Щастливо МАЙСКОТО човече за моренце е готово вече!

  • 14 422
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 832
привет и от нас.
започнахме да се пооправяме, ама си ни държи разстроството...  Rolling Eyes иначе апетит има яде като гладен човек, даже ми е жал за строгата диета дето му налагам

Дадоха ми някакви Бифидус комплекс и водорасли на АкваСорс и веднага я пресече. За съжаление се обрина яко, явно Бифидус бактериите не ги понася.
В този ред на мисли, Хай, ако искаш, мога да ти дам да пробваш на Калата да дадеш. А запичащи храни са ориза и моркова, можеш да ги свариш да ги яде и да пие водата от тях! 

ами...ще те помоля за инфо какви са тези бифидус бактерии? ние караме без АБ само с ентерол и диета, това е

на болничките да оздравяват - птица, майче  Hug

# 46
  • Мнения: 3 089
ми има още Т. височка и без никакви други симптоми - кашлица, гърло, дрисък и т.н., или отклонения в изследванията. и днес минахме през педиатър /изписа АБ!/ и понеже не одобрявам лечение на неизвестно нещо с АБ, ся извикахме и хомеопат. мина човекът, зе 40 кинта и предписа различни видове гранулки, които трябва да давам на всеки 30-40 минути. сега съм наредила едни чашки, едно чудо, надписала съм с цифри, кисна бълвочи - бе смехотворно е направо  Mr. Green мисля до понеделник да лекувам по тоя налудничав начин с хомеопатия и ако няма подобрение, ще снимам да видя дали не иде реч за пневмония /въпреки че 3ма лекари твърдят, че дишането е чисто и без хрипове/. много странна е тая каменовата работа  newsm78
аре, минаха 30 минути от предишните гранулки - отивам да давам следващите и да накисна нови  Mr. Green

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 20:02 от majceto

# 47
  • Мнения: 390
Майче, дано хомеопатията помогне и не стигате до АБ. Абсолютно не разбирам безразборното му изписване. Взимаха ли му кръв? Или само  урина? Защото нашият педиатър от кръвната картина разпозна бактериалната инфекция, а при такава след известен период от време е рисковано без АБ.

# 48
  • Мнения: 961
Глиги, и двете с Мила сме добре! Бяхме в Борово, но след потрошване на сумати време в Спрайдер и Джъмбо не събрах сили за разходка из квартала. Мислих да ти звънкам, но се размързелявих и си играх на игрите на племенницата ми.   Mr. Green През седмицата може пак да идвам, че там ми е докторката.

Хай, за съжаление не знам много подробности. Бифидус бактериите поддържат нормалната среда в червата. При заболяване намаляват, а с тези хапчета вкарваш милион от тях, но задължително трябвало да се комбинират с водораслите. Аз и ги разтворих на Мила в съвсем малко вода двете капсули и й ги дадох със спринцовката от Панадола. Малко се мръщи и порева, но повече не е дрискала. Не съм давала нищо друго за разстройство! Водят се добавки, не съдържат химия. Видях, че фирмата е английска. Виж тук  намерих някакво описание.
Дано не стигате до АБ и за Калата и за Камбата!  Hug

# 49
  • Мнения: 26
Бързо оздравяване на болничките!Много е неприятен този летен вирус!
За знаците-при мене имаше такъв и то много показателен!Много години не можех да забременея и след като почина баща ми 2006 решихме с едни пари останали от него да се запишем за стерилитет с мъжо,тъй като баща ми много искаше внуче.След като направихме основните иследвания заминахме на море и после щяха да ми назначат хормонално лечение,Иначе не откриха друга причина. На морето мъжо сънувал баща ми да му казва датата на, която ще забременя, и че само тогава ще стане.направо се разтреперих като ми го каза след 2/3 дни някъде. Тогава решиме да изпълним неговото желание въпреки че по това време пиех антидепресанти и бях много зле психически!Бяха минали само 2 месеца от смърта му!И така и стана точно тогава,на тази дата го направихме и чудото стана.От тогава станах вярваща и съм убедена , че има и живот слеед смърта!
Е  това е от мене!малко се поулях newsm78

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Мдам, аз така си мисля, че баба и дядо и децата ми са свързани по някакъв начин. Забременях с Преско два месеца след смъртта на дядо,а баба почина, когато бях бременна в осмия месец с Габи. Та си мисля, че те ми ги изпратиха и ще бдят над тях.  Praynig Още повече, че аз съм родена в деня на смъртта на бабата на майка ми, една година по-късно. Майка се е молила да не се родя точно на този ден, издържала до 12.30 през нощта и съм записана на 1-ви август, но по астрономическото време съм си на 31-ви юли, когато е починала бабата. Оф, каква тема захванахме... ooooh! Да сме живи и здрави само, Господ да ни пази всички. Praynig

