секси рокля за сватба!

  • 49 013
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 778
Ехххх,момичета  - чета цялата тема с идеята да видя адреси на магазини .... Само този на Алекс Раева видях ...
Сега и аз съм пред тази дилема - с каква рокля на сватба newsm78
Харесах си една черна, сатенена на Манго ...
Но се колебая - дали с черна рокля мога да отида на сватба и дали не е на лошо?!?

# 166
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
*Rozichka* , аз не бих го направила  Thinking

# 167
# 168
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 Joy Joy Joy
Е,недей де , омъжваш се все пак , остави ги тези черни рокли - не отиваш на погребение .............това ще е първата асоциация , която ще си направят хората  Confused
Ти пак си купи черна рокля , но за друг случай  Peace

# 169
  • Мнения: 778
Леле shushi7777,
Не се омъжвам аз ....
На сватба на приятели трябва да отида ....

# 170
  • Варна
  • Мнения: 1 744
С черния цвят искаш да демонстрираш нещо ли? newsm78

# 171
  • Мнения: 778
Не ! Нищо не искам да демонстрирам !
Просто си харесах черна рокля ... Единствено нея от двудневно обикаляне по магазините!
Имаше и лилава такава, но не ми отива ...

# 172
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Леле shushi7777,
Не се омъжвам аз ....
На сватба на приятели трябва да отида ....

Е ,защо разбрах така  newsm78 нищо де ............... ако е черна роклята освежи я с нещо , рискуваш да го приемат лошо  Peace

# 173
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не виждам проблем,в което.Бях на сватба,в която шаферката беше в черна рокля и нямаше проблем ,в което.Така че не се притеснявай,ако ти е удобна и ти харесва си я вземи.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 407
Миналата седмица си купих рокля от Max Danieli. В момента има намаление, роклята беше намалена на 50 %. Утре ако ми остане време ще я снимам.

# 175
  • Мнения: 778
тази дето беше сатенен плат в цвят екрю и черна дантела отгоре?!?

# 176
  • Мнения: 342
Не ! Нищо не искам да демонстрирам !
Просто си харесах черна рокля ... Единствено нея от двудневно обикаляне по магазините!
Имаше и лилава такава, но не ми отива ...
Както видя от предна страничка и аз бях с черна рокля на сватба в началото на лятото.
Не смятам, че трябва да се асоциира с погребение, траур и т.н... Все пак това е класика! Елегантна черна рокля.
Винаги можеш да внесеш настроение с цветно бижу, чанта.. Simple Smile

# 177
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не ! Нищо не искам да демонстрирам !
Просто си харесах черна рокля ... Единствено нея от двудневно обикаляне по магазините!
Имаше и лилава такава, но не ми отива ...
Както видя от предна страничка и аз бях с черна рокля на сватба в началото на лятото.
Не смятам, че трябва да се асоциира с погребение, траур и т.н... Все пак това е класика! Елегантна черна рокля.
Винаги можеш да внесеш настроение с цветно бижу, чанта.. Simple Smile

Точно това имах пред вид  Peace

# 178
  • Варна
  • Мнения: 407
тази дето беше сатенен плат в цвят екрю и черна дантела отгоре?!?

Същия модел, но в обратната комбинация - сатена е в черно, а дантелата отгоре в екрю. Много е хубава. Значи да не показвам снимка  Grinning?

# 179
  • Мнения: 2 388
Но се колебая - дали с черна рокля мога да отида на сватба и дали не е на лошо?!?

Никакъв проблем. Нищо лошо няма. Аз ходя винаги в черно. Миналата година бях на две сватби и на двете бях с този цвят. Не бях единствена. Много голям % от жените ( и от мъжете ) бяха заложили на черния цвят.

Общи условия

Активация на акаунт