Предложете епилатор

  • 7 665
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
ConfusedМислех си, че като са скъпи и поне няма да боли ....много Rolling Eyesдо сега съм ги бръснала, но реших вече да променя начина на епилиране Winkно  да дама маса пари и после да не го ползвам, не ми допада като идея Wink

Ооо, изобщо не е така. На Браун от 100 и от 150 лева механизмът е един и същ. По-скъпите са заради приставките, от които няма смисъл. Тази ръкавица е пълен боклук, една приятелка я има. Laughing

Ако те е страх от болката, защо не си направиш кола маска веднъж, да поизтъниш космите и после с епилатора?

Аз ако се бръсна 2 седмици, после с епилатора ми текат сълзи. Sick Но търпя, свикнала съм, а и гледам да не "прегрешавам" често със самобръсначката. Laughing

# 16
  • Мнения: 2 229
...
                     Ако мноооого те боли първия път (ама без майтап), пиши ми на лични, ще ти кажа един ефикасен метод да не усетиш нищо.

Еее, кажи и на нас де! Crossing Arms
Алкохол? Laughing

# 17
  • Мнения: 1 043
philips  Peace
взех си преди два месеца сатинел аис - иии като бижу е / хем му се радвам хем ми върши страхотна работа  Peace/
няма почти никаква болка с приставките з аохлаждане и масажиращите дискове - старият ми беше сатинел пак само чебез охлаждане и масажни глаи и мога да кажа че има огромна разлика

http://bgbazar.com/philips/hp6503_00_pss_bul.pdf
това е той - препоръчвам го ,
ии чакай една снимчица и тук да сложа - толкова го харесвам  Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 17:08 от krissie

# 18
Аз след дълго чудене, четене тук и след притеснения дали ще имам обърнати косъмчета   през пролетта си взех най-евтиния на Филипс (около 25-30 лв) с цел ако не ми понася да не се мина нещо   Mr. Green и съм много доволна - чистя крака, подмишници и триъгълника донякъде (само на подмишниците ме болеше ужасно първия път). Много съм доволна, защото обърнати косъмчета почти нямам ( за вксфолиране използвам и копринената ръкавичка и след това мажа с детски крем "Бочко" ). От личен опит мога да кажа, че колкото са по-дълги космите, толкова по-болезнена е епилацията.  #Crazy
Сатинел айс наистина изглежда много сладуресто   Peace

# 19
  • Мнения: 2 759
...Еее, кажи и на нас де! Crossing Arms
Алкохол? Laughing
                      Ми не исках да го пиша тук, за да не се ползва безразборно, но пръскане с лидокаин обезболява. Мисля, че се продава свободно, ама дали беше в аптеките  newsm78...
                      И още нещо, което забравих първия път - каквото и да решиш, не си взимай с пинсети. Дисковете са в пъти по-ефективни  Peace.

# 20
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Аз имам този и съм страшно доволна  Peace
http://www.5050.gr/product/BRAUN-SE-3280?ref=pathfinder

От скоро почнах пак да си епилирам краката и не ме болеше толкова много както очаквах  Thinking
Даже ми е приятно да се епилирам  Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 815
От около 2 месеца съм с ето този http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6179373 и съм страшно доволна. Към него има обезболяваща приставка, както и охлаждаща ръкавица, но аз не съм ги ползвала изобщо. Може би първия път ще те боли повече, но след това се свиква. Откакто го имам забравих за самобръсначката  Peace

# 22
  • Мнения: 93

http://bgbazar.com/philips/hp6503_00_pss_bul.pdf
това е той - препоръчвам го ,
ии чакай една снимчица и тук да сложа - толкова го харесвам  Mr. Green

[/quote]
И аз препоръчвам този.Не съм предполагала,досега,че епилирането е толкова безболезнено."Philips",в момента са по-добри от "Brown",според мен!

# 23
  • Мнения: 1 544

http://bgbazar.com/philips/hp6503_00_pss_bul.pdf
това е той - препоръчвам го ,
ии чакай една снимчица и тук да сложа - толкова го харесвам  Mr. Green

И аз препоръчвам този.Не съм предполагала,досега,че епилирането е толкова безболезнено."Philips",в момента са по-добри от "Brown",според мен!
[/quote]

Немога да повярвам ,че някой препоръчва този модел  Shocked моя приятелка изтупа 200 лева за него и го пробвах вчера  Sick просто е най кошмарното нещо което съм допирала до кожата си , не стига ,че боли колкото най обикновен епилатор ами на всичкото отгоре е и студено  ooooh! Всъшност аз съм свикнала с болката на епилатора ,но това ледено чудо ми е 3 пъти по неприятно като усещане от самото епилиране.

# 24
  • Мнения: 1 043
Явно е въпрос на възприятие - попринцип сс стария ми епилатор ми отнемаше доста повече време да се епилорам / особенно ръцете / сега за 30 минути съм като гол охлюв  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 164
 newsm78доста противоречиви мнения, явно си е до индивидуално усещане HugЩе пробвам на приятелка, която има браун не знам си кой модел от преди 4-5г но беше около 150лв Shockedи после явно ще се ходи на кола Wink

# 26
  • Мнения: 2 229
newsm78доста противоречиви мнения, явно си е до индивидуално усещане HugЩе пробвам на приятелка, която има браун не знам си кой модел от преди 4-5г но беше около 150лв Shockedи после явно ще се ходи на кола Wink

Е, тогава е бил толкова, сега моделите от преди 5 години са 60-70 лв. Wink

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:28 от Serendipity

# 27
  • Мнения: 2 759
...Ще пробвам на приятелка, която има браун...
                    Обърни внимание дали е с пинсети или дискове.

# 28
  • Мнения: 3 164
...Ще пробвам на приятелка, която има браун...
                    Обърни внимание дали е с пинсети или дискове.
Peaceоки, мерси  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 229
С пинсети ще да е, Браун нямат с дискове! Rolling Eyesда

Общи условия

Активация на акаунт