# 51
  • Мнения: 3 089
ние май ще тръгваме към пулмологията  Rolling Eyes

# 52
  • България
  • Мнения: 181
Тъкмо щях да пиша нещо весело за да ви разбудя и майче ти ме стресна  #Crazy , ако е необходимо (ти май още от начало се съмняваше за дробчетата), не губете време, пиши веднага.
Тогава само ще ви почерпя със сутрешно кафенце, че ние в НЕДЕЛЯ сме се пръкнали от 06.30 - снощи си легнахчме рано и се наспахме:  

# 53
  • Мнения: 1 030
Добро и от нас! Hug
Майче,почвай АБ,аз така направих веднага щото ме мотат по кабинетите.
Верно, хубаво от много прегледи,но дотогава се влошава детето. Mr. Green
При нас гърлото е на лице,като преглъща явно я боли.
Втори ден сме на АБ,на 24ч. по 5мл.слаб е! Peace
Знаците се хубав признак,само да умееш да ги разбираш.
Всеки е с определена съдба,аз го вярвам,че е така.
Няма случайни неща,свързани в живота на един човек! Hug
Аз съм на работа и ми е супер гадно.
Лек ден,без много болести!  bouquet

# 54
  • Мнения: 78


              Майче  Praynig  Hug

             За знаците - рядко получавам толкова ясни и запомнящи се, като описаните ви при раждането на Боян. Мисля, че когато човек има най-много нужда, Господ му ги изпраща!!! Де да беше така и в ежедневието ????
              Много ми харесва, когато се отприщим на странични теми  Simple Smile

            Данче, значи си имате детегледачка под ръка Wink

            Ирина 39, направо настръхнах от посланието, което ви е изпратил баща ти ....

            Кате, и при вас връзките между угасване на живот и поява на нов е потресаваща

                                                 Хубав ден

# 55
  • Мнения: 832
asiasia  благодаря  Hug
майче дано не е сериозно - за детски пулмолог препоръчвам Куфарджиева, на нас ни помогна но е с час

иначе ако ви се гледа качих малко снимки от морето
http://picasaweb.google.bg/smileva/2008

хубаво беше, но свърши...  Sad

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 317
majceto, пиши какво става? Rolling Eyes Hug
xai, много готини снимки. Какви са тези фланелки, които раздават на децата? newsm78

# 57
  • Мнения: 3 089
и ся една хумореска- в детска пулмология няма кой да ти направи снимка през уикенда. така, че девойки, дръжте децата си здрави в съботно-неделните дни  Mr. Green та тъй - предложиха да ни оставят в отделение заради високата Т /39.2 към момента/, но казаха, че преди да се напарви снимка /утре/ нямало да включват АБ, т.е. днес щели да дават само нурофен, панадол и течен аналгин. кат ще е така, по-хубу детето да си стои у дома. утре ще се засилим към рентген. поредният 4тилекар твърди, че дробовете са чисти на слушалка. което в комбинация с чистите изследвания на кръвта и урината е супер странно. питаха дали наистина съм сигурна, че в яслата няма варицела  Rolling Eyes т.е. варианте са 2 - или има пневмония, или е варицела  Mr. Green а аз съм тотално спокойна  bowuu

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Да, в България не се боледува в почивните дни, това трябва да се публикува в Държавен вестник, поне да не се разхождат напразно заблудените хорица, дръзнали да нарушат това правило. Срамота, да ти се разболее детето в събота. Отишли сте само да им развалите рахата на дежурните. Срам нямате. Crossing Arms
В такива моменти такъв бяс ме обзема, че просто ми иде  #2gunfire наред. Close

# 59
  • Мнения: 1 030
Към мамите от Плевен,пък и към другите,моля за помощ.
Моите родители ще бъдат за три дена в Плевен!
Та,трябва ми сносен хотел или нещо като къща за две нощувки.
Влизам тук таме,но всичко е от 80лв.на горе. Rolling Eyes
Нещо по така,около 40-50лв.за две нощувки.
Сори за отклонението но искам да им направя предварително резервация.
Мама ще и правят цветна снимка на сърцето и се налага да поостанат в Плевен!
Майче неприятно,но дано утре вече сте с ясна диагноза! Hug

Общи условия

Активация на акаунт