секси рокля за сватба!

  • 48 991
  • 184
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 93
По добре роклята да е елегантна, а не секси, аз бих предпочела светли,  свежи цветове, а ако сватбата е вечерна, може и черна,но повече съм за светлите цветове!

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Моят "роклен" проблем се реши, днес си т. нар. `малка черна`  Sunglasses пасва и за вечерната сватба и за другата дневна. Прерових  и снимките от моята сватба и там дамите или са в костюм сиво/ син панталон или все в черни рокли.
Моята кума също беше в черна къса рокля, кумът в сиво и както при Ti.ff.any имаше игра на контрасти.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!

# 48
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 756
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!

Страхотни рокли, РЕД! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 196
ох ,че красиви рокли иде ми да си купя една и да си се фръцкам цял ден с нея Crazy



Re: секси рокля за сватба! -да не си харесала кума??(ако не сте двойка де)

# 50
  • Мнения: 884
Ще следя темата-през септември и аз съм на важна за мен сватба-тази на сестра ми.
 И по нашия край  кумовете ги наричат "кръстници", явно не е правилно, но хората тук така сме свикнали. Според мен не е маловажно и това, роклята да е удобна, и да моят стил, за да ми е комфортно.Предполагам , че навсякъде е така-при нас се играе и танцува много, особено кумовете имат участие в някой ритуали, в които се иска яка ръченица Joy.Та моята рокля не трябва да е нито много дълга, нито много къса, презрамките не бива да са много тънки, за да мога да сложа удобен сутиен,да позволява носене с някаква тънка връхна дреха, може да е тясна в горната част на тялото, но надолу да е достатъчно свободна-искам и хорце да тропна, и да си хапна добре JoyПредставям си я в някакъв етно-стил, не задължително да е тежка, бална...Като комбинирам с някаква разпиляна и уж небрежна прическа,някакви весели къдрици, предполагам ще се постигне и елегантност, пък и бих желала да се отлича от тълпата гости. Ще преглеждам идеите ви тук. Имаше миналата година една колекция "Циганска сватба", там имаше неща , които много ми харесаха, ама тогава не ме интересуваха, а сега не мога да си спомня чия беше тази колекция.

# 51
  • Мнения: 49
Всички тези елегантни рокли, които изгледах... страхотни са, но нещо не ми се връзват с нашенските сватби. Издокарват се като за среща с кралицата, а после като се почнат тъпани, гайди, хора, навират се в някой задимен ресторант, задрусват се на някоя чалга... По-добре си вземи някоя плажна рокля, поне да е в тон, ако сватбата ще е от този тип  ooooh!

# 52
  • Мнения: 196
Всички тези елегантни рокли, които изгледах... страхотни са, но нещо не ми се връзват с нашенските сватби. Издокарват се като за среща с кралицата, а после като се почнат тъпани, гайди, хора, навират се в някой задимен ресторант, задрусват се на някоя чалга... По-добре си вземи някоя плажна рокля, поне да е в тон, ако сватбата ще е от този тип  ooooh!




уф ,че грозна гледка си представих -моята кума беше с много хубава рокля с гол гръб ,  Simple Smileс един специфичен цвят търси си обувки няколко месеца(искаше да са с цвета на роклята) и се вълнуваше повече и от мен... Grinning

# 53
  • Мнения: 884
Всички тези елегантни рокли, които изгледах... страхотни са, но нещо не ми се връзват с нашенските сватби. Издокарват се като за среща с кралицата, а после като се почнат тъпани, гайди, хора, навират се в някой задимен ресторант, задрусват се на някоя чалга... По-добре си вземи някоя плажна рокля, поне да е в тон, ако сватбата ще е от този тип  ooooh!
Всички сватби в студено време се навират в "задимен ресторант", рората и тропането са неизменна част от сватбата, а чалгата е плод на пияни мозъци накрая, като гледах "такъв е животът"-май навсякъде едно и също, ама чак пък плажна рокля Wink...

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Всички тези елегантни рокли, които изгледах... страхотни са, но нещо не ми се връзват с нашенските сватби. Издокарват се като за среща с кралицата, а после като се почнат тъпани, гайди, хора, навират се в някой задимен ресторант, задрусват се на някоя чалга... По-добре си вземи някоя плажна рокля, поне да е в тон, ако сватбата ще е от този тип  ooooh!
уф ,че грозна гледка си представих -моята кума беше с много хубава рокля с гол гръб ,  Simple Smileс един специфичен цвят търси си обувки няколко месеца(искаше да са с цвета на роклята) и се вълнуваше повече и от мен... Grinning

  Аз пък не мога да си го представя!  newsm78 Виждала съм подобни сватби в предаването "Такъв е живота", когато даваха за селските и циганските сватби! Но аз ще се женя скоро, в доста стилен ресторант, на брега на морето, където нито в заведението, нито преди, нито след има предвидени гайди и тъпани!  newsm78 Колкото до чалгата - все-пак ще се съобразя с това, че аз може да не слушам такава музика, но някои от моите гости-да, и въпреки всичко не си представям да има голи хора, качили се отгоре на масите, пеещи нецензурни текстове...  Все-пак си мисля, че има значение какво е обкръжението около теб... Ако се женят хора, държащи се по подобен начин, или обкръжени от такава среда ми се вижда напълно естествено да има подобни изпълнения.... Иначе аз до сега на официални събития (каквото е сватбата според мен) съм ходила официално облечена и никога не съм запретвала роклята до шия, или не съм виждала някой около мен да го прави...  #Crazy

# 55
  • Мнения: 830
Миналият септември ставахме кумове на наши приятели.......луда станах докато си купя рокля Twisted Evil Тези където ги показвате са много красиви ама на практика трудно се намират по магазините...или струват по 500лв Confused При условие че ще се изръсите сума пари покрай кумуването не знам дали си струва....

# 56
# 57
  • Мнения: 830
ето я моята рокля




и кума му въздействах ето така Mr. Green

# 58
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 208
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!
Предстои ни сватба - на моя съпруг сестра му и харесахме няколко от моделите за шаферките - може ли да ми кажеш къде в бг се продават и какви са цените?

# 59
  • Мнения: 830
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!
Предстои ни сватба - на моя съпруг сестра му и харесахме няколко от моделите за шаферките - може ли да ми кажеш къде в бг се продават и какви са цените?
добър въпрос  Hugтръпна в очакване Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт