Претиснявам се за детето си

  • 2 349
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
АГ-то си знае работата

# 16
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Нормално е,не се притеснявай излишно.Точно заради леко кървене и на мен ми ги изписаха.Нямат никакви странични ефекти,напротив помагат за протичането на една нормална бременност! Peace

# 17
  • Мнения: 259
И аз се присъединявам към другите майки-няма страшно! За дуфастон не си спомням (отдавна беше), но но-шпа пих доста, магнезий-също. Аз също имах болки и леко кървене. Тези лекарства помагат за нормално протичане на бремеността. Така че - СПОКО и лека бременност!

# 18
  • Мнения: 2 521
Иаз съм пила но-шпа и магнезий,както май повечето бременни WinkНе се шашкай и лека бременност  bouquet

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
 Hug
Лека и безпроблемна бременност!

# 21
  • Мнения: 1 488
Ами бременна съм от 1 месец и 5 дни!  Grinning Само че гинеколога ми изписа duphaston и No-spa. От 1 месец горе долу ме боли корема все едно съм в цикъл. Нормално ли е и има ли опасност за бебето ?

Според мен е нормално да те наболява така корема и мен така ме болеше, но аз не съм пила никакви медикаменти, освен 1-2 парацетамола. Оставам с впечатлението, че докторите изписват за щяло и нещяло тези лекарства, а е добре да се избягват всякакви медикаменти по време на бременност. Болките при мен сами изчезнаха. Не казвам да не си пиеш лекарствата, ти знаеш какво ти е положението, но по това което пишеш ми се струва излишно да се тъпчеш с лекарства.
А и честито, лека бременност и накрая едно сладко бебеце  newsm32

# 22
  • Мнения: 256
Ако това е първата ти браменност, мисля, че са нормални тези болки, матката се разтяга или подготвя за разстягането. Аз имах болки с първата си бременност, много силни даже и пих но-шпа, но с втората - не.
Успех.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ако това е първата ти браменност, мисля, че са нормални тези болки, матката се разтяга или подготвя за разстягането. Аз имах болки с първата си бременност, много силни даже и пих но-шпа, но с втората - не.
Успех.
И при мен беше така.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не се притеснявай! Лека бременност!  Peace

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се тревожи и си гледай бременността, почивай повече.
Леко бременеене Hug

# 26
  • Мнения: 780
Успокой се!Тези болки са нормални.Пий си лекарствата и си почивай повече.Лека бременност!  bouquet

# 27
  • Мнения: 953
Иаз съм пила но-шпа и магнезий,както май повечето бременни WinkНе се шашкай и лека бременност  bouquet

и аз

# 28
  • Мнения: 396
Лично аз съм с резерви за дуфастона. Колкото по-малка намеса в работата на хормоните по-добре.
Но щом момичетата са го пили толкова време и казват, че помага...

И още нещо! При всеки е различно - хормони, болки и т.н.
Търсила ли си друго мнение?
 Peace

# 29
  • Мнения: 2 960
Иаз съм пила но-шпа и магнезий,както май повечето бременни WinkНе се шашкай и лека бременност  bouquet

и аз

И аз си ги пих !!!Не се тревожи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт