ЮЛСКИ сладурковци (тема 79)

  • 13 257
  • 287
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 30

А ина4е за катетъра да - неприятни4ко си беше- но на мен мн бързо ми го вкараха и усещането беше само за миг.
Има зна4ение и каква големина катетър са ти сложили и кой го слага ...

Какви проблеми имаш- пари ли ти при пишакане?БОлка ли усещаш???

Ами ,незнам какъв е бил размера,но дискомфорт имах през цялото време,с изключение,докато бях под упойка!Първия път нямах такива проблеми,но сега....болеше ме и при слагането и при махането!Отначало даже имах кръв във урината и страшно парене и болка,като при цистит.Сега съм по-добре,пак ми щипе ,но върви към оправяне!Неприятна работа,но........имам си Александър!!! Grinning

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 337
Честито на вси4ки нови мами! Да са ви живи и здрави бебоци и много да ви радват!

# 107
  • София
  • Мнения: 2 925
Не мога да разбера, защо тия хемороиди излизат след раждането и толкова късно  newsm78
Някой има ли такива проблеми. Цяла бременност съм ОК , а 10 дни след рождане и хоп-хемороидче Crazy

И още нещо да питам..Това моето дете вчера цял ден спа и само се събужда през 3 часа яде и пак заспива  Crazy Днес пак така Rolling Eyes Вече взех да се притеснявам....Вярно, че е малка, вчера трябваше да се е родила.....ама чак пък толкова да спи Thinking

# 108
  • Мнения: 2 171
Честити бебчета на Бананче, Шада, Ра, Айчуха и Аелия  bouquet (леле дано не пропускам някого, толкова много бебчета се появиха изведнъж Embarassed)! Да са ви живи и здрави и много да ви радват Hug! На всички вас - бързо възстановяване!


Сисони, Честит Рожден Ден! Здраве, щастие, любов и късмет! А най-специалния подарък съвсем скоро след рождения ден!


Честити рожденици и на Кали и Алиса  bouquet! Весело и безгрижно детство на момченцата ви Hug!

Колко много поводи за поздрави има днес Party!

Ине, стискам палци съвсем скоро и на теб да ти чеситим срещата с бебка Praynig.

Рей, най-добре е да те види лекаря ти според мен. На мен, когато ми се спука мехура, водите просто прокапваха и изобщо нямаше да разбера че са те, ако нямах от този реактив, с който се проверява дали изтичащата течност са околоплодни води. Успех и се опитай да си спокойна, дори и да са води, това означава само скрошна среща с най-сладкото бебче Hug.

Тити, сега прочетох за температурата на Деян. Много гадно в такова топло време и с температура Sad. Бързо оздравяване на малкия красавец Hug.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:28 от Астарта

# 109
  • Мнения: 319
Днес в 10:50 RKRASTEVA роди по нормален път бебе Кристиан!Малкия тежи 3550гр/52 см!И двамата са добре!

# 110
  • София
  • Мнения: 123
4естито на вси4ки нови мами,да са им живи и здрави рожбите  bouquet  bouquet  bouquet

Аз съм доста изморена след половин дневно обикаляне и лягам да си по4ина.

Ине,стискам палци вси4ко да е наред и да се похвалиш в близките 4асове.

Упс,имаме си още едно беб4е аз докато пиша GrinningRKRASTEVA,4естито  bouquet  bouquet

# 111
  • София
  • Мнения: 2 925
Честит Кристиан на RKRASTEVA  Ейййййй, днес е голям ден Hug Пълен с празници.

# 112
  • Мнения: 3 595
Привет момичета искам да ви честитя малките сладки бебчета и да пожелая леко раждане на тези от вас, на които все още им предстои!
Каня варненските коремчета и мамчета с бебчета, които искат на кърмачески срещи с други бремелинки и кърмачки. Хем ще се запознаем и като имате нужда ще помагаме, хем ще споделим от опита си. Сега подготвяме Световната седмица на Кърменето - ССК и днес 10.07 (четвъртък) ще има среща за уточняване на подробностите по организацията на мероприятията от 17 часа. За следващите  срещи можете да проверявате в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305593.20
Планираме да има два пъти седмично срещи, така че ако искате да помогнете или просто да наминете да се видим ще се радваме  Hug

# 113
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ШАДА, АЕЛИЯ, РА, АЙЧУХА и РКРЪСТЕВА, ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИСОНИ И РОЖДЕННИЦИ НА АЛИСА-13 И КАЛИ-76!
ИНЕ, успех, стискаме ти палци, както и да всички други, които ще раждат днес  Hug

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:38 от kupa

# 114
  • Мнения: 2 171
Честито бебче на РКръстева! Чуден ден Heart Eyes! Бебчетата просто валят, да са живи, здрави и слънчеви всичките ни мъничета!


Лято, радвам се да те "видя" и тук Hug

# 115
  • Мнения: 66
Честито синче на Ркръстева-да и е живо и здраво! smile3525 Вярно,че шест дена след термина и,но всичко е добре когато свършва добре.Дано на всички нас сама хубави неща се случват. Praynig

# 116
  • София
  • Мнения: 1 902
ЕЕЕЕ супер newsm44
колко много бебчета си имаме на тази хубава дата 10-ти ли Hug
Живички и здравички newsm51

# 117
  • Мнения: 3 595
Честито на мама Роси, откога я чаках! Да и е здраво и щастливо човечето!  Hug

Нати  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 553
Е, браво - още едно момченце - да й е живо и здраво на РКръстева !

# 119
  • Мнения: 479
Малеее  Crazy Дъжд от бебета днес вали  newsm44 Да са живи и здрави, а на мамите бързо възстановяване  Hug  bouquet

Честито и на рождениците днес  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт