Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 067
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Бе те за всички известни така пишат, че влизат във форма за месец.

И аз влязох във форма за месец, ама никой не се впечатли от това.  Mr. Green

И парите само ми пречат, като нямах пари, глад, само за детето АМ и колко бързо отслабнах.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 15 466
Маминка, дай някоя новинка и от друг вестник, че този вече ми омръзна.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Маминка, дай някоя новинка и от друг вестник, че този вече ми омръзна.

 tooth

# 18
  • Мнения: 5 103
Влязох във форма за по-малко от месец.
Според мене звездите не качват по толкова много кг. 20-30 и е лесно с качени 10-12 кг да влезеш във форма.
Ако искаш перфектна форма тогава се изискват пари Peace

# 19
  • Мнения: 3 268
Гени,самокритичност и самоуважение са най-важните качества една жена да влезне във форма след раждане.Ако не ти пука как изглеждаш,ще си чакаш формата с години.

# 20
  • Мнения: 2 099
Помагат да,много помагат.Помага още суетата,ината,проклетията,многото огледала,кантарите ,малките дрехи.Помага още самокритичността и снимките от преди Mr. Green
Преди месец на 8 ми юни стартирах от 106 кг.Проблемна бременност и много кг плюс.Днес съм 92,след още няколко месеца ще съм 58 колкото съм си.
У нас е фитнес зала,няма на кой да оставя двете деца и реших да докарам фитнеса вкъщи лежанки,гири,кростренажор,вибромасажор,гимнастическа топка,гребен тренажор.Купих всичко с пари,няма кой да ми ги даде за хубавите ми очи.Ставам в 5,30 всеки ден да тренирам,лягам около 12 след масаж душ и мазане с кремове.Трудно е да пазиш железен режим ,да се храниш под час и да крадеш време между дом.работа и деца.Обаче си струва всичко.Най вече това ,че все по-малко се страхувам да мина покрай огледало.В началото се потрисах и отвращавах от себе си.Бебето е на 2 месеца.Преди с каката на 2 месец бях с къс панталон вече,с дребния ще отнеме повече време и средства,но пак ще стане!
Повечето ми познати ме мислят за леко недобре,най честите думи са какво се мъчиш само ,родила си 2 деца,добре си си така CrazyНай малкото не е здравословно да си дебел,остави че аз и естетически не се възприемам така.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, не е съвсем така. Аз също съм във форма, но това коства време най-малкото /за спорта/. Като нямаш на кого да оставиш децата, се налага да плащаш за това. С пари.  Mr. Green

Колко струва да направиш 30 коремни преси, 20 лицеви и 15 мин, скачане на въже?
Докато спят децата.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
 Joy
Децата заспиват след 11 вечерта, сутрин стават в 7. Не е добра идея да скачам между тези часове. Коремни преси правя, не по 30, а по 200. Само с това обаче перфектна форма не се поддържа. Поне аз не мога.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
АКО човек няма заболяване, което да му причинява неспасаемо дебелеене, ограничаването на храненето и движението правят чудеса.
Оправдания, като деца, липса на време и подобни винаги се намират и винаги се защитават яростно:)

Не се опитвам да убеждавам никой.
Знам, че се дебелее от много храна и липса на движение (освен в случаите на хормонални и метаболитни заболявания) .

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
 Hug
Точно това казвам. Липса на движение. По цял ден работя на компютър, нямам избор. Ако искам движение, трябва някой да ми гледа децата през това време. Това се заплаща. Мъжа ми също работи по цял ден, както повечето нормални хора и никак не е добра идея като се върнем от работа да му тръсна хлапетата и да ходя да си спортувам.  Stop Ед. решение е детегледачка.

# 25
  • Мнения: 1 426
време+пари помага, само пари не, времето е заето в правене на пари Grinning

# 26
  • Мнения: 1 417
Не се опитвам да убеждавам никой.
Знам, че се дебелее от много храна и липса на движение (освен в случаите на хормонални и метаболитни заболявания) .

Това да си слаб не означава, че си в добра форма Peace

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това да си слаб не означава, че си в добра форма Peace

Но пък, да си дебел винаги означава, че не си в добра форма.

# 28
  • Мнения: 3 268
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

# 29
  • Мнения: 6 618
Парите помагат за много неща, да не казвам за всичко.
Една звезда обаче е по-мотивирана да си възвърне формата от средностатистическата жена.Това също е от голямо значение.

Общи условия

Активация на акаунт