Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 072
  • 105
  •   1
Отговори
Днес прочетох за Джесика Алба, че само месец след бременността влязла във форма..може би не перфектна, но все пак...бързала да снима отново милата. Та се чудя, дали парите, с които разполагат звездите по някакъв начин помагат за отслабването...Какво повече могат да направят освен процедурки, кремчета, гимнастика, диета. Имам две познати, които така и си останаха леко отпуснати след като родиха.

Ето и новината  - http://news.vestnik24.com/lifestyle/lifestyle_602155.html

# 1
  • Мнения: 606
Може да напълниш една раница с монети и да се качваш и слизаш по стълби. Много стяга краката след раждане.  bowuu

# 2
  • Мнения: 2 478
Може да нарълниш една раница с монети и да се качваш и слизаш по стълби. Много стяга краката след раждане.  bowuu
hahaha hahaha hahaha

Ами много ясно ,че помагат.Но основното е волята.И след това парички за хранителен режим,масажи,тренировки,процедури.

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
парите помагат за всичко.
и аз, като твоите познати, леко си останах отпусната като родих.
освен, че ходя на работа, вечер си гледам детето, та много не ми се намира време за процедури, кремчета, масажи и спорт.
далеч съм от Джесика Алба, това искам да кажа  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 731
Разбира се ,че помагат.Най -малкото имаш възможност да се храниш здравословно.Да ядеш повече плодове и зеленчуци,да си ходиш на тренировки,масажи и т.н.Щото не че волята не е важна ама ако нямаш възможност,трудно става.Или поне повечко време се изисква за постигане на желания резултат. Thinking

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
И се впечатляваш от подобни статии, "новини"?!

Ами помагат парите. Не за влизане във форма, за всичко помагат. Ама не всички сме от ранга на Алба  Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз и без пари си възстанових формата за по-малко от месец - постоянни разходки с количката, тичане по магазини, домакинска работа, и най-вече качване и сваляне на количката 2 етажа без асансьор - за две седмици станах 38 кила и прибрах корема  Laughing

Честно казано, диети, фитнес и т.н. ми се виждат доста по-труден начин за възстановяване.

# 7
  • Мнения: 5 940
Имаш малко повече време за себе си, можеш да впрегнеш цял отбор бавачки да се грижат за бебока, докато си във фитнеса.
Иначе здравословно можеш да се храниш и с не чак толкова пари. Пак можеш да се движиш. Ако природата те е дарила с добър ген, не ти трябват никакви пари.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 804
Помагат. Как да не помагат.  Малцина са богоизбраните, които успяват да си върнат формата, без тяхна помощ. Качествена храна, фитнес /детегледачка, докато си там/, масажи, кремове... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 15 654
Според мен не е въпрос на пари, а на желание да се влезе във форма след раждането.
Аз успях да го направя за 4 месеца. Тъй като не кърмих, веднага след раждането започнах да спазвам диета, мажех се със стягащ лосион, който не е скъп, излизах с количката и по цял ден не спирах да обикалям. И така 4 месеца след раждането бях дори по-слаба от колкото преди да забременея  Peace
Просто трябва воля, търпение и постоянство  Wink

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Оправдания.
Който иска да е във форма си я поддържа.

Знам го от съвсем личен, леко тъжен опит.

Грух.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 804
Реза, не е съвсем така. Аз също съм във форма, но това коства време най-малкото /за спорта/. Като нямаш на кого да оставиш децата, се налага да плащаш за това. С пари.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 417
Помагат за да си в отлична форма Wink И аз си възстанових кг. още щом родих, прибрах си корема след 2седм., сега обаче си наложих и волята и започнах да тренирам упорито с инструктор, храня се с качествена храна и т.н пред прага съм да вляза в отлична форма Simple SmileАко се престраша да мина и под ножа...ще съм напълно завършена Laughing
Между другото скоро моя приятелка ми разказва как нейна позната, която не била виждала отдавна и звъннала един ден на вратата напълно преобразена  /след 2 раждания/ - нови гърди, нов корем, нов пъп...

# 13
времето ли е решаващо в крайна сметка..аз имах предвид някакви скъпи процедури..ако е до време мисля, че все ще се намери..а пък диетите не струват пари..тичането в парка също...

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
а пък диетите не струват пари

Я, бе, не струват пари...

