Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 41

  • 24 174
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 658
fior, Честит рожден ден! Много щастие и любов! Супер е тортата.
badem, ей, страшна градинка си спретнала, да е жив и здрав дядо ти.
Димитрина, благородно ти завиждам за придобивките.

# 226
  • Мнения: 1 491
Честит рожден ден Fior   newsm59  bigdance2
Да си жива и здрава   bouquet  Много вкусен трюфел си спретнала  Hug

# 227
  • Мнения: 1 965
Fior -  Айде и от мен едно ЧРД. Незнам какво да ти пожелая, затова ти си го измисли, а пък аз ти го пожелавам от сърце плюс мнооооооооооого здраве!!! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 228
  • София
  • Мнения: 2 116
Fior, Честит Рожден Ден! Много любов - да раздаваш и да получаваш, и това да те прави щастлива!
С удоволствие ще се почерпя с тази вкусна, елегантна торта! Наздраве!

# 229
  • Сливен
  • Мнения: 295
Ето още едно мое творение по случай рожденния ден на съпружеското тяло. Украсата е от моделираща маса, исках всичко да е ядливо, затова и екрана е от вафлена плака, но в последствие се оказа че блата за монитора е мнооого тежък и го замених с картонче  Laughing , та така не всичко е ядливо вече. Вътре е крема на Пепи с масло и пудинг, стана разкошно, довечера ще я разрежем и ще покажа и разрез. Момичета още веднъж благодаря за съдействието, и дано за тортата за рожденния ден на малкия не се изложа, май задобрявам в тортата, ама не и в украсата, тази е направо меко казано ужасна, но хайде  Whistling

# 230
  • Мнения: 4 358
Фиорче - вино и рози, рози и вино.
Да си жива и здрава мила Hug, много късмет и много слънчево настроение.Тортата си е станала точно 6 Peace - супер си е.
Бадемче
- невероятна градинка, много мило Peaceза дядо ти.Да ти е жив и здрав още дълги дълги години сред вас Hug
krisps   - честито на съпружеското тяло Wink.Много хубава тортичка си му направила.Хич не е ужасна даже украсата.
Вярвам се е зарадвал доста мъжа ти Wink

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Fior, ЧРД и от мен. Каквото си пожелаеш да ти се случи   bouquet

krisps, много сполучлива торта. Много здраве и щастие на половинката ти. Много се радвам, че съм успяла и аз да помогна с нещо Simple Smile

badem, градината е много идейна. Дядо ти да е жив и здрав още дълги години  Simple Smile

# 232
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен.
Да ви призная честно мога съвсем елементарни сладки истории да правя. Моята дъщеря иска шоколадова торта. Нещо да ме посъветвате? Лесно и бързо за предпочитане.
След като намерих темата, реших да се запиша. Браво на вас, чудни тори правите.  chef

# 233
  • Мнения: 1 965
Моята дъщеря иска шоколадова торта. Нещо да ме посъветвате? Лесно и бързо за предпочитане.
Най-лесното за което се сещам, е да направиш Тортата с рула от 1ва страница. И си избери шоколадов крем пак от там. Всеки крем би могъл да е подходящ, ако разтопиш в него шоколад. Самата форма на тортата пък,  е подходяща за  Торта Барби. Незнам колко е голяма дъщеричката ти и дали ще и допадне тази идея, но от нас идеята..... от теб "до"измислянето. Успех!!!
krisps - Браво!!! Горе главата и повече самочувствие!!! Чудесно се справяш!!! Честит празник в къщи!!!

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 17:25 от van444eto

# 234
  • Мнения: 1 117
Нещо напоследък все се включвам в края на темата EmbarassedОт дечурлигите не остава време Wink

Честит рожден ден Fior ! Да си жива и здрава и много обичана! Страхотен трюфел , а шприцовената украса - шапка ти свалям  Simple Smile

Krisps -много е хубава тортата.Браво!

Бадем - идейна и изпипана торта Simple SmileЧудесна е!
Асти - неуморна си , но и творенията ти са страхотни
Пепи - за теб няма какво да кажа , освен отново - отлично изпълнение
Ина - много красив медовик
Ванче - ти си уникална с изпълненията си и идеите!
Петя - по таз шоколадова смърт ми изтекоха слюнките Embarassed
Бъни в тези жеги няма да откажа парченце от парфенцето , ако е останало Wink

Утре ще се отчета с първата си торта по поръчка. Много се притеснявам какви ще ги свърша.Тортата е вече сглобена , намазана и стяга в хладилника, но утре ще правя украсата. Включвам климатика на мах и започвам да рисувам Юги йо CrazyРезултатът ще стане ясен скоро Wink

# 235
  • Мнения: 484
Fior,Честит рожден ден!!Много,много здраве,щастие и любов!!!!

А на всички правили торти последните няколко страници-СТРАХОТНИ ТОРТИ!!!БРАВО!! smile3501


извинете ме,но тия дни  нямам време да пиша  bouquet

# 236
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Привет и от мен!  Simple SmileНе съм се включвала скоро, но редовно ви чета и се възхищавам в тези жеги какви хубави тортички сте спретнали.Браво  bouquet
Скоро не съм правила торта и мисля да опитам с шоколадова глазура пък да видя как ще се преборя.

Fior Честит рожден ден! Много здраве, любов и успехи! http://www.vbox7.com/play:b57dd0ef

# 237
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
krisps, бадемче браво за тортичките и от мен  Hug
Fior, Честит Рожден Ден миличка, много здраве и късмет ти пожелавам.    bouquet  bouquet  bouquet Тортичката и без трюфелите е супер   bouquet

# 238
  • Мнения: 466
Момичета, както винаги всички торти са много красиви. Нямам търпение да показвате и от конкурса.

Fior, Честит Рожден Ден ! Бъди здрава , обичана и щастлива !

# 239
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ето я тортата за моето пораснало момче!
Тортата е по заявка. Да видим утре шефа дали ще ми намери кусури и какви щв са те Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт