Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 077
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 716
Написах гневен отговор на Дона и компа се рестартира  Confused
Някой свише ме предупреждава.

Така.
Изобщо не вярвам в идеята за здравословно, природосъобразно, минимализирано, под час и прочие хранене.
И тичане в гората и тинтири-минтири.

И не всеки, който се тъпче, е дебел. И който гладува, е слаб.

Моля, спомнете си "Пълна промяна" С пари стават много хубави неща. За гледане.

# 61
  • Мнения: 660
Разбира се,че помагат парите,качествената храна е скъпа,изобщо не забелязвате ли,че храната в Бг особенно стана много скъпа за нашите доходи..Спазвх също режим по време на бременността,хранех се здравословно,но уви 22 кила пак лепнах....
Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Да парите за силикон,ще ми ги върнат,нито спорта,нито нещо друго ще го направи....
За добра форма си трябват кинти-минти Peace

# 62
  • Мнения: 2 099
Ще се пооправят след някои и друг месец бре.Ако не силиконче,вече не е много кинти...Аз съм без цици изобщо,ама открай време съм така,при мен е развит гърба.На консултация ми препоръчаха около 400куб за моя ръст.Отказах се,мога или немога без цици,голям праз,поне имам крака много и секси задник и фейса ми го бива Sunglasses

# 63
  • Мнения: 6 206
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.
А, анджак. Тъпчи се с боклуци, яж "за двама", не се ограничавай, за да "не му стане нещо на бебето", качи 40 кила, пък после влизай във форма, ако можеш.
Не е до парите, до мисленето е. И до народните традиции и обичаи.
Много е гадно това, постоянно да ти се натяква - ти нищо не ядеш, ти гладуваш, ще му повредиш мозъка на това бебе...
Ами като не ми се яде, със зор ли да се тъпча, да заприличам на буренце, та белким родя умно дете.
Имам чувството вече, че жени, които са качили много по време на бременност с особена настървеност дават съвети за ядене и ти вменяват чувство за вина ако не се тъпчеш едва ли не денощно.
Дори в болницата като бях и исках само 1 филия хляб, акушерката ме изгледа укорително. Като че ли хляба ще ми направи умно детето.

# 64
  • Мнения: 3 447

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.

# 65
  • Мнения: 1 455

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.
Не е от кърменето Naughty..от рязкото сваляне и качване на килограми е.

# 66
  • Мнения: 494

Възвърнах си килограмите и съм дори по малко 55 вече,но ЦИЦИТЕ,кой ще ми ги върне след 5 месечно кърмене,бяха разкошни,сега са  Sick Tired Confused
Звучиш, все едно 5-месечното кърмене е егати жертвата.
Мда-а-а...И на мен така ми прозвуча... Аз пък знам, че кърменето е страхотна профилактика срещу рака на гърдата. Пък и имунната система на хлапетата е по-важна от формата на циците. И още нещо-доказано е, че не кърменето, а самата бременност(по-точно първите месеци) дават най-голямо отражение върху бюста. Айде сега, заради едните цици да не забременяваме...

# 67
  • Мнения: 3 164
Другата бременност ще гледам да имам пари, че да знам дали ще ми помогнат за връщатето във форма Mr. GreenНо при тази определено влезнах без, само че в рамките на 3год. Laughing

# 68
  • Мнения: 95
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

Абе хора това е много готино някои незнае ли къде се продава такова чудо?

# 69
  • Мнения: 160
А какво ще кажете за Хайди Клум?





Не е лошо за мама на 34 години имала  3 бременности в разстояние на 2 години и половина  Wink. И за нея се твърди, че е дефилирала за Виктория Сикретс  само 3 седмици след раждане!

Според статия в Интернет тя твърди, че се е упражнявала почти до края на бременността  и възхвалява кърменето като метод за отслабване.

# 70
  • Мнения: 884
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

Абе хора това е много готино някои незнае ли къде се продава такова чудо?
Ako  се надявате с тази дъска да влезете във форма или да свалите килограм ...  Laughing

# 71
  • Мнения: 5 539
А какво ще кажете за Хайди Клум?


Ще кажа, че при обработката с ФШ са й изрязали и зърната на гърдите Crazy Само да не речете, че и това е плод на редовни изтощителни упражнения Joy

# 72
  • Мнения: 1 340
Определено помагат - ако нямаш кинти не можеш да си позволиш гледачка да ти гледа детето докато ти си правиш определени процедурки (които също струват пари), ходиш на фитнес, аеробика и квото се сетиш. Но най-много помагат добрите гени - ако не си наддала много, ако си била слаба и преди да забременееш... ще влезеш бързо във форма (е и ако не те мързи яко де).

Оффф: Хайди Клум изглежда супер!Не знаех че има 3 деца...

# 73
  • Мнения: 95

[/quote]
Ako  се надявате с тази дъска да влезете във форма или да свалите килограм ...  Laughing
[/quote]

може да не слабееш ама е много забавно Grinning

# 74
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не мисля ,че парите са от толкова голямо значение  Peace,при добро желание всичко се постига ,говоря за отслабването  ,и при двете си бременности качих  малко кг  ,и после ми трябвха 2-3 седмици и малко повечко коремни преси  ,кърменето също помага  Peace

Общи условия

Активация на акаунт