Ревност

  • 7 039
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Също така, ако е от значение, майка съм на 6 месечно бебе, имам огромни тъмни кръгове под очите, циците ми вече са толкова изпразнени и деформирани от кърмене че си нямате идея, все още се боря с излишните килограми от бременността и това явно е повлияло на самочувствието ми. Simple Smile
Ами явно е от значение за тебе.
Но е напълно възможно въобще да не е от значение за мъжа ти.
Все пак ти си тази, която му отказва секс, нали? Той си те търси.

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Задай си въпроса струва ли си да хабиш нерви за нещо, което не зависи от теб. В случая е точно така - нито можеш да заличиш всички красиви хора от лицето на земята за свой кеф и спокойствие, нито можеш да им забраниш да гледат, нито можеш да избодеш очите на мъжа си, че да не гледа той. Какво си тръгнала да се сравняваш и конкурираш с непозната, която виждаш като заплаха, още преди да има индикации за това? Зависи единствено от човека до теб - ако е решил, и мис Вселена да си, пак ще направи, каквото е решил.

# 32
  • Мнения: 221
Добре, значи да разбирам, че всички тук са душевно и ментално уравновесени и никоя от вас досега не е ревнувала от красива жена. Дайте направо да закриваме темата Simple Smile


Проблема е в главата ти. Никой не ходи на семейни събития, че да се сваля с мъжа на наскоро родила жена... Хормоните ти бушуват все още, успокой се малко, скоро си родила, а това трябва да е приоритет на теб и на мъжа ти, а не някаква мацка, която просто изглежда добре, такива ще срещате постоянно, я някое засукано мамче на детската площадка лятото, и тогава какво- няма да излизате ли ? Не се съсипвай с тази ревност, напълно безпредметно е, и то при условие, че нямаш повод.
ММ като се загледа в някоя, и след това вкъщи като ми каже "леле видя ли я как си беше направила веждите- ужас", и ми става едно такова смешно Grinning

# 33
  • Мнения: 2 694
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 485
Е, спокойно де. И аз съм доста ревнива, а реално не съм имала сериозни поводи.
След като си сигурна в съпруга си, не трябва да го мислиш толкова. Има си начин да покажеш на въпросната госпожица къде й е мястото. Нямам предвид разни намеци или подобни. Понякога може и с направен комплимент да постигнеш целта си. Най-важното е да си спокойна. Ако покажеш, че си се подразнила от нейното поведение, може да й дадеш допълнителен стимул.

# 35
  • Мнения: X
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Викаш тъй, случайно, в бъркотията...

# 36
  • Мнения: 101
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Добре, и това си е съвет. Имам нужда от съвети хахаха
Е, спокойно де. И аз съм доста ревнива, а реално не съм имала сериозни поводи.
След като си сигурна в съпруга си, не трябва да го мислиш толкова. Има си начин да покажеш на въпросната госпожица къде й е мястото. Нямам предвид разни намеци или подобни. Понякога може и с направен комплимент да постигнеш целта си. Най-важното е да си спокойна. Ако покажеш, че си се подразнила от нейното поведение, може да й дадеш допълнителен стимул.

Благодаря, Радост. Харесва ми как мислиш Blush

# 37
  • Мнения: 2 694
Не бе, за това последното не се ебавах наистина.

# 38
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво да показва на въпросната госпожица? Laughing  Която я знае, я не баш за мъжа на авторката и за нея самата. Това на предварително препикаване на територия прилича направо, ей така, за всеки случай, още повече, че е възможно всичко да е само в главата на авторката. Че чак да й показва къде й било мястото. Ами "заплахата" може да си е свободна, друг трябва да знае какво може и не може.

# 39
  • Мнения: X
Не бе, за това последното не се ебавах наистина.
То ясно, ама винаги ме е учудвала тая мъжка нагласа - стана без да искам. Как тъй става без да искаш? Сблъсквате се в коридора и хоп - в първата тоалета, и без да искаш. Много ми е странно това нещо...

# 40
  • Мнения: 101
+ забелязала съм че много хора влизат в подобни теми само за да се заяждат, и да накарат постващия да се чувства още по зле. Дайте да спазваме добри обноски, не съм ви бръкнала в манджата.

# 41
  • Мнения: 17 409
И виж му изпразни макарите преди да идете на този рожден ден, да не е под напрежение мъжа, че стават грешки Grinning Grinning Grinning
Викаш тъй, случайно, в бъркотията...

Не, съвсем преднамерено, системно и последователно тя си работи в тази посока.

# 42
  • Мнения: X
За системно и последователно не се наемам да съдя, но че не е преднамерено е сигурно.

За мен няма нищо извинително в обяснението "жена ми не ми дава, затова аз си намирам навън", когато става дума за не чак толкова продължителния период около бременността и раждането, или пък за временно заболяване. А и в повечето случаи жена му все пак му дава, само дето не е толкова начесто или с не чак такъв ентусиазъм. Или има някакви промени в тялото й. Но така се получава, когато гледаш на партньора като на предмет за употреба. Като му се появи някакъв външен дефект или се счупи, хвърляш и си вземаш нов.

# 43
  • Мнения: X
bebe_alex, ти ухапа всеки, с различно мнение от твоето.
Не е ревност това, ами огрооомна несигурност, която стига до небето.
Взимай се в ръце и поработи над себе си, вместо да обезценяваш всеки по пътя ти

# 44
  • Мнения: 17 409
Няма как мъж да накара жена да се чувства красива и желана, ако самата тя не се усеща така. Нито пък вътрешно насилствено да  изпитва влечение към нея, била тя и собствената му съпруга.

Общи условия

Активация на акаунт