Отговори
# 780
  • Мнения: 11
ужас! къде да отиваме ние не сме от софия и се получи доста трудно всичко и мн скъпо...пътни хотели..

# 781
  • Мнения: 23
Здравейте,макар и нова тук бих искала  да се включа.За мен е много важно да повярваш,довериш и да си сигурен в специалиста който ще бъде до теб.Аз съм на 30г. за съжаление се сблъсках с некадърността  на толкова лекари  в провинцията.Предстои ми 1 инвитро в болница Щерев  с тубарен проблем. Желая много късмет на всички ви и много посчета само с положителни резултати.

# 782
  • Italia
  • Мнения: 705
Първи опит 02.2014г. Клиника Щерев- биохимична бременност
Втори опит 01.2015г. Клиника Щерев- успешен за сега,бременна съм в 16 седмица Simple Smile
Успех на всички, независимо към коя клиника са се насочили  Hug

# 783
  • Мнения: 1 000
Lalala, можеш да проучиш някакви сравнително близки дестинации - Шумен - д-р Димов, Тутракан - д-р Бойчев, Стара Загора - д-р Стефанов. (И имай предвид, че 1 опит не е показателен.)

# 784
  • Мнения: 663
Момичета не се обезверявайте, аз имам 5  опита, от които 4 неуспешни, но последния в Афродита успешен за сега. В Швейцария след двата спонтанни аборта ме посъветваха да помисля за осиновяване. В България специалистите ни са на много добро ниво и единственото, което ви съветвам е да им се доверите.
Успех на всички!  Hug

# 785
  • Мнения: 364
Момичета не се обезверявайте, аз имам 5  опита, от които 4 неуспешни, но последния в Афродита успешен за сега. В Швейцария след двата спонтанни аборта ме посъветваха да помисля за осиновяване. В България специалистите ни са на много добро ниво и единственото, което ви съветвам е да им се доверите.
Успех на всички!  Hug

Явно ти си попаднала на такъв специалист, аз нямах  късмет. Сляпото доверие е глупост, която може да доведе до неприятни последици. За да не пострадате като мен, съвета ми е питайте и изисквайте отговори от лекарите си.

# 786
  • Мнения: 1 000
Сляпото доверие е глупост, която може да доведе до неприятни последици. За да не пострадате като мен, съвета ми е питайте и изисквайте отговори от лекарите си.

И ако няма такива отговори и конкретни нови предложения, бягайте с двеста!

# 787
  • Мнения: 11
Здравейте!  някой правил ли е IMSI  в клиниката на Щерев?!

# 788
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Здравейте!  някой правил ли е IMSI  в клиниката на Щерев?!
Има тема за всяка клиника. Тук е само за статистика на опитите..

# 789
  • Мнения: 200
 Аз имам 6 опита 1.Афродита неуспешен има трансфер 2.Малинов неуспешен имаше трансфер 3.Инвитро София док.Владимиров неуспешен не стигнахме до трансфер дори 4.Надежда спонтанен цикъл неуспешен не стигнахме до трансфер 5.Надежда успешен близнаци момчета който загубих в 4 месец 6.Надежда успешен в момента чакам едно бебенце Това е от мен момичета моят скромен Sadопит "била съм и в Щерев но там подходиха доста комерсиялно и в Плевен  но там само изследвания" Да добавя в инвитри София ми предложиха дори да правя опит с донорски при положение че правя нормален брой фоликули при стимулация.След това имам две бремености в Надежда изцяло с наш материял.Моето мнение е че нивото на ембриолозите в различните клиники е различно а те са най-важната част от нашите опити.

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 17:20 от alisa_

# 790
  • Мнения: 200
За протокола при диагнози тежък мъжки фактор и ИЯР:
1ви опит - март 2013 /менопур+оргалутран/ - 3 Я, ИКСИ, Щерев - не настъпи оплождане
2ри опит - ноември 2013 /гонал+цетротид/ - 1 Я, ИМСИ + ИКСИ, Мемориал - 1 ембрион отлично кач. ЕТ на 3ти ден - отрицателен тест
3ти опит - април 2014 /гонал+мерионал+цетротид/ - 2 Я, ИМСИ + ИКСИ, Щерев - 1 ембрион с лека фрагментация в едната клетка, АХ, ЕТ на 2ри ден - отрицателен тест
     ?         - ноември 2014 ЕЦ, Щерев - канселиран, фоликула спря да расте
4ти опит - декември 2014 ЕЦ, Щерев - нямаше яйцеклетка
5ти опит - март 2015 /менопур+оргалутран/ - 2 Я, ИКСИ, Щерев - не настъпи оплождане
Взе да ме стяга шапката здраво... Чудя се к'ъв път да хващам вече...
Мила не се отказвай според мен смени клиниката.Аз смених доста докато намеря правилните за мен.

# 791
  • София
  • Мнения: 85
2011г. 1-ви опит: Клиника Щерев - IVF/ ICSI - отрицателен
2012г. 2-ри опит: Клиника Щерев - IVF/ ICSI - отрицателен
Уж всичко добре - не настъпва имплантация Sad

Да се допълня:
2015г. 3-ти опит: Виена Ин Витро Център (Д-р Димитрова) IVF - ПОЛОЖИТЕЛЕН - в 10 г.с. съм  newsm17

# 792
  • Мнения: 91
някой правил ли е в АГ- Варна или в Майчин дом - Варна?

# 793
  • Варна
  • Мнения: 160
някой правил ли е в АГ- Варна или в Майчин дом - Варна?
Аз имам 2 опита (ИКСИ) в АГ Варна - неуспешни.

Първи опит - АГ Варна -  4 Я, 2 ембриона, отрицателен резултат
Втори опит - АГ Варна - 3 Я, нямаше оплождане и не се стигна до трансфер
Трети опит - Малинов - 4 Я, 3 ембриона, отрицателен резултат

Незнам каква да я подхващаме оттук нататък, но като цяло не бих ти препоръчала да си губиш времето във Варна.

# 794
  • Мнения: 618
Да се отчета и аз в тази тема.
1-ви опит - "Надежда" -  7 яйцеклетки, нито една не се оплоди.
2-ри опит - "Надежда" - 10 яйцеклетки, върнахме 2 петдневни ембриончета - тестът е отрицателен.
Продължаваме напред със следващия опит.

Общи условия

Активация на акаунт