Симптомите изчезнаха зъб няма?

  • 1 571
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
А моето бебе няма нито симптоми, нито зъб. На година и един месец  Rolling Eyes
Дали ще си остане без зъби милото дете?  Wink
Не съм чувала за човек без зъби още Wink

# 16
  • Мнения: 3 929
Вероятно е да не разбереш, кога ще се появи точно зъбчето.

# 17
  • Мнения: 481
А аз почти не усетих от 6тия до 9тия месец кога избиха четири горе и четири долу  Simple Smile.А когато навърши една година,точно за един месец ни избиха и четирите кучешки-няма да казвам как беше,сами се досетете...едвам издържах ooooh!.А сега още не сме направили 1год.и пълни два месеца и вече три кътника избиват...Аз започнах да се притеснявам че толкова бързо избиват...сега имаме 15зъба,и като са избили бързо...какво?Няма да имаме здрави зъбки ли?

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Една седмица малкия го мъчеше зъб, беше много раздразнителен, плачеше по 30мин преди да заспи и мрънкаше ужасно много непрестанно ooooh!

А ти откъде изобщо си сигурна, че го е мъчел зъб?! Може да е било всякакво друго детско неразположение. Повярвай ми, дъщеря ми също има подобни дни, а вече няма какво да й никне в устата.

# 19
  • Мнения: 1 691
При нас зъбоникненето е на периоди - мрънка, нервничи, охка и т.н. няколко дни, пък после спре. След две седмици пак. И така на три-четири пъти, докато избие някой зъб.
А по какво съм сигурна, че именно зъби го мъчат - сочи си устата и вика "ох" Wink

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Вероятно е да не разбереш, кога ще се появи точно зъбчето.
и аз така вече мисля Thinking


А ти откъде изобщо си сигурна, че го е мъчел зъб?! Може да е било всякакво друго детско неразположение. Повярвай ми, дъщеря ми също има подобни дни, а вече няма какво да й никне в устата.
мисля, че е зъб понеже му е много уголемен и побелял венеца, а преди това не беше така.
Може и аз да съм в грешка newsm78

# 21
  • Мнения: 4 753
Както казва една позната... "ще тропне един ден лъжицата"... демек ще удариш на зъбче...  Wink

# 22
  • Мнения: 9 973
тия зъби са голям кошмар Close

# 23
  • София
  • Мнения: 2 802
тия зъби са голям кошмар Close
Наистина  Sad

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
тия зъби са голям кошмар Close
бе ако е това което беше миналата седмица, ще го понеса Laughing
Вярно, мн мрънка и изнервя, но поне другите гадории ги няма.
Аз се бях настроила, за мн по бедствено положение Blush

Общи условия

Активация на акаунт