Ревност

  • 7 041
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Здравей, зизу. Аз не съм ученичка, но съм още млада - на 24. С мъжа сме от 4 години заедно. Може би с времето и аз ще стана над нещата, но засега ние сме още пресни пресни Smile Предполагам като стана на 30, по друг начин ще мисля, знаете как е Blush

# 16
  • Мнения: X
Не ми харесва надъхването 'по-добра и ценна си от нея'. Издава комплекси. Никога няма да сте истински над нещата, ако разсъждавате толкова повърхностно.

# 17
  • Мнения: 101
Не ми харесва надъхването 'по-добра и ценна си от нея'. Издава комплекси. Никога няма да сте истински над нещата, ако разсъждавате толкова повърхностно.
Ами сподели тайната тогава, как да сме истински над нещата. Нали за това е темата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 508
Аз съм на 27, не съм много по-възрастна от теб. И не, не годините са важни, а начинът на мислене.
Аз не мога да ревнувам от Барби. Евентуално ще изревнувам ако приятелят ми води по-интересни и задълбочени разговори с друга, по-интелигентна и интересна жена.
А в случая ти ревнуваш, защото някоя го гледа. Ама те го гледат десетки по улицата. Сигурна съм, че и ти се заглеждаш ако засечеш с поглед някой красив мъж, или някой с по-странно облекло, или интересна двойка на улицата ... И надали си представяш как си лягаш с всеки от тях.
С безсмислена ревност най-много да отблъснеш човека.
Разбирам той да я е гледал, да говори с нея, а ти да си изолирана - добре, изревнувай, ама да го правиш защото тя го гледа ... Че и да се чудиш как да се издокараш заради нея, а не заради себе си или поне заради мъжа ти е признак на слабост и някакъв по-сериозен комплекс, който е добре да изкорениш навреме Simple Smile

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това показва неувереност, ниско самочувствие и несигурност в мъжа. Още не знаеш какво ще стане, а вече си се настроила срещу другата жена, заради това, че била красива и щяла да го гледа. Каквото и да ти разправят, зависи си само от него. Не е безпомощно бебе на годинка, че да го пазиш от други жени. Нито ти е собственост, че да го контролираш постоянно. И друго - никак не бих подхранвала така егото на мъж - като почне да пори небесата с носа си, идват и номерата. Що се отнася до гледането - ми имаме очи, гледаме.

# 20
  • Мнения: 101
Аз съм на 27, не съм много по-възрастна от теб. И не, не годините са важни, а начинът на мислене.
Аз не мога да ревнувам от Барби. Евентуално ще изревнувам ако приятелят ми води по-интересни и задълбочени разговори с друга, по-интелигентна и интересна жена.
А в случая ти ревнуваш, защото някоя го гледа. Ама те го гледат десетки по улицата. Сигурна съм, че и ти се заглеждаш ако засечеш с поглед някой красив мъж, или някой с по-странно облекло, или интересна двойка на улицата ... И надали си представяш как си лягаш с всеки от тях.
С безсмислена ревност най-много да отблъснеш човека.
Разбирам той да я е гледал, да говори с нея, а ти да си изолирана - добре, изревнувай, ама да го правиш защото тя го гледа ... Че и да се чудиш как да се издокараш заради нея, а не заради себе си или поне заради мъжа ти е признак на слабост и някакъв по-сериозен комплекс, който е добре да изкорениш навреме Simple Smile
Добре, съгласна съм. Затова съм я направила тази тема, за да ме посъветвате как да изкореня комплекса или каквото и да е там, и да оправиме проблема, а не за да ми натяквате и да ми казвате колко ниско самочувствие имам или колко е глупаво че ревнувам от красива жена Grin
П.п. - винаги когато излизам се издокарвам за себеси и за мъжа ми!

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 08:25 от bebe_alex

# 21
  • Мнения: 101
Също така, ако е от значение, майка съм на 6 месечно бебе, имам огромни тъмни кръгове под очите, циците ми вече са толкова изпразнени и деформирани от кърмене че си нямате идея, все още се боря с излишните килограми от бременността и това явно е повлияло на самочувствието ми. Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 08:27 от bebe_alex

# 22
  • Мнения: 17 409
Е, че то всеки иска някой друг да му каже какво точно да направи, и как. Simple Smile
Със сигурност тук пишат жени с по две-три деца, купища ангажименти и проблеми.
Борбата не ти върви в унисон с нагласите обаче, постарай се над това Simple Smile

# 23
  • Мнения: 101
Е, че то всеки иска някой друг да му каже какво точно да направи, и как. Simple Smile
Със сигурност тук пишат жени с по две-три деца, купища ангажименти и проблеми.
Борбата не ти върви в унисон с нагласите обаче, постарай се над това Simple Smile
Дренке, вместо да ми разкриеш тайната си, та да ми се прииска и на мене да завъртя някоя тройка, ти се стискаш тука Joy Форума не е ли за съвети, или нещо съм се объркала?

# 24
  • Мнения: 7 006
Истината както винаги е проста..
Човек квото и да прави,където и да отиде,не може да избяга от самия себе си и навсякъде си мъкне емоционалния и менталния багаж.
Ум царува,ум робува,ум патки пасе..

Видя ли красота някъде,винаги гледам.Мъж,жена,дете,цвете..няма значение,красотата ми радва очите

# 25
  • Мнения: 2 694
Проблемът е, че е с големи цици. Жени бол, но с големи цици не толкова, направо го пиши бегал, ако е с голямо деколте и му намигва.

# 26
  • Мнения: 101
Добре, значи да разбирам, че всички тук са душевно и ментално уравновесени и никоя от вас досега не е ревнувала от красива жена. Дайте направо да закриваме темата Simple Smile

# 27
  • Мнения: 101
И по между другото - вчера се зачетох в стари теми, 2010 година, жена на амфетамини и мъж на хероин искат да си правят дете - страхотно разбиране и подкрепа от форума, прегръдки им раздават целувки всичко Hug Grin 2019 година, отварям тема за ревност, ама то все едно човек ще убивам, едвали не-съм лош човек ако ревнувам. Нещо определено се случва със света. Да сте живи и здрави всички, щом никога не сте ревнували Confused Безгрешни сте, поздравления Hands Clap

# 28
  • Мнения: X
Да си над нещата не се обяснява и не е тайна - или си, или не си. В случая ти не си, пука ти за една непозната, която - забележи! - ти вече оценяваш по-високо от себе си.

# 29
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
В 3 след полунощ това ли успя да измислиш? Ако страдаш от безсъние, пий мелатонин, вместо да се изцепваш с подобни тъпотии.
Руса, синеока и едрогърда- от това по- банслно няма на къде. Чак си я представих като в американска комедия- с мажоретски одежди, как облизва вилицата на забавен каданс, докато гледа мъжа ти 😂

Общи условия

Активация на акаунт