Край с цигарите! - тема 4

  • 20 141
  • 601
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 499
добро утро на всички ранобудници. Вчера си останах в нас понеже ме хвана летния грип и беше ужасно. Ваканцията мина перфектно. Много веело и отпускащо. Аз ви пиша за да ви се похваля, че от 4 дена не съм запалила цигара и то просто ей така не ми се пуши. Даже ме отвращава дима им. Дано да успея да ги спра и то без лепенки или лекарства. Давайте ми кураж за да не ги пропуша отново.
Кажете вие как сте. Къде е Татето нещо не го виждам. Hug  Hug Hug

# 571
  • Мнения: 1 248
Биляна, ей това е новина, Браво за цигарите. smile3501
Първите една две седмици са най-трудни, не се отпускаи, ако имаш нужда ние сме тук да те подкрепим. Hug
И оздравявай бързо. Peace

# 572
  • Мнения: 1 284
Тони,запомнила съм Joy Joy JoyЩе се радвам да се чуем когато можеш,а след това да се видим Hug Hug HugНе остана Heart Eyes
Браво Биляна Hug

# 573
  • Мнения: 471
Добро утро на всички Simple Smile)
Хубав и успешен ден!  bouquet

# 574
  • Мнения: 499
 elgedel, tony_t   много сте бързи неочаквах толкова бързо някой да ме подкрепи. А това с оздравяването ще мине само където ми се вие свят.

# 575
  • Мнения: 1 284
Билянка,от нас всичко може да се очаква,дебнем от засада Wink

# 576
  • Мнения: 499
не се и съмнявам за това  Party.
момичета да ви разкажа накратко какво се случи сега в офиса . влиза една нервна клиентка и си иска парите за комарника който е поръчала. Понеже вчера колегите са закъсняли за монтажа и тя не можела да чака повече и накрая на мен ми се навика и ме замери с договора. И какво се оказва тя била бременна и изпадна тука в някаква истерия опитах се да я успокоя но без успех. И ми вика че ако нещо се случи с бебето и ние ще си го отнесем и ще ни съди. Разбирам че е бременна но не е тоя начина по който трябва да се държи. Нали съм права. Даже па сега дойде и мъжа и та с него кротко и спокойно се разбрахме. Извинявайте че ви занимах с моя проблем ама трябваше да го споделя.

# 577
  • Мнения: 1 699
Момичета кокичетаааа нали ви обещах малко снимки от  Созопол Laughing Голям зор видях докато разбера как да ги кача Laughing Дано да стане  http://picasaweb.google.bg/elsinor82/BdJlwH?authkey=WJ4DBBUW2rs

# 578
  • Мнения: 1 226
Ама как си я оперила таз циг..аааааааааааа  ooooh! newsm09

# 579
  • Мнения: 1 248
Ама как си я оперила таз циг..аааааааааааа  ooooh! newsm09

Стелче, хайде до Варна да я ступаме Елси, ааааааа. Laughing

Ма, тя не я е запалила цигарката, само за снимката я е хванала. Wink
Елси, мерси, много сте хубави и Созопол също. Hug

# 580
  • Мнения: 1 226
Тонииииииити върви. Азвече не мога. Няма къде да родя по пътя.  hahaha Joy Joy

# 581
  • Мнения: 1 248
Тонииииииити върви. Азвече не мога. Няма къде да родя по пътя.  hahaha Joy Joy

Все ще стигнем до Варна, от  там нататък е лесно  Joy Аз ще помагам. Wink  Joy

# 582
  • Мнения: 471
момичета Здравейте Simple Smile
Много съм щастлива днес! видяхме пишлето на бебо  stork-boy
И съм малко притеснена защото чакам резултата от биохоимичния скрининг  ooooh!

Стискайте ми палци !!!!
Много целувки!!

# 583
  • Мнения: 1 226
Alizarina имаш ги.
Тони ти и ди я сритай Елси. Аз догодина ще я почвам  Joy

# 584
  • Мнения: 4 700
Елс, как те хванаха с цигарата, ааа? Стелче, много си наблюдателна.

АЗ да ви се оплача, днес вzех копие от уж добрата спермограма и какво да ви кажа, май е най лоШата досега.  Sad Бройката е паднала двойно, а морфологията от 40 и неЩо % сега е 25%  Shocked От 250 мил. обЩ брой сега сме със 100 мил. и толкова ниска морфология. Пак се скарах с милото zаради тия скапани цигари. Не zнам вече какво да правя, zа да му дойде акъла в главата. Накарах го да дойде в събота с мен на посткоиталния, дано док му влее малко сиво веЩество.

Общи условия

Активация на акаунт