Народни танци,фитнес,здраве и духовна култура!!!

  • 6 518
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Universe
  • Мнения: 1 556

lenny_pld, заинтересована ли си?  Laughing

kafe , стига да става за начинаещи, които са а ла слон в стъкларски магазин по отношение на денса hahaha hahaha hahaha, там съм Peace

marila, също ще идва, инфото ми е от нея  bowuu, но тя е висш пилотаж Grinning

# 16
  • Мнения: 117
   Kafе не го приемам много лично, но все пак да опонирам с мир Peace . Темата е "Народни танци,фитнес,здраве и духовна култура!!!". И плюс това, това си е директна реклама и покана от Димо Енев. Мен точно заглавието ме привлече, че може да прочетеш мнения , какво интересно спортно хоби би могъл да намериш освен най- ширещия се фитнес. Е надявам се на 16.09 или по нататък да се запознаем на въпросното място.
Пожелавам на всички приятен ден.

# 17
  • Мнения: 2 631
marila   bouquet
Не съм решила все още ще се видим ли там или не, защото от 10-ти започвам езиков курс през ден и ще ми дойде малко натоваренко всеки ден след работа да имам някакви занятия, но ако има сериозна посещаемост откъм съфорумки (защото не обичам да ходя сама спред непознати), може и аз да дойда.
Миналата година се бях записала на друго място на народни танци, но отидох само веднъж, защото съфорумките не проявиха интерес повторно, а и не се обръщаше внимание на детайлите и начинаещите, трябваше просто да подскачаме и да гледаме в краката на напредналите, докато те с удоволствие и усмивки играеха различните хора. И залата беше тъмна, без проветрение и лятото там се умираше за 2 часа...
Но, този път нищо не се знае...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте,аз така или иначе ще съм там и ще ви чакам.Надявам се да се видим и запознаем на живо,че с тези компютри!Ще се радвам да се видим.Чао  Hug  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 157
Здравейте на  всички желаещи да играят народни хора от района на кв."Красна поляна"- София,можете да се присъедините към нас в 92 ОУ на ул."Добротич",понеделник и сряда от 19.30 до 21 часа. Hug

# 20
  • Мнения: 1 069
Здравейте на  всички желаещи да играят народни хора от района на кв."Красна поляна"- София,можете да се присъедините към нас в 92 ОУ на ул."Добротич",понеделник и сряда от 19.30 до 21 часа. Hug

Аз вече го направих и съм много доволна! Втори ден, голям ентусиазъм за още и още....... Голямо разтоварване и удоволствие е това!

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Аз също посещавам народни танци, но не съм от Сф, от януари, много съм редовна, не пропускам занимание.
Едновременно физическо натоварване, но и разтоварване и несравнимо удоволствие!
Нека всички които се колебаят да опитат!

# 22
  • Мнения: 147
От около половин година ходя на народни танци в зала Ареа (намира се на бул. Мария Луиза 75) . Много съм доволна. Малко ми е неудобен часът - 20.00 до 21.00 - в сряда. Иначе неделните часове са ОК - 17.00-18.00. Ако някой се интересува, мисля, че до месец-два ще има нова група за начинаещи

# 23
  • Мнения: 621
Аз преди година и половина много се бях запалила по народни танци. Наистина е супер натоварващо и мега приятен начин да поддържаш форма. Ходих в Атлетик в Гео Милев и съм супер доволна,но за съжаление вдигнаха доста цените и сега не мога да си позволя да ходя редовно,а и съм по-ангажирана вече.
Занимавам се и от доста време с модерен балет и там таксата ми е много,а определено по-лесно се отказах от народните танци... Някоя събота като съм свободна - 1-2 пъти в месеца и това е. Sad
Съветвам ви ако имате време и възможност да опитате - заслужава си(леле прозвуча като някаква реклама  Simple Smile ) !

# 24
  • Мнения: 5
Здравейте,нашия клуб по народни танци в Пловдив отвори врати след новогодишните и януарски празници.Отново имаме нужда от движение за да се подготвим за летния период.Затова заповядайте да танцуваме заедно народни хора и да се забавляваме в ритъма на булгарската народна музика.Вторник и четвъртък от 19.30 ч.0894433809 Димо Енев http://dimoenev.hit.bg/

# 25
  • Мнения: 34
И аз отдавна имам огроооммно желане да играя народни танци, с това застояване в работата и в къщи вече не се понасям.Моля ви момичета, ако някой знае къде има такъв клуб в центъра на София или в района на Лозенец, Хладилника..Ще се радвам да споделите за вашите преживявания от тях  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 97
Аз пък имам запитване за народни танци във Варна, но за супер начинаещи Sad

# 27
  • Мнения: 4
Здравейте,
това е темата, заради която се регистрирам във форума ....   Heart Eyes  Досега само четях (консуматор  Blush ) Има ли някакво развитие по въпроса с народните танци във Варна за супер начинаещи и супер закръглени момичета/жени  newsm78 Много бих искала да се присъединя към такъв състав  Wink За удоволствие, за разтуха  Laughing а и да сваля малко от килцата  Wink
Ако някой има информация, нека сподели - къде, кога и колко $$.

Ако пък има много желаещи като мен, а няма кой да отговори на търсенето ни - дайте да се организираме  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 133
"Мераклийски танцов ансамбъл".Тренираме в понеделник в голямата зала, а сряда и петък - в малката зала в Македонския дом.От 19ч. до 21ч.Такса 4 лева.Има и месечни карти.Преподавател: Диана Добрева.Ако искаш тел. мога да ти дам на лични.

# 29
  • Мнения: 561
"Мераклийски танцов ансамбъл".Тренираме в понеделник в голямата зала, а сряда и петък - в малката зала в Македонския дом.От 19ч. до 21ч.Такса 4 лева.Има и месечни карти.Преподавател: Диана Добрева.Ако искаш тел. мога да ти дам на лични.

Незнам дали още се интересувате,защото не е минало малко време и може вече да ходите някъде но все пак ще кажа това което знам,една моя приятелка ходи на танци досега в тракииския дом-Варна,а същитите тези танци си правят нова зала във Възраждане около Кауфланд,на мен ми е много удобно и смятам да ходя не толкова за разтоварване колкото за сваляне на килограми,имам да свалям 20,оправдавам се с това че скоро родих  Winkцените са добри според мен,картата за 12 посесхтения е 40 лв,има и за 8 но нз колко струва

Общи условия

Активация на акаунт