такъв? Човекът теб си е избрал, увисналите гърди хранят най-ценното му, сенките под очите будуват пак за това ценното...не си тормози главицата с мисли коя, какво, защо.

# 126
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Ами, децата са наши произведения, носят нашите гени, а възпитанието им е плод на нашите възгледи.
Когато моето дете беше на 6м, не се интересувах от нищо друго, освен от него.( не казвам,че това е правилно)
Това се опитаха да ти кажат, че вече си майка и приоритерите ти следва да бъдат други.
Но мисля, че всичко произлиза от това, че още си прекалено млада.

# 127
  • Мнения: 101
Ами, децата са наши произведения, носят нашите гени, а възпитанието им е плод на нашите възгледи.
Когато моето дете беше на 6м, не се интересувах от нищо друго, освен от него.( не казвам,че това е правилно)
Това се опитаха да ти кажат, че вече си майка и приоритерите ти следва да бъдат други.
Но мисля, че всичко произлиза от това, че още си прекалено млада.
Съгласна съм, но когато се занимавам с детето си гледам максимално да се абстрахирам от личните си проблеми и смятам, че се справям много добре, както смятат и хората около мен, предвид обстоятелствата и ударите на съдбата на които съм подложена напоследък.

# 128
  • Мнения: 17 407
Ами, децата са наши произведения, носят нашите гени, а възпитанието им е плод на нашите възгледи.
Когато моето дете беше на 6м, не се интересувах от нищо друго, освен от него.( не казвам,че това е правилно)
Това се опитаха да ти кажат, че вече си майка и приоритерите ти следва да бъдат други.
Но мисля, че всичко произлиза от това, че още си прекалено млада.

Жена е, майка е станала в някакъв момент. Като толкоз се изтъква това майчинство, дали бихте приели мъжът да се обръща към вас с “майко на детето ми”...

# 129
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Дренке, когато имам малко бебе, някак не ми е приоритет да се дразня и комплексирам от надарени, явно нищо неподозиращи блондинки и да се токмя с цел засенчвнето им. За такива приоритети става въпрос.

# 130
  • Мнения: X
Много мъдър съвет - да се мисли за детето, игнорирайки мъжът. Още по-мъдър: никакво излишно контене.
И всички пропангаторки на гореописаните идеи, ги следват стриктно ли?

# 131
  • Мнения: 17 407
Чакай бе, утре ще стане в седми клас, какво ще правиш тогава?

# 132
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Абе кой ви говори за игнориране на мъжа, боже господи. Имаме конкретна ситуация- това да ревнуваш и от някаква случайна жена, вероятно неподозираща за съществуването ти е излишно хабене и проява на комплекси и ниска самооценка.
Имаше се предвид, че в така представената картинка е добре авторката,преди всичко,да си гледа детето и семейството, вместо да търси под вола теле и да се самонавива, че хищна блондинка е хвърлила мерак на милото.

# 133
  • София
  • Мнения: 24 839
Дренке, когато имам малко бебе, някак не ми е приоритет да се дразня и комплексирам от надарени, явно нищо неподозиращи блондинки и да се токмя с цел засенчвнето им. За такива приоритети става въпрос.

Хайде посмали малко!
Като имаш бебе, да не би да преставаш да бъдеш човек, жена, а да ставаш придадена цица?
И ако на мъжа ти, в твае присъствие почне да му се сваля някоя, не само няма да забележиш, ами в знак на възвишеност ще тръгнеш като последната повлекана?
Какво общо имат приоритетите с добре поддържаната външност, особено когато си сред хора и особено, когато се чувстваш застрашена, без значение дали наистина или само в представите си?

А, за това, колко грозно и подло е да обсъждаш как щяла да си възпита детето и защо ревнувала, като нямала желание за секс, дори не си заслужава да се говори.
Стигнахте дъното и копаете надолу.

# 134
  • София
  • Мнения: 17 775
Прочетох темата и за мен е нелепа.
А не съм от съвсем кротките, проявявам наченки на ревност чат-пат. Но да мислиш на някакво си парти какви блондинки щяло да има, просто е върхът. Имам чувството, че авторката скучае и бълва безсмислени теми на конвейер.
Авторке, мъжът ти със сигурност има готини колежки, интересно ми е всяка сутрин по задължение ще го изтощаваш ли, за да не се заглежда. Изобщо, всякакви стонове за внимание за мен са жалки. Което не значи човек да е незаинтересован, ама игрички как ти да грабнеш вниманието, за да не може то да се насочи върху друг, са неадекватни и характерни за дълбоко комплексирани хора.

# 135
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Стига извъртахте така нещата. Говорим за конкретната ситуация.
В тоя форум винаги се дърпа в двете крайности.
И няма какво да посмалявам- за мен така стоят нещата.
 Да поработи върху самочувствието и самооценката си авторката.

# 136
  • Мнения: X
Това, което се опитват да ти кажат останалите (и с право), е че правиш впечатление на крайно повърхностна жена, изглежда сякаш цялата ти самооценка зависи от външността, която явно е от смъртоносна важност за теб, защото...ами защото няма на какво друго да се облегнеш (такава обикновено е ситуацията в тези случаи, надявам се ти да си изключение). Звериш се като зло куче на всеки коментар, който докосва истината и не ти изнася, което издава неуравновесеност и крайна незрялост. В случая всеки би те посъветвал да се научиш да обичаш себе си - умна, глупава, хубава, грозна, няма значение, твоят мъж е намерил достатъчно ценни качества в теб, заради, които да те обикне, последвай примера му и започни да се цениш, а не да агонизираш пред дилемата какво деколте да сложиш, та да сразиш въображаемата съперница, която вероятно не забелязва мъжа ти.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 00:56 от Анонимен

# 137
  • Мнения: X
Дренке, когато имам малко бебе, някак не ми е приоритет да се дразня и комплексирам от надарени, явно нищо неподозиращи блондинки и да се токмя с цел засенчвнето им. За такива приоритети става въпрос.

А, за това, колко грозно и подло е да обсъждаш как щяла да си възпита детето и защо ревнувала, като нямала желание за секс, дори не си заслужава да се говори.
Стигнахте дъното и копаете надолу.
Абсурт, все пак някой трябва да докаже, че има по-долу и от дъното Joy Joy Joy

# 138
  • София
  • Мнения: 39 765
Заключване по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт