Край с цигарите! - тема 4

  • 20 120
  • 601
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
Грация, много добре си реШила това с почивката. Знам, че е голямо удовлетворение да не чакаШ, да не се надяваШ, а просто да си живееШ, да правиШ любов, zаЩото ти е кеф, а не zаЩото си в ову. Или да не правиШ, zаЩото си в стимулация. Тъй че давай напред, предприемайте повече раzходки иz раzни готини местенца. И Ще видиШ, че иzобЩо няма да се сетиШ zа цигарките.


# 16
  • Мнения: 1 699
Стелиии да ти е живо и здраво мъжлето мила и ти покрай него че да го гледаш и глезиш Joy че нали ги знаеш мъжете без нас не могат.Аз гледам да намаля сладкото нооо на тази фкусотия дето ни черпиш не мога да откажа.
Рожбе и ти ли ще се отказваш от цигарките?
Грацииииии това с  smile3550 камъни по моята градина ли бяха ааааааа  Joy Joy Joy
Бледолика ама те твоите приятелки баш днес в дъжда ли бе душа са на плажа?Е то поизпече после ама май си беше хладничко.Виж утре май ще става.Грабвай хавлийката и бегом да препичаш кълки,стига си го бъркала това фрикасе Joy поне почерпи.
Другарче ти какви вкусотии правиш бе душааааа?Я бързо да казваш че и без това искам да спретна някоя тортичка тези дни.

# 17
  • Мнения: 1 284
Дзаааааааак WinkКака се върна GrinningУж го планирах за утре,ама не можах да изчакам,хвана ме носталгията EmbarassedМи то днеска си беше направо студено в Бургас,та след обяд се метнах на влака и се прибрах.Престоя беше на ниво,запознах се с една съфорумка.Топнах малко д....о в морето,но тъй като мразя да се пържа нямам голяма разлика от преди три дни Embarassed
Тонииииии,чета слънце,че свекито ти е от Ямбол.Като се дойдеш да се обадиш да се видим.За кученце не мога да ти помогна,но кафенце като нищо ще пийнем Hug
Стелка,да ти е жив и здрав мъжо.Много да те слушка и обича  bouquet  bouquet  bouquet
Грация,много тъжно ми стана CryС нетърпение пуснах компа и първо прочетох твоите постове.Прегръщам те силно миличка Hug Hug Hug
Янииииии,как си мило коте? Hug
Маринекс,добре дошла. HugЩом си решила,трябва да успееш Praynig
Прегръщам ви всички Hug Hug HugНяма да изброявам,че ще пропусна някой  Wink

# 18
  • Мнения: 1 768
Здравейте и от мен  Laughing Ще ги спирам решено е само още незнам от кога .Утре ще видим какво ще каже док и вземам пластирите.
Стелка , да ти е жив и здрав мъжов и много да те слушка и глези!

# 19
  • Мнения: 499
Грацийке много хубаво решение си взела. И аз съм сега на той принцип от както направихме операцията на мъжлето ми. И да ти кажа се чувствам много добре. А за цигарките си ги пуша ама по - малко. Та сега съм го отдала н аживот без хапчета и без чудене ама сега ли трябва д аправим секс или утре или когами е овуто.  Drunk newsm71 newsm01 1swing newsm41 сега ми е екстра

# 20
  • Мнения: 2 309
Цигарите съм ги отказала преди много години от раз...
Но сега взе да минава през ума да ги почвам Blush
За това се натиках в тази тема Hug
А и ми стана интересно,понеже атмосферата е досущ,като на седмичната и така...Весело е,забавно е Peace

# 21
  • Мнения: 1 284
Рожбе,кви са тез мисли слънце?Веднъж си ги отказала гадинките,никакво започване Naughty
Къде сте поспаланки?
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 22
Привет дружина
и аз няма да изброявам, защото -  много сме, силни сме newsm44
Добре. че и днес е хладничко, та не завиждам много на плажуващите. Явно ще си остана все така бледа това лято, понеже  сега няма как да се измъкна, а другия месец най-вероятно фирмата ще поеме един обект в София и заминаваме (със съпружеското тяло работим заедно). Но това е много добра новина, защото най сетне ще си действаме по въпросите за бебче (решила съм да си запиша час в клиниката на Щерев и евентуално да направим инсе или каквото препоръчат там лекарите. Нямам търпение да започна да бременея по-скоро момичета, но вие знаете....
И така по темата никой и да не помисля за ц..... аз днес на обяд си купих много сладка блузка и си казах, че сега като не пуша имам повече парички за харчене и хем се забавлявам, хем дишам по-леко.
Елс, фрикасето има нужда от мнооого бъркане,за да стане както трябва мило  Wink
Е това е от мен сега остана да доизбутам другата половина от работния ден. Прегръщам ви  Hug

# 23
  • Мнения: 382
дзааак
Ама днес наистина ви няма. newsm78 Я бържи вси4ки да драснат не6то Crossing Arms
Бледолика, и аз съм от Варна и май плажа като ти е на една ръка те мързи пове4е, поне аз съм така.Виж ма ся плажа ми е на 4ас път и ми се ходи 4е две не виждам.

# 24
  • Мнения: 1 248
Я бържи вси4ки да драснат не6то Crossing Arms

Драс... Whistling Laughing

Елгедел, ша пием, как няма да пием HugА ако кажеш, че живееш и в Г.Бенковски(май така беше newsm78), направо ще ти стопя жичките от кафета. Joy hahaha

Много  Hug Hug Hug за вси4ки.


# 25
  • Мнения: 1 248
Малеее, нета ми не е в ред Rolling Eyes...сега крада от комшийката. JoyКога ли ще ми резне кранчетo? Laughing

# 26
  • Мнения: 1 284
Тони,не съм в Бенковски.Аз съм по към центъра WinkАма време за кафенце винаги има Hug
Кога ще си идвате?
Всички изпокрити-строй се,преброй се Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 158
Къде ще пиете кафе, за кой център говорите? Heart Eyes
Пак съм ядосана и пак ми се пуши. Ей така, една цигара, колкото да ми мине зора. Егати смешката, цял ден карам без да пуша, а вечер като се прибера ми се допушва.

# 28
  • Мнения: 1 226
Сънииииииииии ша има пет, пет пУ  дупитУ.

# 29
  • Мнения: 1 284
Съни,малко ще ти е далечко,ама ако искаш заповядай HugНякакви си 300 километра ще те спрат ли Joy Joy JoyИ без черни мисли за цигарки моля Mr. Green
Стелка специално за теб и бебка Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт