Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 075
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Парите нямат нищо общо с формата. Примери бол - Мила Йовович, Селма Хайек, Кортни Лав и т.н., и т.н.
До момента никой не е отслабнал с крем за задник, нито си е повдигнал циците, нито му е изчезнала двойната брадичка от някаква помада.
Треньори? Диетолози? И скъпите, и евтините ще ти предпишат 30 дни вода, марули и по 10 км. бегом в парка и ясно какво ще стане... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 268
Всяка жена трябва да е мотивирана.Ето там е разковничето.Като не сме звезди,грозни ли да ходим.Аз лично съм много самокритична,без да стигам до крайности.Не мога обаче да ям на корем банички и пици и после да не ми е съвестно.Чудя се на жени,които се тъпчат и не им пука.

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

О, просто имаме различни понятия значи.
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 810
Нещо такова разбирам аз:

# 34
  • Мнения: 3 268
Да си в добра форма значи да се чувстваш добре в кожата си,да се харесваш и да имаш самочувствие.Крайностите не са добри при всички случаи.

О, просто имаме различни понятия значи.
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.
Всъщност мислим еднакво.Не си ме прочела внимателно.Няма как да се харесваш и да се чувстваш добре,без да си здрав.
Клеми,това,дето си показала е малко прекалено за мен.Липсват женствените извивки.Дамата ми прилича на травестит. Peace

# 35
  • Мнения: 2 478

Клеми,това,дето си показала е малко прекалено за мен.Липсват женствените извивки.Дамата ми прилича на травестит. Peace

И на мен,ако въобще това може да се нарече дама.

# 36
  • Мнения: 3 268
Ето тази дама за мен е във върховна форма.
http://skandalno.com/skandalna_galeriq/585.html

# 37
  • Мнения: 851
Лелее, шапка ти свалям на волята.  Peace Аз нямам воля да спра да ям. Изнервям се изключително много, думата е озверявам! Незнам защо съм такъв идиот, но пред алтернативата да съм вечно нервна, да се карам с близките и колегите си непрекъснато...е предпочитам да си ходя с 5 те килца отгоре. Работата ми е на бюро, до 6 часа, после трябва да съм с колата, за да си взема навреме детето. Освен през уикенда да се вихря да чистя друго движение нямам. Така че освен варианта с парите и операциите друг не виждам /ама пуст страх/ Whistling

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма как да се харесваш и да се чувстваш добре,без да си здрав.

Simple Smile)) Има, има.
Но говорим за едно и също, да:)))

Иначе, по темата отново.
Аз след първата си параходнообразна бременност влязах във форма едва след няколкодневно силно притеснение, заради което не можех да ям.
Не че е откритие. Просто поредното доказателство, че нещата далеч не са толова сложни, колкото можем да ги изкараме че са, само и само да не си признаем малодушите и мързела.

Но, знам ли.
Може само при мен да е така  Joy

# 39
  • Мнения: 4 586
===
За мен добрата форма означава здраве, преди всичко.
За мен здравето включва и психичното здраве. Да се чувстваш щастлив, уверен, спокоен за утрешния ден.

# 40
  • Мнения: 95
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.Иначе моята приятелка все едно не е раждала дори беше в по добра форма отколкото роди

# 41
  • Мнения: 2 386
Ген и глад му е майката. Глад = силно ограничаване. Спортът гори мазнинки, но и качва мускулна маса..
Та, ни едно от горните не струва пари.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 18:44 от Ева на сцена

# 42
  • Мнения: 3 447
мисля че тайната на успеха е да не се отпускат по време на бременност.
А, анджак. Тъпчи се с боклуци, яж "за двама", не се ограничавай, за да "не му стане нещо на бебето", качи 40 кила, пък после влизай във форма, ако можеш.
Не е до парите, до мисленето е. И до народните традиции и обичаи.

# 43
  • Мнения: 7 837
Най-лесно се влиза във форма, когато не си броиш хапките, калориите, грамчетата и не мислиш, как да влезеш във форма.

# 44
  • Мнения: 4 586
А, анджак. На това му викам психично здраве.
Да не се налага да влизаш във форма и във форума.

Общи условия

Активация на акаунт