nokia N70 или sony ericsson k800i

  • 1 774
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
много години ползвах нокия,но от коледа съм със сони ериксон к850 и се родих а какви снимки прави не е истина 5мг пиксела му е камерата,снимката в подписа ми е с него
ако е заради снимките не е ли по добре да си купиш фотоапарат  Thinking
а като си е 2 в1 не е ли по-добре.
мисля че телефона е за говорене а фотоапарата си е за снимане и със сигорност ще забележиш разликата когато вадиш снимки на хартия а не да ги гледаш на комп,
аз така мисля но всеки си знае кое е  най доброто за него Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 479
Освен,че прави хубави снимки Сони Ериксон има и други качества:лесно меню,качествен и силен звук,удряне в земята,пускане вьв вода и т.н.Децата ми тестват всички GSM-и,които имаме и докато са в гаранция.Абе Сони Ериксон е "железен",и не се е налагало да го носим на сервиз за поправка.А и в заложните кьщи проявяват интерес кьм тази марка.Още се чудя какво да си правя Сименса,който работи супер и какво от това?

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 17:54 от dannyangel

# 17
  • Мнения: 3 634
Много мразя менюто на Сони Ериксон, но преди N70 бях с К750 и немога да се оплача. Мъжът ми обаче не го одобряваше защото джойстика много стърчи и е възможно да отговориш на повикване докато още опипваш къде е телефона в чантата.

Следващият ми телефон със сигурност ще бъде пак от N-серията.  Whistling

# 18
  • Мнения: 22 437
Аз съм със Сони Ериксон к800i и съм много доволна.
А това за Нокиа, и всички останали вече не е чак толкова вярно и не бих се съгласила. Едно време да, но сега и други марки правят много добри телефони.

Михалко, не е възможно от джойстика да се отговори на повикване, имам го от година и нещо, често ми се налага да ровя, за да го търся и съм натискала джойстика, но определено не се получава.

# 19
  • Мнения: 3 634
Михалко, не е възможно от джойстика да се отговори на повикване, имам го от година и нещо, често ми се налага да ровя, за да го търся и съм натискала джойстика, но определено не се получава.

Е като натиснеш джойстика не отговаряш ли на повикване?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Сони Ериксон разбира се - иска ли питане ???
И още нещо - не си купувай Нокиа занапред -
няма Нокиа от фирмените телефони, която
не сме носили на ремонт ! Ужасно калпави ги
правят в последно време !

# 21
  • Мнения: 3 804
благодаря много за отговорите   bouquet,аз се бях насо4ила към Сони,но все пак е по добре да 4уеш съвет от изпробвали

# 22
  • Мнения: 22 867
За първи път съм с Нокия, досега съм имала основно Сони Ериксон, / един Сименс прави изключение/ още от първия ми телефон - беше само Ериксон, и съм разочарована - батерията не държи, менюто не ми харесва, съжалявам, че го купих.

# 23
  • Мнения: 2
Абсолютно съм съгласна аз също съм със Сони Ериксон и няма забележка.
Въпреки че скоро ще си взема Нокия, но по други съображения Wink, но няма да го пенсионирам де ще е втори или резервен. Simple Smile
Една година ми служи безотказно. Преди 5 години бях върла фенка наНокия, но сега е повече Име за много пари. Така мисля.
А за Н70 не чувам добри неща.
Успех в избора  Peace

# 24
  • Мнения: 5 539
Ако е за теб, виж вместо К800, К770. К800 е с по-мъжки дизайн според мен, пък и е от 2006г.
К770 е по-нов модел, по-тънък, по-изящен, функциите са общо взето същите, само светкавицата е LED, а не ксенонова. Няма джойстик, което е по-добре според мен, но с копчетата и средния бутон се борави мн лесно.
Признавам, пристрастна съм Laughing, от 2 дни съм с него и засега съм възхитена.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
То си зависи и за какво ще ползваш
екстрите му повече.
Аз съм фен на серията W - Уокмен, защото
слушам много музика, докато мъжът ми
си взима винаги от серията К, защото
камерата и снимките са много по-добри Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 569
Ето сравнението черно на бяло:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1485&idPhone1=1153

# 27
  • Мнения: 41
Имам Nokia N, а мъжът ми Sony Ericcson M600i
Когато бяхме на море тази година, на северното черноморие Дуранкулак - Крапец- Тюленово -Калиакра, моята Нокия винаги имаше обхват "до горе", което не мога да кажа за Ериксона на мъжа ми, който в Тюленово даже въобще не можа да открие врежата.

Просто и ясно! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт