Отговори
# 465
  • Мнения: 137
Здравейте момичета,предварително се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но има ли някой от вас с 1 яйчник и успешно ин витро.Благодаря ви Simple Smile

Аз съм с един яйчник и без маточни тръби,яйчника ми прави по 18-15 яйцеклетки.

Това не е ли хипер стимулация? Според мен стимулацията като цяло трябва да е лека и със сигурност абсолютно щадяща при жени с един яйчник. При мен 3те опита имах средно между 3 и 5 яйцеклетки. При първия и третия опит 100% от тях се оплодиха и качеството на ембрионите беше отлично. Първия опит нямаше имплантация. Втория опит имах само 2 яйцеклетки, емриончетата бяха с фрагментации, приключи с биохимична бременност. Третия опит е успешен Simple Smile

От 18-15 яйцеклетки колко бяха зрели? Това ми звучи адски много.

Хиперстимулация е съвсем различно нещо,и е съвсем нормално,поне аз не знам някой да се е разминал без поне лека хиперстимулация.
И не са много Я. има момичета които правят по 25 и повече Я.
Просто единия яйчник си работи като 2.
от 18 Я. имам 18 оплодени,от тях 6 морули,няколко осмички,и само 2-3 недоразвити.
Имплантация нямаше,и продължава да не се получава,матката ми ги отхвърля.Следва скъпи изследвания да търсим причината в матката...

# 466
  • София
  • Мнения: 16 691
Хиперстимулацията хич не е нормално явление. Хубаво е, че си се разминала.
Успех на всички.

# 467
  • Мнения: 324
Хоп и аз тук
Един опит в Щерев - неуспешен. 20 фукита, 13 яйцеклетки, 11 оплодени,2 върнати на фаза бластоцит и 6 замразени.
Да допълня : 2-ри опит ЗЕТ на 3 от замразените ембиончета - за съжаление пак неуспешен Cry

# 468
  • Мнения: 137
Хиперстимулацията хич не е нормално явление. Хубаво е, че си се разминала.
Успех на всички.
Не се разминах...понякога не се усеща,установява се чрез преглед,а за леката дават протеинова диета:))
Ако е по къс протокол,наистина е мн.мн.рядко да се получи хиперстимулация.Но по дългия....

# 469
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Да корегирам:
1. Опит ИКСИ клиника Щерев 02.2012- неуспешен
д-р Андреева
2.Опит Инвитро клиника Щерев 12.2012 - неуспешен
д-р Андреева

# 470
  • Мнения: 4 660
Да корегирам:
1. Опит ИКСИ клиника Щерев 02.2012- неуспешен
д-р Андреева
2.Опит Инвитро клиника Щерев 12.2012 - неуспешен
д-р Андреева
ДАНО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ УСПЕЕМ Praynig

# 471
  • Мнения: 296
6 инсе - та от които само 1 успешно до 28 г.с
1 инвитро от м. юни 2012 по къс протокол - неуспешно - 2 замр. ембриона
и сега подготовка за ЗЕТ . Praynig Praynig Praynig
 И всичко това в клиника Щерев.
Да допълня ЗЕТ м. ноември  - неуспешен  Cry

# 472
  • Мнения: X

с неизяснен стерилитет

3 инсеминации неуспешни през 2011год

1 ИКСИ декември 2011, къс протокол в Щерев, др. Коновалова- неуспешен.
2 ИКСИ май 2012 къс протокол в Щерев, др. Коновалова- неуспешен
3 ИКСИ с МАКС  декември 2012 дълъг протокол Надежда др Стаменов- отново неуспешен

борбата продължава

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 16:57 от Анонимен

# 473
  • Мнения: 780
с мъжки фактор

1 ИКСИ - февруари 2011 - клиника Щерев, д-р Тимева - неуспешно
ЗТ - март 2011 - клиника Щерев, д-р Тимева - неуспешен
2 ИКСИ - януари 2012 - клиника Щерев, д-р Тимева - неуспешно
3 ИКСИ - септември 2012 - Репромед Плевен, д-р Пенков - успешно preggo newsm18 Това е нашият безплатен опит, който спечелихме от кампанията повече българчета за България на Тройка на разсъмване. С огромна благодарност към Радио Витоша, целия екип на Репромед Плевен и специално на д-р Пенков, който даде сърцето и душата си, за да сбъдне нашата мечта!

Успех желая от все сърце на всички с предстоящи процедури! И малко бременен прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 474
  • Мнения: 1 248
Пу, първа под прашеца...  Flutter Бързо, бързо, момичета... Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 2
Zdrawejte, dami, za parwi pat se prestrashawam da pisha tuk! Predstoi mi parwi opit invitro v sterev  klinikata,i ne znam kakwo da mislja za uspeh ili neuspeh pri tozi parwi opit! Njakoj poznawa li tam dr milcheva? Blagodarja vi?! 

# 476
  • Мнения: 2
Здравейте отново, сьжалявам за латиницата сега орочетох правилата.... Simple Smile

# 477
  • Мнения: 27
Мили момичета ,вярвайте в чудеса,след 5 години сълзи сега плачем от радост! Моят Дядо Коледа е др. Халил Ибрахим Текин от Cyprus ivf clinic . 1 опит и  EFP Можеше и по рано но едва тази година разбрах за тази клиника. Супер са ,знаят през какво минаваме и не си позволяват пропуски! Една много известна доцентка  в София ми каза -,,с тази матка никога няма да забременееш,, Толкова плаках тогава,и майка заедно с мен. Искам да вярвам ,че всеки лекар е отговорен и отдаден на работата си !      babydust7             И сега знам ,не щъркела носи бебетата а Дядо Коледа! Късмет на всички и скоро да сте в друга темичка!!!!:preggo:

# 478
  • София
  • Мнения: 85
2011г. 1-ви опит: Клиника Щерев - IVF/ ICSI - отрицателен
2012г. 2-ри опит: Клиника Щерев - IVF/ ICSI - отрицателен
Уж всичко добре - не настъпва имплантация Sad

# 479
  • Мнения: 1 413
Ноември 2011 - Афродита, неуспешен.
Октомври 2012 - Владимиров, неуспешен.

Общи условия

Активация на акаунт