енергиини вампири

  • 2 623
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Като усетя, че срещу себе си имам такива хора - бързо-бързо прекратявам разговора си с тях и бягам далече.
Не знаех какво е това явление. Embarassed  И аз отначало гледах скептично и се присмивах на една позната при изказването й, че е имала среща с енергиен вампир, в лицето на свекърва й.   Wink 
Но скоро ми се наложи да уточня представите си за тези хора и се справих с помощта на добрия чичко Гугъл.
Що е то енергиен вампиризъм?
Човешката аура, енергийното човешко поле и енергийните вампири
Енергиен вампиризъм в семейството

Информацията на никого няма да е излишна!  Hug
Дано нямате около себе си такива хора!  Praynig

# 16
  • Мнения: 2 386
Първият линк е безумие, вторият и третият са малко по-истински.
Енергийните атаки невинаги са волево деяние и не са непременно плод на зли мисли от зли хора - понякога просто се случва. Въпрос на аура, да го наречем.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Глупости на търкалета. За мен има много просто обяснение - по някакаква причина не харесваме въпросния човек срещу себе си и затова общуването с него ни изтощава. Или нямаме допирни точки във важни за нас области от живота. Или доли може да му завиждаме за нещо или да усещаме, че той ни завижда. Причини колкото щеш.

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз бях пуснала подобна тема преди време. Няма оправия с такова нещо, особено ако си принуден всеки ден да го търпиш. Ни чесън помага, ни нищо. Освен да се махнеш оттам, където е той. Така ще си запазиш енергията и силите.  Peace

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Повечето жени са такива енергийни вампири. Забелязъл съм, че като спя с определени жени и после едвам ставам от леглото, изпит и осмукан отвсякъде, като изстискан лимон се чувствам, пребит като парцал. Това си е чисто енергийно вампирство. После ми трябват няколко часа да се съвзема...

Я, само като спиш ли? Щото това си е чиста умора или мързел, състояние на летаргия. Можеш да си решиш проблема, като спреш да спиш с определени жени.

# 20
  • Мнения: 959
да познавам, съседката ми е такава, но с нея почети не се засичаме (излизаме и се прибираме по различно време)  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 15 466
Като усетя, че срещу себе си имам такива хора - бързо-бързо прекратявам разговора си с тях и бягам далече.
Не знаех какво е това явление. Embarassed  И аз отначало гледах скептично и се присмивах на една позната при изказването й, че е имала среща с енергиен вампир, в лицето на свекърва й.   Wink 
Но скоро ми се наложи да уточня представите си за тези хора и се справих с помощта на добрия чичко Гугъл.
Що е то енергиен вампиризъм?
Човешката аура, енергийното човешко поле и енергийните вампири
Енергиен вампиризъм в семейството

Информацията на никого няма да е излишна!  Hug
Дано нямате около себе си такива хора!  Praynig
Има си такива, колкото и да отрича някой. Зет ми например е такъв , а се чуди защо дъщерята не иска да живее с него.Напълно отговаря на описанието от първия линк.

# 22
  • Мнения: 95
има точно и противоположният "вид"Такива които те зареждат толкова с положителна енергия,че цял ден ми е много хубаво после,но те са по рядко

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, познавам - и позитивен, и амбициозен, и с чувство за хумор, човек, който при равни други условия дори харесвам... но след общуване с него се чувстваш изпразнен /не е само мое заключение/!

# 24
  • Мнения: X
Мдаа,има хора, с които да контактуваш или дори само да ги слушаш, е уникално изморително. За мен доста често това са хора,които ме засипват с хиляди подробности за неща,които не ме интересуват. Не знам дали ми изпиват енергията, но със сигурност крадат от времето ми.

# 25
  • Мнения: 17 546
О да! За жалост познавам. Бях под влиянието и дълги години. Беше истинско страдание. Като се махнах се прехвърли на друг. Всичко това е съвсем видимо. Но той успява някак да изгради преграда и не допуска влиянието и да му действа ментално. Докато аз бях на път да превъртя... Минало!

# 26
  • Мнения: 620
Случвало ми се е хиляди пъти, първо си мислех , че се поболявам но после се научих да се защитавам Simple Smile) енергия има навсякъде, защо ще си похапват от моята.

Страшно е това, което видях в посочените линкове..... децата в училище си крадат енергия..ужас !!!

# 27
  • Мнения: 3 929
Колко много такива познавам...С някои даже живея. Сигурно и аз за други хора съм енергиен вампир, знае ли човек newsm78
До болка ми е познато усещането, след като си контактувал с енергиен вампир.

# 28
  • Мнения: 3 376
Познавам да.Имам и главоболие цял ден след това ooooh!

Спирам да общувам с такива хора.

# 29
  • Мнения: 2 401
Ази винаги получавам главобол, когато  съм сред повече хора на едно място, като се почне от автобуса, през служебните седенки до хипермаркетите. Единствено изключение правят рокконцертите, където обикновено се събират най-много човеци.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт