люлка или шезлонг

  • 7 217
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Определено шезлонг! Peace
Люлка взехме когато стана на 3 месеца но така и не му хареса!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм за шезлонг Peace

# 17
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Твърдо за шезлонг .Бебето си кротува на него, винаги е до тебе и имаш видимост, можеш да го използваш постоянно, поне до момента с пълзенето.Ако шезлонга има поставка за висящи играчки - бебето ще се занимава и ще развива разни възприятия.Можеш да го храниш на него, когато започне захранване, въобще много полезна вещ. Дъщеря ми вече не седи на него, но то е защото порасна, а имаме и люлка- максимум 10 мин и прекарва на нея и то ако е на кеф  Peace

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Шезлонг, не само е по-удобен и за двете страни, но е по-практичен и многофункционален.

# 19
  • Мнения: 1 428
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.
Аз също.Имаме и шезлонг но не го ползваме вече.

# 20
  • Мнения: 191
Докато детето е малко, не шава и лежи: шезлонг. След това (около 4ия, 5ия месец) : люлка.

# 21
  • Мнения: 393
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.
Peace  Peace
Все още я ползвам за бързо приспиване!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Определено люлка Peace Мислех, че шезлонгът е страхотно попадение, докато не ни подариха люлка; ей тогава се родих Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 743
Благодаря ви за отговорите!
А какво мислите за тази люлка: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=31332

# 24
  • Мнения: 2 100
Ние се родихме с шезлонг докато траеха коликите. По друг начин не можеше да заспива  ooooh! За люлка не мога да дам мнение, защото нямаме.

# 25
  • Мнения: 1 477
Шезлонгът ми беше удобен първите месеци.Когато детето започне да се обръща само става трудно използваем.Като започна да сяда стабилно взехме и люлка.

# 26
  • Мнения: 4 784
Люлка не сме имали, но в шезлонга се чувстваше много добре.

# 27
  • Мнения: 4 753
Моя синковец не си стоеше мирно на дупето дори за 5 мин... Не мога да си представя как ще го вържа в люлка или шезлонг и за това си ги спестих... Не мисля, че съм загубила нещо и не мога да ги препоръчвам...  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 39 764
Моя син взе, че си хареса люлката. Даже днес спа в нея Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 121
Зависи от детето. Моето, например не искаше да стои нито в люлка, нито в шезлонг. На втората минута ревеше да го взема, все беше в ръцете ми... Tired

Общи условия

Активация на акаунт