# 15
  • Мнения: 2 448
Бе те за всички известни така пишат, че влизат във форма за месец.

И аз влязох във форма за месец, ама никой не се впечатли от това.  Mr. Green

И парите само ми пречат, като нямах пари, глад, само за детето АМ и колко бързо отслабнах.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 15 482
Маминка, дай някоя новинка и от друг вестник, че този вече ми омръзна.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Маминка, дай някоя новинка и от друг вестник, че този вече ми омръзна.

 tooth

# 18
  • Мнения: 5 103
Влязох във форма за по-малко от месец.
Според мене звездите не качват по толкова много кг. 20-30 и е лесно с качени 10-12 кг да влезеш във форма.
Ако искаш перфектна форма тогава се изискват пари Peace

# 19
  • Мнения: 3 268
Гени,самокритичност и самоуважение са най-важните качества една жена да влезне във форма след раждане.Ако не ти пука как изглеждаш,ще си чакаш формата с години.

# 20
  • Мнения: 2 099
Помагат да,много помагат.Помага още суетата,ината,проклетията,многото огледала,кантарите ,малките дрехи.Помага още самокритичността и снимките от преди Mr. Green
Преди месец на 8 ми юни стартирах от 106 кг.Проблемна бременност и много кг плюс.Днес съм 92,след още няколко месеца ще съм 58 колкото съм си.
У нас е фитнес зала,няма на кой да оставя двете деца и реших да докарам фитнеса вкъщи лежанки,гири,кростренажор,вибромасажор,гимнастическа топка,гребен тренажор.Купих всичко с пари,няма кой да ми ги даде за хубавите ми очи.Ставам в 5,30 всеки ден да тренирам,лягам около 12 след масаж душ и мазане с кремове.Трудно е да пазиш железен режим ,да се храниш под час и да крадеш време между дом.работа и деца.Обаче си струва всичко.Най вече това ,че все по-малко се страхувам да мина покрай огледало.В началото се потрисах и отвращавах от себе си.Бебето е на 2 месеца.Преди с каката на 2 месец бях с къс панталон вече,с дребния ще отнеме повече време и средства,но пак ще стане!
Повечето ми познати ме мислят за леко недобре,най честите думи са какво се мъчиш само ,родила си 2 деца,добре си си така CrazyНай малкото не е здравословно да си дебел,остави че аз и естетически не се възприемам така.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, не е съвсем така. Аз също съм във форма, но това коства време най-малкото /за спорта/. Като нямаш на кого да оставиш децата, се налага да плащаш за това. С пари.  Mr. Green

Колко струва да направиш 30 коремни преси, 20 лицеви и 15 мин, скачане на въже?
Докато спят децата.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 804
 Joy
Децата заспиват след 11 вечерта, сутрин стават в 7. Не е добра идея да скачам между тези часове. Коремни преси правя, не по 30, а по 200. Само с това обаче перфектна форма не се поддържа. Поне аз не мога.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
АКО човек няма заболяване, което да му причинява неспасаемо дебелеене, ограничаването на храненето и движението правят чудеса.
Оправдания, като деца, липса на време и подобни винаги се намират и винаги се защитават яростно:)

Не се опитвам да убеждавам никой.
Знам, че се дебелее от много храна и липса на движение (освен в случаите на хормонални и метаболитни заболявания) .

# 24
  • София
  • Мнения: 6 804
 Hug
Точно това казвам. Липса на движение. По цял ден работя на компютър, нямам избор. Ако искам движение, трябва някой да ми гледа децата през това време. Това се заплаща. Мъжа ми също работи по цял ден, както повечето нормални хора и никак не е добра идея като се върнем от работа да му тръсна хлапетата и да ходя да си спортувам.  Stop Ед. решение е детегледачка.

# 25
  • Мнения: 1 426
време+пари помага, само пари не, времето е заето в правене на пари Grinning

# 26
  • Мнения: 1 417
Не се опитвам да убеждавам никой.
Знам, че се дебелее от много храна и липса на движение (освен в случаите на хормонални и метаболитни заболявания) .

Това да си слаб не означава, че си в добра форма Peace

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това да си слаб не означава, че си в добра форма Peace

Но пък, да си дебел винаги означава, че не си в добра форма.

# 28
  • Мнения: 3 268
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

# 29
  • Мнения: 6 624
Парите помагат за много неща, да не казвам за всичко.
Една звезда обаче е по-мотивирана да си възвърне формата от средностатистическата жена.Това също е от голямо значение.

# 30
  • Мнения: 3 521
Парите нямат нищо общо с формата. Примери бол - Мила Йовович, Селма Хайек, Кортни Лав и т.н., и т.н.
До момента никой не е отслабнал с крем за задник, нито си е повдигнал циците, нито му е изчезнала двойната брадичка от някаква помада.
Треньори? Диетолози? И скъпите, и евтините ще ти предпишат 30 дни вода, марули и по 10 км. бегом в парка и ясно какво ще стане... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 268
Всяка жена трябва да е мотивирана.Ето там е разковничето.Като не сме звезди,грозни ли да ходим.Аз лично съм много самокритична,без да стигам до крайности.Не мога обаче да ям на корем банички и пици и после да не ми е съвестно.Чудя се на жени,които се тъпчат и не им пука.

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

О, просто имаме различни понятия значи.
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 804
Нещо такова разбирам аз:

# 34
  • Мнения: 3 268
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

О, просто имаме различни понятия значи.
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.
Всъщност мислим еднакво.Не си ме прочела внимателно.Няма как да се харесваш и да се чувстваш добре,без да си здрав.
Клеми,това,дето си показала е малко прекалено за мен.Липсват женствените извивки.Дамата ми прилича на травестит. Peace

# 35
  • Мнения: 2 478

Клеми,това,дето си показала е малко прекалено за мен.Липсват женствените извивки.Дамата ми прилича на травестит. Peace

И на мен,ако въобще това може да се нарече дама.

# 36
  • Мнения: 3 268
Ето тази дама за мен е във върховна форма.
http://skandalno.com/skandalna_galeriq/585.html

# 37
  • Мнения: 851
Лелее, шапка ти свалям на волята.  Peace Аз нямам воля да спра да ям. Изнервям се изключително много, думата е озверявам! Незнам защо съм такъв идиот, но пред алтернативата да съм вечно нервна, да се карам с близките и колегите си непрекъснато...е предпочитам да си ходя с 5 те килца отгоре. Работата ми е на бюро, до 6 часа, после трябва да съм с колата, за да си взема навреме детето. Освен през уикенда да се вихря да чистя друго движение нямам. Така че освен варианта с парите и операциите друг не виждам /ама пуст страх/ Whistling

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма как да се харесваш и да се чувстваш добре,без да си здрав.

Simple Smile)) Има, има.
Но говорим за едно и също, да:)))

Иначе, по темата отново.
Аз след първата си параходнообразна бременност влязах във форма едва след няколкодневно силно притеснение, заради което не можех да ям.
Не че е откритие. Просто поредното доказателство, че нещата далеч не са толова сложни, колкото можем да ги изкараме че са, само и само да не си признаем малодушите и мързела.

Но, знам ли.
Може само при мен да е така  Joy

# 39
  • Мнения: 4 585
===
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.
За мен здравето включва и психичното здраве. Да се чувстваш щастлив, уверен, спокоен за утрешния ден.

# 40
  • Мнения: 95
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.Иначе моята приятелка все едно не е раждала дори беше в по добра форма отколкото роди

# 41
  • Мнения: 2 386
Ген и глад му е майката. Глад = силно ограничаване. Спортът гори мазнинки, но и качва мускулна маса..
Та, ни едно от горните не струва пари.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 18:44 от Ева на сцена

# 42
  • Мнения: 3 447
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.
А, анджак. Тъпчи се с боклуци, яж "за двама", не се ограничавай, за да "не му стане нещо на бебето", качи 40 кила, пък после влизай във форма, ако можеш.
Не е до парите, до мисленето е. И до народните традиции и обичаи.

# 43
  • Мнения: 7 837
Най-лесно се влиза във форма, когато не си броиш хапките, калориите, грамчетата и не мислиш, как да влезеш във форма.

# 44
  • Мнения: 4 585
А, анджак. На това му викам психично здраве.
Да не се налага да влизаш във форма и във форума.

# 45
  • Мнения: 2 386
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 750
Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?-хахахахахха Joy
Помагат за много неща ама за това не!
То ако беше така,нямаше да има богати и дебели хора! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 032
Правилно ли разбрах, не знам, но ще отговоря.
Не, няма да станем Джесика Алба, колкото и пари да имаме.
А за нея едва ли е голямо постижение...да прилича на себе си, пък макар и родила.

# 48
  • Мнения: 494
Най-лесно се влиза във форма, когато не си броиш хапките, калориите, грамчетата и не мислиш, как да влезеш във форма.
 Тц...Ела виж мен! Спра ли да съблюдавам количество и качество и заседя ли се без упражненийца, качвам за нула време! Ген-какво да го правиш! Пък и се свиква и после не е трудно. Не го и мислиш като съобразяване, не те товари, става лесно, щом се превърне в навик, пък и като се погледнеш в огледалото с бялото панталонче и си кажеш, че на 32 и след две бременности, си много сладка и почти не личи, че си раждала...друго си е...
   А че струва пари да си във форма-струва! Поне в моя случай. За да съм във форма по време и след двете ми бременности, се хранех много внимателно и спазвах съвсем елементарен двигателен режим, препоръчан от лекар. При първата си бременност качих 12 кг, а при втората-само 9. И се хранех съвсем добре. Въпросът е с какво!Боклуците са евтини, хубавата храна-не! Но изобщо няма място за сравнение с това колко пари дават разни луди хора за липосукции и други такива гадости...
   Знам, че колкото и пари да имаш, колкото и операции да си направиш, нямаш ли желание да се грижиш за външния си вид, скоро след процедурите, пак ще "излезеш" от форма(ако изобщо влезеш, защото само с операции не става). А най-тъпото е, че не е никак трудно да се храниш така, че да не гладуваш ни най-малко, да се чувстваш спокоен и да изглеждаш добре. Пък и здрав.

# 49
  • Мнения: 1 455
Само аз ли след като родих и отслабнах съм с отппусната кожа и стрии newsm78
Пък за гърдите не ми се говори ooooh!
...и да нищо,че съм си старите килограми,на мен лично ми трябват пари за да си върна това,което имах  Tired

# 50
  • Мнения: 2 448
Глейте БритнитУ как възвърна форма само, нямам думи.  ooooh! Тя да не би да няма пари, милата?  hahaha

# 51
  • Мнения: 884
...ах мързелът,мързелът...
С пари не се лекува. Както и лакомията...

# 52
  • Мнения: 604
Според мен помагат!
В момента съществуват фантастични процедури
за сваляне на килограми, стига човек да може да
 си го позволи.

# 53
  • Мнения: 5 539
Около мен е пълно с жени, които са си върнали формата след раждането съвсем безплатно.

# 54
  • Мнения: 2 716
Не помагат, а вместо теб те връщат във форма.
Парите.
Не успях да намеря статията за Ирен Онтева, която месец-два след като роди, дефилира по бельо.
Просто трябват много пари за подръжка на такъв имидж (фо дьо тен, фотошоп....такива неща)

# 55
  • Мнения: 3 447
Не успях да намеря статията за Ирен Онтева, която месец-два след като роди, дефилира по бельо.

Ирен Онтева колко килограма е качила по време на бременността?

# 56
  • Мнения: 2 716
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.

# 57
  • Мнения: 3 447
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.
Впечатлени са, защото са свикнали с модела на китоподобните бременни и китоподобните млади майки. Традицията повелява да се тъпчеш, това е.

# 58
  • Мнения: 7 186
Не помагат, по- скоро с пари е по- лесно.
При Алба има и генетичен момент. Тя има фина структура на тялото, не е предразположена към пълнеене и предполагам не и е коствало кой знае какви усилия да влезе във форма.
Парите не могат да помогнат ако нямаш воля, имаш здравословен проблем или кофти ген. Примери за недобра форма има много и сред най- богатите звезди, да речем Марая Кери, Тайра Бенкс...
Най- много се възхищавам на Мадона. Винаги съм имала чувството, че тая жена има желязна воля и дисциплина. Евала.

# 59
  • Мнения: 5 940
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.
Впечатлени са, защото са свикнали с модела на китоподобните бременни и китоподобните млади майки. Традицията повелява да се тъпчеш, това е.
Хич не съм я следвала тази традиция -хапвах предимно плодове, месо, зеленчуци, овесени ядки и мляко. Никакви тестени изделия, шоколади и боклучава храна и пак качих над 20 килограма. Не спирах да се движа с огромния корем, даже Родопите обикалях в подножието.
Вече си върнах предишната форма. Това стана обаче с много воля, ограничение, разходки, безсънни нощи и тичане след сина ми.

# 60
  • Мнения: 2 716
Написах гневен отговор на Дона и компа се рестартира  Confused
Някой свише ме предупреждава.

Така.
Изобщо не вярвам в идеята за здравословно, природосъобразно, минимализирано, под час и прочие хранене.
И тичане в гората и тинтири-минтири.

И не всеки, който се тъпче, е дебел. И който гладува, е слаб.

Моля, спомнете си "Пълна промяна" С пари стават много хубави неща. За гледане.

# 61
  • Мнения: 660
Разбира се,че помагат парите,качествената храна е скъпа,изобщо не забелязвате ли,че храната в Бг особенно стана много скъпа за нашите доходи..Спазвх също режим по време на бременността,хранех се здравословно,но уви 22 кила пак лепнах....
Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Да парите за силикон,ще ми ги върнат,нито спорта,нито нещо друго ще го направи....
За добра форма си трябват кинти-минти Peace

# 62
  • Мнения: 2 099
Ще се пооправят след някои и друг месец бре.Ако не силиконче,вече не е много кинти...Аз съм без цици изобщо,ама открай време съм така,при мен е развит гърба.На консултация ми препоръчаха около 400куб за моя ръст.Отказах се,мога или немога без цици,голям праз,поне имам крака много и секси задник и фейса ми го бива Sunglasses

# 63
  • Мнения: 6 206
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.
А, анджак. Тъпчи се с боклуци, яж "за двама", не се ограничавай, за да "не му стане нещо на бебето", качи 40 кила, пък после влизай във форма, ако можеш.
Не е до парите, до мисленето е. И до народните традиции и обичаи.
Много е гадно това, постоянно да ти се натяква - ти нищо не ядеш, ти гладуваш, ще му повредиш мозъка на това бебе...
Ами като не ми се яде, със зор ли да се тъпча, да заприличам на буренце, та белким родя умно дете.
Имам чувството вече, че жени, които са качили много по време на бременност с особена настървеност дават съвети за ядене и ти вменяват чувство за вина ако не се тъпчеш едва ли не денощно.
Дори в болницата като бях и исках само 1 филия хляб, акушерката ме изгледа укорително. Като че ли хляба ще ми направи умно детето.

# 64
  • Мнения: 3 447

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.

# 65
  • Мнения: 1 455

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.
Не е от кърменето Naughty..от рязкото сваляне и качване на килограми е.

# 66
  • Мнения: 494

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.
Мда-а-а...И на мен така ми прозвуча... Аз пък знам, че кърменето е страхотна профилактика срещу рака на гърдата. Пък и имунната система на хлапетата е по-важна от формата на циците. И още нещо-доказано е, че не кърменето, а самата бременност(по-точно първите месеци) дават най-голямо отражение върху бюста. Айде сега, заради едните цици да не забременяваме...

# 67
  • Мнения: 3 164
Другата бременност ще гледам да имам пари, че да знам дали ще ми помогнат за връщатето във форма Mr. GreenНо при тази определено влезнах без, само че в рамките на 3год. Laughing

# 68
  • Мнения: 95
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

Абе хора това е много готино някои незнае ли къде се продава такова чудо?

# 69
  • Мнения: 160
А какво ще кажете за Хайди Клум?





Не е лошо за мама на 34 години имала  3 бременности в разстояние на 2 години и половина  Wink. И за нея се твърди, че е дефилирала за Виктория Сикретс  само 3 седмици след раждане!

Според статия в Интернет тя твърди, че се е упражнявала почти до края на бременността  и възхвалява кърменето като метод за отслабване.

# 70
  • Мнения: 884
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

Абе хора това е много готино някои незнае ли къде се продава такова чудо?
Ako  се надявате с тази дъска да влезете във форма или да свалите килограм ...  Laughing

# 71
  • Мнения: 5 539
А какво ще кажете за Хайди Клум?


Ще кажа, че при обработката с ФШ са й изрязали и зърната на гърдите Crazy Само да не речете, че и това е плод на редовни изтощителни упражнения Joy

# 72
  • Мнения: 1 336
Определено помагат - ако нямаш кинти не можеш да си позволиш гледачка да ти гледа детето докато ти си правиш определени процедурки (които също струват пари), ходиш на фитнес, аеробика и квото се сетиш. Но най-много помагат добрите гени - ако не си наддала много, ако си била слаба и преди да забременееш... ще влезеш бързо във форма (е и ако не те мързи яко де).

Оффф: Хайди Клум изглежда супер!Не знаех че има 3 деца...

# 73
  • Мнения: 95

[/quote]
Ako  се надявате с тази дъска да влезете във форма или да свалите килограм ...  Laughing
[/quote]

може да не слабееш ама е много забавно Grinning

# 74
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не мисля ,че парите са от толкова голямо значение  Peace,при добро желание всичко се постига ,говоря за отслабването  ,и при двете си бременности качих  малко кг  ,и после ми трябвха 2-3 седмици и малко повечко коремни преси  ,кърменето също помага  Peace

# 75
  • Мнения: 6 770
Парите са полезно нещо, но не могат да помогнат за всичко.
За да се влезне във форма след бременност най-важното е желанието и волята. Другото е извинение за мързел.
Ах, нямам пари и затова съм заприличала на кит. Ех, само да имах щях да съм мис свят..... и други такива

# 76
  • Мнения: 660

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.

Toва пък откъде го измисли,глупости дори се радвам,че имах кърма и толкова да го кърмя,за мен е по-важно здравето на детето ми ,имах впредвид,че останах без цици,изсмука ми ги(при някой така става) и без пари няма как да се оправят от само себе си нали се сещаш...

# 77
  • Мнения: 3 461
Ами на мен не ми помогнаха. Изхарчих сума ти пари за членство в фитнес клубове - не стъпих повече от 2-3 пъти, още толкова за хубава храна-  в големи количества, обаче, имаше обратния ефект, скъпите кремове- някои от тях изхвърлих, защото им мина годността, процедурите като LPG се обезсмислиха след като не ги правех редовно, натрупах завидна библиотека с книги по темата, останаха непрочетени. Да не забравя и индивидуалните диети от видни диетолози, които се цитират в форума. Сега се връщам бавно в форма с банално и нищо струващо упражнение на волята. Peace

# 78
  • Мнения: 948
Ako  се надявате с тази дъска да влезете във форма или да свалите килограм ...  Laughing

за килограми не знам, но води до световна слава  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=v31qxrXsxv0

# 79
  • Мнения: 4 585
Ами на мен не ми помогнаха. Изхарчих сума ти пари за членство в фитнес клубове - не стъпих повече от 2-3 пъти, още толкова за хубава храна-  в големи количества, обаче, имаше обратния ефект, скъпите кремове- някои от тях изхвърлих, защото им мина годността, процедурите като LPG се обезсмислиха след като не ги правех редовно, натрупах завидна библиотека с книги по темата, останаха непрочетени. Да не забравя и индивидуалните диети от видни диетолози, които се цитират в форума. Сега се връщам бавно в форма с банално и нищо струващо упражнение на волята. Peace
Имала си бол пари, дала си.

# 80
  • Мнения: 3 461
Ами на мен не ми помогнаха. Изхарчих сума ти пари за членство в фитнес клубове - не стъпих повече от 2-3 пъти, още толкова за хубава храна-  в големи количества, обаче, имаше обратния ефект, скъпите кремове- някои от тях изхвърлих, защото им мина годността, процедурите като LPG се обезсмислиха след като не ги правех редовно, натрупах завидна библиотека с книги по темата, останаха непрочетени. Да не забравя и индивидуалните диети от видни диетолози, които се цитират в форума. Сега се връщам бавно в форма с банално и нищо струващо упражнение на волята. Peace
Имала си бол пари, дала си.

Коментарът ти как се връзва с темата? Не обсъждаме кой колко пари има, и не, не си хвърлям парите, защото се чудя какво да ги правя.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 724
Как влязохте във форма, използвайки пари?

# 82
  • Мнения: 13 782
Разбира се, че помагат! Особено когато са много!

Говорите за ходене на фитнес - че те не ходят, при тях идват! Като ти цъфне личният фитнес инструктор в 6 сутринта, и като му плащаш по 1000 пара най-малко на час, ще пухтиш с гиричките и ще рипаш, та пот ще се лее. После скачаш в частния басейн. После те чака масажистът. После застъпват козметичката, фризьорката, маникюристката и педикюристката. Нелегално пребиваващата прислужница междувременно е напазарувала, готвачката е сготвила обяда ти, съставен от личния диетолог и състоящ се от 58 гр. задушено на бавен огън филе от пасло на ливада аржентинско теле, 126 гр. задушени аспержи, 34 гр нахут, полят с 15 мл. соево мляко. Към всичко това имаш изцеден сок от 320 гр полуузрял троскот Mr. Green
Нали забелязвате, че в цялата схема къщата, бебето, другите деца и съпругът не фигурират. За тях се грижат армия чистачки, икономи, готвачки и бавачки.

Хайде спазвай такъв режим, мери си продуктите за всяко ядене и си готви по техните диетични режими, ако имаш да готвиш още за 3 човека на различна кухня, например, и т.н., и т.н.  Joy

Дори и да ви се струва пресилена тази картинка - истинска е. Това са възможностите на многото пари. И известните не ги жалят, първо, защото ги имат и, второ, при тях това не е въпрос само на стремеж към добра визия, а задължително условие за професионалното им оцеляване. Разбира се, не искам да омаловажа волята им, упоритостта и постоянството. Но възможностите им са различни. Мотивацията им е по-силна, и да - парите им дават възможност да организират "кръгова обсада" на излишните килограми.

Преди време бях чела за дневния режим на Джейн Фонда - ами че тя по цял ден спортуваше Shocked Като се почнеше от 6 ч. сутринта, та до вечерта - бягане, плуване, аеробика, масажи, пак плуване, бягане... С часове ooooh!
Има разбира се примери и за неуспех в тази област, въпреки парите - Опра! Но там май проблемът е здравословен.

Нашият живот и нашите възможности са други. И пак не се даваме Peace               

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 15:46 от птица

# 83
  • Мнения: 3 461

 Това са възможностите на многото пари.         

Птица, с това съм съгласна, както и всичко останало, което си написала. Peace

# 84
  • Мнения: 2 448
Мотивацията им е по-силна, и да - парите им дават възможност да организират "кръгова обсада" на излишните килограми.               

Мотивацията не зависи от парите изобщо!  Stop
И като дават толкова много възможности защо в компроматите е пълно със звезди с повече целулит и сланинки от мен?  newsm78 При положение, че за мен най помагащото в случая е генът, а аз нямам щастлив в това отношение ген и пак съм по добре от доста от богатите и известните.  Wink

# 85
  • Мнения: 13 782
Не съм казала, че мотивацията зависи от парите! Казвам, че мотивацията им е по-силна, защото слабата фигура и добрият външен вид са в много по-голяма степен от значение за тях, отколкото за нас. Грубо казано, добрата инженерка пак ще бъде търсена, въпреки наднорменото й тегло, докато артистката -  newsm78 Трябва да е прекалено добра, за да си затворят очите продуцентите за 20 кила горница.

И разбира се, че има всякакви, въпреки парите Peace Парите са помощ, но не решение. Като за всичко останало.

# 86
  • Мнения: 160
птица   има много вярно в това което казваш  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 5 940
Голяма част от потребителите на този подфорум са доказателство, че човек и на специален режим да е, ако няма никаква воля и е прецакан с кофти ген, години наред не може да свали килограми. А иначе, тези с повече пари просто по-бързо свалят килограмите. Заради хората, които им помагат.

# 88
  • Мнения: 1 455
И като дават толкова много възможности защо в компроматите е пълно със звезди с повече целулит и сланинки от мен?  newsm78
Повечето жени в компроматите са доста над твоята възраст..Всъщност едно е да си на 30 и да влезеш във форма,съвсем друго е да си на 40-45 Wink

# 89
  • Мнения: 2 448
И като дават толкова много възможности защо в компроматите е пълно със звезди с повече целулит и сланинки от мен?  newsm78
Повечето жени в компроматите са доста над твоята възраст..Всъщност едно е да си на 30 и да влезеш във форма,съвсем друго е да си на 40-45 Wink


Дрън, дрън, Миша Бартън е с най якия целулит, които съм виждала, а е по малка от мен. За БритнитУ да не споменаваме. Нито годините , нито парите са от значение, щото Мадона е с 15 години по дърта от мен, ама да и имам разтегнатото  тяло.  Wink
Важното е човек да има воля и желание и най вече трезво да прецени какво реално може да постигне, а не да си поставя недостижими цели и като види, е нищо не става да се откаже и да стане по зле отколкото е бил.

# 90
  • Мнения: 4 585

Мадона се занимава усърдно с йога от нам си колко години.
Всъщност може и от преди да се родиш, Рasinet.
То не става ей тъй, за два месеца веднъж седмично.

# 91
  • Мнения: 2 448

Мадона се занимава усърдно с йога от нам си колко години.
Всъщност може и от преди да се родиш, Рasinet.
То не става ей тъй, за два месеца веднъж седмично.

Знам, знам, за туй с разтягане не се захващам, че нямам нерви.  Laughing

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хехехе, следя темата с интерес. Wink

# 93
  • Мнения: 2 175
Хехехе, следя темата с интерес. Wink

И аз..Забавно е..)

Само мотивацията има значение, не е от парите..)
Естествено, че с тях е по-лесно, но ако те мързи да си мръднеш д-то никакви скалпели няма да помогнат.
За това се изисква воля.

# 94
  • Мнения: 1 455
pacific целулитът няма нищо общо...това си е до ген Naughty
Майка ми никога не е имала целулит,аз също нямам и не полагам никакви усилия Wink
Целулитът не се появява след като родиш..няма нищо общо с темата Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 2 448
pacific целулитът няма нищо общо...това си е до ген Naughty
Майка ми никога не е имала целулит,аз също нямам и не полагам никакви усилия Wink
Целулитът не се появява след като родиш..няма нищо общо с темата Crossing Arms

Определено ти вярвам, че нямаш целулит и никога не си имала, защото се вижда че не си наясно с този проблем.  Wink

Определено зависи и от килограми и от бременност и от много други фактори, и това, че някоя жена има целулит

не означава, че той си седи все в един и същи вид, много могат да се подобрят нещата, както и да се влошат.

# 96
  • Мнения: 621
Съгласна съм с птица ! Когато килата ти са въпрос на професионално оцеляване - инвестираш бързо и решително - и да, парите помагат! Като ги нямаш (парите) ти требе силна не професионална мотивация! Не са решаващи парите, но помагат!
По въпроса за целулита - ми какво да кажа, Миша Бъртън, или който там е драскал с фотошопа, за да добави целулит по здника й,  пасти да яде - да дойде да види моя целулит. Натрупан една година след раждането, щото аз като излязох от родилния дом имах само 2 излишни килограма - сега си имам 20  отгоре Mr. Green Това лято инвестирах в антицелулитни масажи (струват пари, трудно се правят в домашни условия при количеството целулит което аз имам) - помогнаха значително - мъжо каза "Браво на масажистката, виш к`ви ти станаха гладички краката"  Mr. Green Сега се мацам с антицелулитен гел, за да поддържам ефекта  Mr. Green Обаче аз съм от вида дето никога не им е пукало особено за външния им вид и за това нема да инвестирам особенно много воля и пари, за да съм пИрфектна - икономист съм, не си вадя с бедрата ляба и това силно ме демотивира да съм напълно обезцелолитена  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 139
Е,и какво ако имаш кинти и си сложиш силикон,това по-красива ли те прави  newsm78
Не ми се вярва,просто приличаш на крава Mr. Green Mr. Green Бързо се въстанових след раждането,помогна ми кърменето 6 месеца и половина и здравословното хранене,което е далеч по-евтино от силикон и други такива Sunglasses
А,дори и да имаш стрии май още не са измислили как да ги махнат Mr. Green
Така ,че според мен всичко си е до организъм ,едни жени не успяват да си върнат предишните кг преди бременността ,а други успяват Peace

# 98
  • Мнения: 660
-
Е,и какво ако имаш кинти и си сложиш силикон,това по-красива ли те прави  newsm78
Не ми се вярва,просто приличаш на крава Mr. Green Mr. Green Бързо се въстанових след раждането,помогна ми кърменето 6 месеца и половина и здравословното хранене,което е далеч по-евтино от силикон и други такива Sunglasses
А,дори и да имаш стрии май още не са измислили как да ги махнат Mr. Green
Така ,че според мен всичко си е до организъм ,едни жени не успяват да си върнат предишните кг преди бременността ,а други успяват Peace
Ами да като имаш "кинти",може да оправиш висналите си цици до пъпа,определено е по-красиво като не са,било то и с помоща на повдигане или силикон...
Стрии нямам,целулит почти никакъв,ама ми е "убав" гена в това отношение.Изглеждам си много добре и след раждането на детето,но когато се наложи да се кориригира нещо,без пари никой не го прави... И стига си ми бля-блякала с кърменето как отслабвате,няма такъв филм,питай специалистите в областта... Айде мир..

# 99
  • София
  • Мнения: 3 271
Масажи, диетолози, фитнес инструктори,които им правят лични програми за слабеене...ако нямаш парички, няма как да стане толкова бързо.
А, и да не забравяме - парички и за детегледачки - кой ще ти гледа бебето, докато ти се потиш във фитнеса Thinking

# 100
  • Мнения: 621
Мдам аз по време на кърменето най-много качих. А и въпросът беше помагат ли парите, а не дали и без тях можеш да влезеш във форма - и моето мнение е че категорично помагат!

# 101
  • Мнения: 139
Еми организъм ----циците са ми почти предишните,стрии почти нямам ,а и да имам,то е на места ,където дори и с бански пак не се вижда,за целулит нямам,дори имам под нормата мазнини за моя ръст,но да парите ми помагат да се храня здравословно и да не ми прави впечатление мнението на комплексирани жени Mr. Green

# 102
  • Мнения: 3 294
Може би спомагат , нека така да се изразя  Peace

# 103
Според мен парите помагат при всичко : за финес ,за диети ,за разни таблетки капсули за отслабване,кремове, лосиони......Но все пак нямаш ли воля и желание и милиони да имаш все ще си носиш килцата Wink А без пари също може да се влзе във форма ,но по трудния начин  Whistling

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Те парите , че помагат  е ясно, но няма ли я волята и постоянството нищо не става. Peace

# 105
  • Мнения: 1 599
Те парите , че помагат  е ясно, но няма ли я волята и постоянството нищо не става. Peace

 newsm10 няма ли желание и постоянство и парите няма да помогнат.. 

Общи условия

Активация на акаунт