Майките на породени - умни, хубави, вталени! - 18

  • 14 027
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 535
Леле, леле и аз си записах едната рецепта за трюфелите.   chef Аз обикновено се развихрям, когато спят децата. Почна ли, нямам спирка, обичам да готвя.
evelinar, радвам се, че изследванията на Блажко са добри  Peace.
Били, браво на Сончето за памперса  Peace. Аз смело мога да кажа, че вече забравих какво е това  Laughing.

# 241
  • Мнения: 4 540
Стефан снощи е ползвал гърнето по предназначение за голямата работа.  Grinning Много съм доволна. И днес ми звъни и ми вика "Мамоооо, аках на цукала".  Joy Като успели да го залъжат да се заседи на гърнето и почнал да върши работата, се развикал "Ето го акотооооо!!!"  Laughing
Максим пък свекърва ми го научила да премигва с клепки  Joy, въобще голям хилеж ще падне, като си ги видя другата седмица.  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 3 595
Еви супер за Блажко  Hug
Елито иска да пиша права като приятелчето си  ooooh!

# 243
  • Варна
  • Мнения: 222
Момичета, кога за първи път заведохте дечковците на цирк? Цирк Балкански е във Варна и много ми се ходи, но малкия е такова шило, че се съмнявам, че програмата ще привлече вниманието му за дълго. Опитвали ли сте изобщо упражнението?

# 244
  • Мнения: 1 440
Добро утро!
Ivema,съмнявам се да разбереш нещо от програмата на цирка.Аз Нати тази година не посмях да я заведа от същите съображения,не се спира на едно място.
лято,разсмя ме това Ели,и права иска да пишка! hahaha
Анту,поздравления за Стефан!
Браво и на Сончето!
Ех,при някои деца колко бързо и лесно става махането на памперса,пък Нати колко ме тормозеше...Е,децата са различни!Дано с Ивето да е по-различно!
Хубав ден на всички ви!

Колко ми е мъчно,че ще пропусна Металика... Sad

# 245
  • Мнения: 2 331
И аз се жалвам за Металика! Cry Ама си поръчях бира и танци на една съфорумка, дето ще ходи. Rolling Eyes
А за пампата на Соня и аз съм много учудена. Thinking Точно за три дни и всичко приключи.Даже не трябва да я подсещам.Сама си казва и няма грешка досега.А брат и, две години по-голям, още се забравя и имаме проблеми...Явно си е до деца... Rolling Eyes
У нас вече си имаме нов лаф:"Мамо, ти си мъж!" hahaha Joy Ех, тез малчугани!!!  Hug

# 246
  • Мнения: 535
Брат ми и мъжът ми ще ходят на Металика, така че после ще разказвам и снимки сигурно ще има  Peace   superuu.

# 247
  • Мнения: 3 595
Напредваме вече е: Тати е мъж, мама е джанка, а Боби - момиченце Crazy

# 248
  • Мнения: 643
И ние с памперса сме така,казва за пикането,ставаме даже и през нощта,а за акането :"мамо ,сложи ми памперса да го наакам".Голям е вече и се надявам лелките в дг да го научат,не иска нито на гърне,нито на тоалетната.
На всичкото отгоре тези дни вода нямахме,канализацията ни се запуши ,чак днес я отпушиха.Но пък да ви се похваля ,имам нова придобивка-върху пералнята -сушилня.Цял ден пробвам с разни дрехи ,тъй като ми се беше насъбрало много пране и сега се родих.Много хубав уред този.
Зимата няма да простирам отвън.

Не съм влизала тези дни ,но на празнуващите -на патерици -честито!

И мен за Металика ме е яд ,но то с тези деца скоро нищо няма да можем да видим.

Лек ден на всички.

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 08:33 от ina221

# 249
  • София
  • Мнения: 62 595
Ина,
Казването за пикаене и акане е съвсем различно знание и умение от марките на колите. За физиологичния контрол трябва някаква зрялост и осмисляне и не може да се сравни с ученето на имена. Едва ли ти прави напук. Може би представата му за тези действия е различна.

# 250
  • Мнения: 643
Ама той е на 3,5 год  ooooh!,не знам как да го науча,не иска и това е. Дайте съвет нещо.
Сутрин си ака в къщи преди да иде на градината и там още не е направил беля,но си мисля,че като гледа другите деца,ще свикне.

# 251
  • Мнения: 4 540
Иви,  Joy  Joy  Joy
Ина, честита ти придобивка!  Peace

Момичета, предавам щафетата за пускане на нова тема. Довечера заминаваме с мъжа ми (пак му отложиха пътуването  #Cussing out) при децата, там хич няма да ми е до компютър, разбираемо  Wink, връщам се в неделя късно вечерта, живот и здраве, та дотогава сигурно ще сме изписали тази тема. Нека ако някой има желание, да пусне новата.  Peace

# 252
  • София
  • Мнения: 62 595
В градината ще се научи. Ако стане авария ще го хване срам. Една от хубавите черти на градините е, че децата могат да си изравнят знанията и уменията.

# 253
  • Мнения: 643
Дано,благодаря .
Вчера като го взех оттам,по пътя ми показваше,клякайки,как се акало ,значи е гледал другите деца.

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 08:33 от ina221

# 254
  • Мнения: 3 595
Анту ще пуснем споко Heart Eyes

Който има рожденици или ще се чувства рожденик през август да метне някоя дата и име да ги сложим в новата тема  Hug
Има ли нови мами за добавяне към списъка, свиркайте да не ровя  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт