Ревност

  • 7 023
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Стига извъртахте така нещата. Говорим за конкретната ситуация.
В тоя форум винаги се дърпа в двете крайности.
И няма какво да посмалявам- за мен така стоят нещата.
 Да поработи върху самочувствието и самооценката си авторката.

# 136
  • Мнения: X
Това, което се опитват да ти кажат останалите (и с право), е че правиш впечатление на крайно повърхностна жена, изглежда сякаш цялата ти самооценка зависи от външността, която явно е от смъртоносна важност за теб, защото...ами защото няма на какво друго да се облегнеш (такава обикновено е ситуацията в тези случаи, надявам се ти да си изключение). Звериш се като зло куче на всеки коментар, който докосва истината и не ти изнася, което издава неуравновесеност и крайна незрялост. В случая всеки би те посъветвал да се научиш да обичаш себе си - умна, глупава, хубава, грозна, няма значение, твоят мъж е намерил достатъчно ценни качества в теб, заради, които да те обикне, последвай примера му и започни да се цениш, а не да агонизираш пред дилемата какво деколте да сложиш, та да сразиш въображаемата съперница, която вероятно не забелязва мъжа ти.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 00:56 от Анонимен

# 137
  • Мнения: X
Дренке, когато имам малко бебе, някак не ми е приоритет да се дразня и комплексирам от надарени, явно нищо неподозиращи блондинки и да се токмя с цел засенчвнето им. За такива приоритети става въпрос.

А, за това, колко грозно и подло е да обсъждаш как щяла да си възпита детето и защо ревнувала, като нямала желание за секс, дори не си заслужава да се говори.
Стигнахте дъното и копаете надолу.
Абсурт, все пак някой трябва да докаже, че има по-долу и от дъното Joy Joy Joy

# 138
  • София
  • Мнения: 39 759
Заключване по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт