секси рокля за сватба!

  • 49 015
  • 184
  •   1
Отговори
# 90
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Аз бях кума с панталон и туника.
Имах много малко време за обикаляне по магазините и само това си намерих, но .... важно е, че беше весела сватба.

# 91
  • Мнения: 830


Все пак не ми се струва най подходящото решение да е, да се набляга на сексапила на кумата в този ден.  Wink

Е, сега , ако жената е толкова секси, че квото и да облече това да лъха от нея, няма кво да се направи.  Mr. Green
Кумата е втората по важност след булката. При условие, че булката е полу гола с рокля тип комбинизон Laughing какъв е проблема кумата да е секси.Традициите не са това което бяха,светът се променя.И права си една жена като е хубава и секси квото и да си облече не може да го прикрие.
пп .Дрехите на кумата се гледат първият един час Laughing после като почне същинската част на веселбата- трябва да води хорото Wink

# 92
  • Мнения: 2 448

пп .Дрехите на кумата се гледат първият един час Laughing после като почне същинската част на веселбата- трябва да води хорото Wink

А, да си дойдем на думата, важното е дрехите да не падат като се играе хорото.  Joy

# 93
  • Мнения: 830

пп .Дрехите на кумата се гледат първият един час Laughing после като почне същинската част на веселбата- трябва да води хорото Wink

А, да си дойдем на думата, важното е дрехите да не падат като се играе хорото.  Joy
ееееееее ти пък ме уби просто hahaha това за което ти говориш е кума тип поп-фолк дива Mr. Green аз ти говоря за друг стил секси-елегантно Peace Май трябваше от тук да почнем Hug

# 94
  • Мнения: 884
И сега къде да я търся тази рокля, дето не трябва да е секси Joy...Стига бе, хора, сексуалността , самото такова излъчване, може да се постигне  и с подходящ парфюм, и за това ли да внимаваме...Давайте линкове за тоалетчета, да ги разнищим, вашата е лесна, по Софийско всичко има, в нашето село нищо подходящо няма. Търново е най-близо, ама и там изборът не е кой знае какъв. Но шивачките тук определено вземат по-скъпо-за 80лв няма да се навие никоя при мен да шие.

пп .Дрехите на кумата се гледат първият един час Laughing после като почне същинската част на веселбата- трябва да води хорото Wink
Да де, ама ако си с малко по-пищен бюст, а ти е по-разголенка роклята, сутеина-с тънки или без презрамки-става много интересно-дръж, да не избяга сексапила...На който му е смешно, нека се смее , ама ми се е случвало нещо подобно.
А, да си дойдем на думата, важното е дрехите да не падат като се играе хорото.  Joy

# 95
  • Мнения: 342
Аз си търся нещо подобно на моделите долу за предстоящата сватба.

1
2
3
4
5

Всички модели са с дължина до коляното, но не смятам, че за лятна сватба е необходимо да слагам "фусти"..
Предпочитам средна дължина, смятам, че е елегантна.

Проблема е, че не мога да си намеря магазин, от който да си купя таква рокля.. Обикалях, но материите са отвратителни, шевовете също.. Голям проблем е качеството.

# 96
  • Мнения: 830
Аз си търся нещо подобно на моделите долу за предстоящата сватба.

1
2
3
4
5

Всички модели са с дължина до коляното, но не смятам, че за лятна сватба е необходимо да слагам "фусти"..
Предпочитам средна дължина, смятам, че е елегантна.

Проблема е, че не мога да си намеря магазин, от който да си купя таква рокля.. Обикалях, но материите са отвратителни, шевовете също.. Голям проблем е качеството.


виждам, че си от Варна миналата година имаше един бутик зад Мусала.Имаше страхотни рокли, но струваха около 400лв провери дали не е фалирал.Аз ходих до Пловдив да си купя роклята и струваше 100лв.Довечера ще пусна линк, че и забравих името на фирмата.
Иначе роклите ти са страхотни ама с тез голи рамена...бърже да се покриеш с нещо Wink

# 97
  • Мнения: 2 161

пп .Дрехите на кумата се гледат първият един час Laughing после като почне същинската част на веселбата- трябва да води хорото Wink

А, да си дойдем на думата, важното е дрехите да не падат като се играе хорото.  Joy
ееееееее ти пък ме уби просто hahaha това за което ти говориш е кума тип поп-фолк дива Mr. Green аз ти говоря за друг стил секси-елегантно Peace Май трябваше от тук да почнем Hug
Секси елегантна беше и моята,но с половин гърди отвън и също внимавах на хорото.Но поне не бях като една госпожица на същата сватба,която се друсаше на хорото и постоянно си дърпаше роклята нагоре.

# 98
  • Мнения: 342
виждам, че си от Варна миналата година имаше един бутик зад Мусала.Имаше страхотни рокли, но струваха около 400лв провери дали не е фалирал.Аз ходих до Пловдив да си купя роклята и струваше 100лв.Довечера ще пусна линк, че и забравих името на фирмата.
Иначе роклите ти са страхотни ама с тез голи рамена...бърже да се покриеш с нещо Wink
Simple Smile Абе аз се тъкмя за такава рокля, обаче сватбата е чак след месец и дотогава не се знае какъв корем ще отпера Simple Smile Засега държа положението под контрол, качила съм само 1кг..
400лв ми се виждат много за рокля, защото след това ще трябва да купувам чанта и обувки  Crazy
Но ако не харесам нищичко, ще ги дам #Crazy

# 99
  • Мнения: 2 161
yoyoana ,веднага ще ти кажа един трик.Ако купиш много скъпа дреха,можеш да минеш с по-евтини обувки.Или обратно-скъпи обувки и евтина рокля.Никой няма да разбере,нито ще ти смята,колко си изхарчила.Скъпото,ако е стилно,обира погледите и просто другото е незначително.

# 100
  • Мнения: 3 782
Темата доста се е разгорещила.
Шанел, интресно ми е да видя твоята рокля. И този случай,който казваш, аз съм виждама много такива. Наистина е адски смешно, именно заради това най-важното е да ви е удобна. През цялото време ще бъдете с нея, ще ви гледат. Трябва да се чувствате удобно и секси /щом за някои е важно и това/.
Наистина по-евтиният вариант и лично по-добрият ако разполагаме с време е да се впуснем в услугите на шивачка, така нещата които са ни в плюс ще блеснат още повече.
А за парите няма да коментирам, защото всеки се простира според чергата си.

# 101
  • Мнения: 2 161
Не знам дали ще намеря нещо подобно в интернет,за да покажа роклята.

# 102
  • Мнения: 830
Шанел от Варна ли си?Щото се оказа, че варненки държим на сексапил Mr. Green

# 103
  • Мнения: 2 161
Благородно не искам да подценявам никого.Може и да я снимам роклята,въпреки,че мразя.Но да се изфукам,все пак.

# 104
  • Мнения: 3 782
Бих искала да я видя,наистина. Wink

Общи условия

Активация на акаунт