Претиснявам се за детето си

  • 2 352
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
През първите месеци и аз усещах болка като при цикъл.
Не се притеснявай. Ако имаш по - сериозни опасения, отиди при лекаря ти за преглед и успокоение.
Лека бременност!

# 31
  • Мнения: 18
Лично аз съм с резерви за дуфастона. Колкото по-малка намеса в работата на хормоните по-добре.
Но щом момичетата са го пили толкова време и казват, че помага...

И още нещо! При всеки е различно - хормони, болки и т.н.
Търсила ли си друго мнение?
 Peace

Всъщност не съм ходила при друг гинеколог. Но ще трябва да отида така или иначе, защото бях на море и там разбрах и ме прегледаха.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 105
Ани и аз имам болки като при менструация от миналия понеделник (когато очаквах да ми дойде) до момента. Утре съм на преглед и се надявам да съм бременна наистина и всичко да е ок. Засега за болките нищо не съм пила. Търпя Simple Smile И при мен бебето е станало на морето или ден-два преди това. Притеснено ми е, че до преди седмица си пийвах редовно бира.
Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Обезателно се консултирай с още един лекар.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 226
Ама то и това с търпенето на болките не е добре.....

А освен тези неща случайно да ти изписа фолиева киселина - което е задължително за всички....

# 34
  • софия
  • Мнения: 636
Споко. От втория месец пиех огромни дози но шпа и магнерот. Няма проблем-дават ги за задържане. Вярвай на лекаря си-има да извървите още 8 месеца заедно!Успех!

# 35
  • Мнения: 18
Ама то и това с търпенето на болките не е добре.....

А освен тези неща случайно да ти изписа фолиева киселина - което е задължително за всички....

Не ми изписа, но аз почнах да пия.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 226
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт