Край с цигарите! - тема 4

  • 20 149
  • 601
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 699
Банда да ви почерпя със закъснение малко
Вчера беше първата ни годишнина с милото

# 556
  • Мнения: 1 226
Елсииииииии

# 557
  • Мнения: 577
Елсинор,Честито и от мен. 

# 558
  • Мнения: 382
Елси 4естито мила.  bouquet


Миле има6 право, токсоплазмоза. BlushЕ явно няма да станем лекари. Laughing

# 559
  • Мнения: 7 488
Здравейте и от мен! Аз не съм много по приказките но ми емного приятно сред Вас! Цигарите ги отказах преди почти 2 години. Пушех по 1 кутия на ден. Всичко е на психологическа основа и вътрешно решение. И аз реагирах отрицателно като ми говереха но се оказаха абсолютно прави Grinning Досега не съм правила опити да ги спирам и още немога да повярвам как покрай мен пушат кат садрани а на мен не ми се пуши. Единствения недостатък е, че напълнях с 10 кг. но вече съм свалила 6 и правя опити за още 5 Crazy

# 560
  • Мнения: 1 226
Fellindra  smile3501  love001

# 561
  • Мнения: 1 248
Здравейте милички и миличък. Hug

Елси, честито.  bouquet  bouquet  bouquet
Дълги години любов и разбирателство ви желая. Hug
За морето, милото си хареса Китен за последно Crazy...Много сладки хотелчета има Party...да видим как ще прекараме.

Добре дошли на Феллиндра и хелита .

Стелич, радвам се, че си се поразмърдала, като те видя че си активна и се успокоявам, че си добре.

Другарче, ти хубаво започна работа, но съвсем ли ще ни забравиш? Tired

Mile, а от тук до преди това лято Бгаир бяха единствените предлагащи директен полет...А на Луфтханза какви са самолетите? newsm78
 Към коя компания да се ориентирам, търсеики малко по просторни седалки и еи такива неща? Embarassed

Ели, как си, възстановяваш ли се? Hug Кога си на преглед?

Биляна, нормално е, не се шашкай. Как изкара ваканцията? Grinning

Хелита, първа и най важна стъпка за отказването, е да си твърдо убедена и да си намериш подходящ стимул. Peace
Статията на първа страница действа добре. Laughing

Яни, Рожбе, Ализарина Тате, Грация... Hug Hug Hug

Аз се опитвам да стягам багаж Grinning...умираме от жега, и се ядосвам с една супер нахална девойка, която обучавам тази седмица ,за да ме замести през септември... #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Днес напр. я оставих два часа сама, за да видя ще се оправи ли, и като се върнах, ми държи сметка, къде съм била ходела. Shocked #Crazy Rolling Eyes
 Направо ще ме побърка...върши всичко на опаки... ooooh!

# 562
  • Мнения: 577
 Laughingtony_t
---------яяяяяя и свии перките на девойката,погледни лошо и строго  smile3516  и да стане ясна картинката..... Wink българка ли е ..........  bambam 

# 563
  • Мнения: 1 226
Тониии направо я оритай таз  newsm57

# 564
  • Мнения: 1 248
Laughingtony_t
---------яяяяяя и свии перките на девойката,погледни лошо и строго  smile3516  и да стане ясна картинката..... Wink българка ли е ..........  bambam 

Жужи, забравих да те Hug Hug Hug.От ЕГН-то е. Embarassed

stelllla Hug Hug Hug

Девойката е венецуелка...а опитах да и свия перките, но днес вдигнах ръце, и казах на шефката да идва да си я поема... позволи си да се опла4е на шефката, че не съм си стояла на работното място Shocked Shocked Shocked...шефката умря от смях, защото точно тя каза да я оставя сама да работи, а и ме познава и знае 4е лесно ми се пали фитила. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Рядко природно-тъпо същество, а в тъпата ни фирма има недостиг на персонал в момента- всички искаме отпуски и няма кой да бачка. Rolling Eyes
Та след слу4ката 1 4ас ходеше след мен, да ми се извинява...тя не била разбрала. #Crazy Shocked

# 565
  • Мнения: 2 309
Здравейте група... Hug
Аз съм много заета и не мога да намеря време за себе си и форума!
Ремонти,къщи програмата е пълна Crazy
Разправии с майстори,нерви,главоболие
Хехеххехе с 3-4 определения,Ви светнах Flutter
Поне има едно хубаво нещо,на 7 септември сме кръсници на наши приятели,ще се вземат...Та добра причина,да влезна във форма и да ми блесне сексапила BlushБрях че се надух Joy

Имам един въпрос,възможно ли е от приема на СЕЛЕН,да ми излизат пъпки.
Не мога да изолирам причината,никога до сега не съм имала проблеми с кожата си... Naughty Naughty Naughty

# 566
  • Мнения: 4 700
Тони, Луфтханzа имат всякакви въzможни самолети, до София летят най често Бойнг. И определено има достатъчно раzстояние между седалките. Аz много съм доволна от тях.

# 567
  • Мнения: 1 248
Mile, мерси.  HugСледващата година ще прежаля няколко часа престой (може по германско да престоя  JoyWink), но мисля да се откажа от Бгаир.  Close

Рожбе, не ми се струва вероятно...имай предвид, че сега през лятото е нормално кожата да се омазнява повече. Wink
Друго какво пиеш, или какъв крем ползваш? Някои нов? newsm78

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 09:36 от tony_t

# 568
  • Мнения: 1 284
Рожбе и аз не мисля че е от селена PeaceПила съм го и нямах такива странични реакции.И аз сега съм се сдобила с една упорита пъпка на лявата буза Mr. GreenНе ще да се махне м......а и Twisted Evil
Тони кога ще си у нашенско?Дано не ме лъже паметта но май на 29 летиш newsm78 Hug Hug Hug
Хайде за всички една голяма Hug Hug Hug

# 569
  • Мнения: 1 248
Ели Hug, в събота срещу неделя летя, а с теб ще се видим най вероятно към 10 септ.  Hug
Ако минем през Ямбол преди морето (3 септ.), ще ти звънна по телефона. Grinning
Как се чувстваш? Hug



Хайде слагам кафето, и отивам да се ядосвам с безочливата ми колежка. Rolling Eyes
Да ви се похваля поне съм шефка тези последни дни- тя ще бачка, а аз трябва да ходя по късно, само да нагледам положението. Twisted Evil
 Та затова сега си щракам на компютъра, вместо да бачкам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт