Край с цигарите! - тема 4

  • 20 135
  • 601
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 699
 hahaha  ама яз съм голяма шматка бееееееее как не я видях тази снимка с цигито  Joy ако се бях усетила нямаше да я сложа
Стелче и какво викаш Елсито налапала цигарата засмукала Мохитото и кой като нея ааа  Joy
Ама виж Тонито правилно е забелязала че не съм я запалила а само я държа  Wink
И ако ще ми идвате на гости заповядайте ама само без да ме млатите моля ви се  #2gunfire
 Alizarina  честито ти пишле(голямо ли беше Laughing) Стискам ти палци всичко да е наред  Hug
Миленце съжалявам за спермограмата .Мислиш ли че е заради цигарите?Аз моя мъж не мога да го накарам да ги спре.Опитах се да го навия да ги спрем заедно че и на мен да ми е по-ледно ама той само казва добре добре и на другия ден пак си пуши.
Къде са се скрили всички останали

# 586
  • Мнения: 4 700
Елс, док е убеден, че е от цигарите. Първата ни спермограма беШе с 14 мил/мл, намали ги и втората след няколко месеца беШе с много голямо подобрение над 70 мил/мл. После пак почна да пуШи повече и последната е с 40 мил/мл и морфолофията е паднала много.

Спирайте ги, на моя мъж най много му влияе док, на мен ми е свикнал. Намери някой специалист да му каже колко са вредни. И док каzа не да се намалят, а да се спрат съвсем.

# 587
  • Мнения: 1 699
Абе не мога бе човек разбираш ли не става-не искам да се караме.Ако ги спре заедно с мен знам че ще ми е по-лесно и на мен.Все пак като не се пуши вкъщи ще е по-друго.Но аз мисля че той няма да ги спре не защото не може а защото не иска просто.Трябва да го излъжа нещо и да го изплаша и аз незнам вече как.Негов приятел наскоро ги спря и стана като буре и сега и той ще се притеснява че ще напълнее много и съвсем ми се намаляват шансовете да го навия

# 588
  • Мнения: 4 700
При нас беz скандал просто zабрави.  Crossing Arms Опитвах с добро, ама нъцки. Ама както каzах, най го е Шубе от док.

# 589
  • Мнения: 1 248
Mile Hug, съжалявам за неприятната изненада, но не е толкова зле положението, не се разтроивай. Stop
Морфологията е паднала, но нали знаеш, че тя се определя от извадка, така че варира всеки път.Склонна съм да мисля, че сте извадили късмет на предната спермограма... Tired
При всички положения, дано ги спре фасовете...за количеството и подвижността има голямо значение. Wink
Ние пък да ви се оплача, пак се сдърпахме с милото...просто сме ужасни. Confused

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 09:17 от tony_t

# 590
  • Мнения: 1 226
Що бе Тони, не се ли прибирате днес. newsm78 Егати. Сори че сте се4 скарали. Hug

# 591
  • Мнения: 1 248
Що бе Тони, не се ли прибирате днес. newsm78 Егати. Сори че сте се4 скарали. Hug

Стелче утре през ноща се прибираме. Hug
То ще се оправим, ама започвам да се чудя нормално ли е в една връзка никoй да не  отстъпва? Crossing Arms
що не спиш? newsm78 Hug

# 592
  • Мнения: 158
Здравейте Hug
Елси, много сте хубави Heart Eyes
Alizarina, честито момченце Simple Smile Всичко ще е наред с изследванията.
Иха, днес петък, кеф Simple Smile Ще си отида и малко вкъщи при мама да си почина Laughing Wink И ние се дърпахме снощи двамата, нормално е да ви кажа, никой да не отстъпва. Но поне е хубаво малко да се замисли. В случая аз няма да отстъпя, защото знам, че съм права, ама абсолютно сигурна съм Laughing А той малко се опита да ме разбере, ама му е трудно, какво да се прави, мъж е Laughing

# 593
  • Мнения: 499
здравейте и от мен. Аз все още се сдържам да не запаля цигара даже не си купувам и 3 в 1 щото ще опаткам 2-3 цигари. дори и  кутия с цигари не съм си купила. но мъжо какво ще го правим незнам казва че щял да ги спира и да почне на фитнес да ходи ама това го слушам всяка година по няколко пъти  smile3511 и само се вбесявам като не го прави.
значи така а имаме и пишле в отбора на чакащите. много се радвам за теб Alizarina всичко ще е наред и ще имаш едно наистина голямо момче.
Елси апа вие сте супер на снимките. и кажи сега пропушваш ли от време на време или не.
аз се чудя с какво да си запълвам устата като не е с цигара ама вече станаха 5 дена без цигарка. добре де ако пуша по 2-3 на ден няма да е фатално нали? ох много говоря много много. blahblah

# 594
  • Мнения: 1 699
Билянче то няма да е фатално но съм убедена че няма да се спреш с 3-4 цигарки.ака ще караш няколко дни и после малко по малко пак ще ги увеличиш.А дали пропушвам-ДА ще му се невидише немога бе немогаааааааааа.Днес още не съм пушила не си направих и кафе даже-но няма да издържа дълго май-спи ми се пие ми се кафе и ми се п Whistling  Laughing
Съни ти къде се изгуби бе душа-държиш ли фронта с цигарките още или и ти се излагаш и препалваш?

# 595
  • Мнения: 499
още не съм запалила. ама отидох и с ивзех геврек със сусам и един айран щото ме гони зверски глад. еми аз тия дне нищо не бях яла само препечени филиики и са вече го удрям на ядене ама гледам по внимателно. елси опитай се да се сдържаш аз съм пушачка от 10 години но никога не съм прекалявала с цигарите. една кутия я пуша 2-3 дена. просто устискай и аз с теб ще търпя па да видим какво ще излезе накрая

# 596
  • Мнения: 1 699
Еми ще опитам пак но на скоро пак четох някъде че не е хубаво да се спират изведнъж защото се стресирал организма и можеш да си навлечеш проблеми  newsm78 И незнам кое е вярно
Но пък всички които са спрели цигарите са го направили от раз  Thinking

# 597
  • Мнения: 1 284
Привет на отбора Hug Hug Hug
Елси,страхотни снимки HugЛеле,малко ти завидях за старинен Созопол EmbarassedАз обожавам стария Несебър,за мен е вълшебно място Grinning
Ализарина,честит ти мъж Heart EyesСтискам палци за добри резултати Praynig
Тони,кво награби градското Mr. GreenЩе ми паднеш ти Twisted Evil Joy Joy Joy
И аз да си призная-пуфтя та пушек се вдига Mr. GreenАма изляза ли от дупката ги спирам Wink
Доброволно си признах,не ми се карайте Blush
Уф,щях да забравя да кажа че днес ми махнаха конците.Усещанета без придърпване е страхотно Peace
 Hug Hug Hug Hug HugЗа всички!

# 598
  • Мнения: 499
 elgedel радвам се че се чувстваш добре и ти е по спокойно без конците.
 и аз си признавам без бой току що дръпнах последната цигара която стоеше тук самотна още от пред да изляза в отпеск и да ви кажа малко ми се замая главата.
елси и аз мисля като теб постепенно да пробвам да ги спра. просто усещам че организма ми се нуждае от тях но в много малко количество.

# 599
  • Мнения: 499
оф момичета днес ми е страшно тъпо на работа и ме кара на сън. до вчера имах толкова много работа и клиенти че не усетих времето ама днес незнам как ще избутам. имам чувството че ще заспа на бюрото направо главата ми бада и очите ми се затварят.дайте съвет да се разбудя малко.

Общи условия

Активация на акаунт