Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 41

  • 24 095
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Поздравления и най-добри пожелания за всички празнували тези дни  newsm51 newsm51 newsm51
Пепи, твоята торта за сега няма да я показвам на дребния, че от сега мрънка за такава, а РД му е края на декември и ако я види мрънкането ще бъде непоносимооооо Laughing
Димитрина, разкош!!!! Нямам думи!!! Благодаря за рецептата!

# 286
  • Мнения: 1 965
bopsi - Перфектно!!! Браво. Лично аз  бих добавила някакво фонче отстрани..... но ти си знаеш по-добре.
psichokuk - добре дошла при "скромните". Изпълнението ти заслужава похвала.
asti - Направи повечко  колички за Декември, пък аз ще ти дойда на гости да си празнуваме заедно с Крис. Нали сме си на една дата с него.... плюс-минус 30 годинки..... Joy
dimitrina73 - Благодарности за къртовския труд по превеждането на рецептата.   bouquet
Ето ви да си хапнете нещо свежо, леко и сочно. Снощи, така и така бях забъркала кремовете... реших да донаплескам тортата преди да си я хапнем в къщи. Огромна е. Колкото главата на Грозомира. Това трябваше да се превърне в малко нейно братче. Тоест бебе-идиотче с шапчица в синьо и розово. Но без чаршафи. Бях заложила на кремче и шприц.... но ..... в крайна сметка това направих набързо и без желание..... Но колко е вкуснааааааааааааааа....... няма да ви казвам..... И колегите намазаха днес по едно парче.....

И РАЗРЕЗче

# 287
  • Мнения: 1 117
Ванче , много хубави преливащи цветове си докарала отгоре Simple SmileЗа фона отстрани на Югито  - моя дружка дойде преди клиентката и тя ме посъветва същото , че набързо забърках синичко и му мацнах и наистина стана по-красиво , но не успях да снимам със страничния фон Sad

Драконче хич не е тайна как го правих Югито .След малко ще сложа дребния да спи и ще разкажа с най-малката подробност.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мили момичета, каня ви в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт