Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 093
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586

Мадона се занимава усърдно с йога от нам си колко години.
Всъщност може и от преди да се родиш, Рasinet.
То не става ей тъй, за два месеца веднъж седмично.

# 91
  • Мнения: 2 448

Мадона се занимава усърдно с йога от нам си колко години.
Всъщност може и от преди да се родиш, Рasinet.
То не става ей тъй, за два месеца веднъж седмично.

Знам, знам, за туй с разтягане не се захващам, че нямам нерви.  Laughing

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хехехе, следя темата с интерес. Wink

# 93
  • Мнения: 2 175
Хехехе, следя темата с интерес. Wink

И аз..Забавно е..)

Само мотивацията има значение, не е от парите..)
Естествено, че с тях е по-лесно, но ако те мързи да си мръднеш д-то никакви скалпели няма да помогнат.
За това се изисква воля.

# 94
  • Мнения: 1 455
pacific целулитът няма нищо общо...това си е до ген Naughty
Майка ми никога не е имала целулит,аз също нямам и не полагам никакви усилия Wink
Целулитът не се появява след като родиш..няма нищо общо с темата Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 2 448
pacific целулитът няма нищо общо...това си е до ген Naughty
Майка ми никога не е имала целулит,аз също нямам и не полагам никакви усилия Wink
Целулитът не се появява след като родиш..няма нищо общо с темата Crossing Arms

Определено ти вярвам, че нямаш целулит и никога не си имала, защото се вижда че не си наясно с този проблем.  Wink

Определено зависи и от килограми и от бременност и от много други фактори, и това, че някоя жена има целулит

не означава, че той си седи все в един и същи вид, много могат да се подобрят нещата, както и да се влошат.

# 96
  • Мнения: 621
Съгласна съм с птица ! Когато килата ти са въпрос на професионално оцеляване - инвестираш бързо и решително - и да, парите помагат! Като ги нямаш (парите) ти требе силна не професионална мотивация! Не са решаващи парите, но помагат!
По въпроса за целулита - ми какво да кажа, Миша Бъртън, или който там е драскал с фотошопа, за да добави целулит по здника й,  пасти да яде - да дойде да види моя целулит. Натрупан една година след раждането, щото аз като излязох от родилния дом имах само 2 излишни килограма - сега си имам 20  отгоре Mr. Green Това лято инвестирах в антицелулитни масажи (струват пари, трудно се правят в домашни условия при количеството целулит което аз имам) - помогнаха значително - мъжо каза "Браво на масажистката, виш к`ви ти станаха гладички краката"  Mr. Green Сега се мацам с антицелулитен гел, за да поддържам ефекта  Mr. Green Обаче аз съм от вида дето никога не им е пукало особено за външния им вид и за това нема да инвестирам особенно много воля и пари, за да съм пИрфектна - икономист съм, не си вадя с бедрата ляба и това силно ме демотивира да съм напълно обезцелолитена  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 139
Е,и какво ако имаш кинти и си сложиш силикон,това по-красива ли те прави  newsm78
Не ми се вярва,просто приличаш на крава Mr. Green Mr. Green Бързо се въстанових след раждането,помогна ми кърменето 6 месеца и половина и здравословното хранене,което е далеч по-евтино от силикон и други такива Sunglasses
А,дори и да имаш стрии май още не са измислили как да ги махнат Mr. Green
Така ,че според мен всичко си е до организъм ,едни жени не успяват да си върнат предишните кг преди бременността ,а други успяват Peace

# 98
  • Мнения: 660
-
Е,и какво ако имаш кинти и си сложиш силикон,това по-красива ли те прави  newsm78
Не ми се вярва,просто приличаш на крава Mr. Green Mr. Green Бързо се въстанових след раждането,помогна ми кърменето 6 месеца и половина и здравословното хранене,което е далеч по-евтино от силикон и други такива Sunglasses
А,дори и да имаш стрии май още не са измислили как да ги махнат Mr. Green
Така ,че според мен всичко си е до организъм ,едни жени не успяват да си върнат предишните кг преди бременността ,а други успяват Peace
Ами да като имаш "кинти",може да оправиш висналите си цици до пъпа,определено е по-красиво като не са,било то и с помоща на повдигане или силикон...
Стрии нямам,целулит почти никакъв,ама ми е "убав" гена в това отношение.Изглеждам си много добре и след раждането на детето,но когато се наложи да се кориригира нещо,без пари никой не го прави... И стига си ми бля-блякала с кърменето как отслабвате,няма такъв филм,питай специалистите в областта... Айде мир..

# 99
  • София
  • Мнения: 3 271
Масажи, диетолози, фитнес инструктори,които им правят лични програми за слабеене...ако нямаш парички, няма как да стане толкова бързо.
А, и да не забравяме - парички и за детегледачки - кой ще ти гледа бебето, докато ти се потиш във фитнеса Thinking

# 100
  • Мнения: 621
Мдам аз по време на кърменето най-много качих. А и въпросът беше помагат ли парите, а не дали и без тях можеш да влезеш във форма - и моето мнение е че категорично помагат!

# 101
  • Мнения: 139
Еми организъм ----циците са ми почти предишните,стрии почти нямам ,а и да имам,то е на места ,където дори и с бански пак не се вижда,за целулит нямам,дори имам под нормата мазнини за моя ръст,но да парите ми помагат да се храня здравословно и да не ми прави впечатление мнението на комплексирани жени Mr. Green

# 102
  • Мнения: 3 294
Може би спомагат , нека така да се изразя  Peace

# 103
Според мен парите помагат при всичко : за финес ,за диети ,за разни таблетки капсули за отслабване,кремове, лосиони......Но все пак нямаш ли воля и желание и милиони да имаш все ще си носиш килцата Wink А без пари също може да се влзе във форма ,но по трудния начин  Whistling

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Те парите , че помагат  е ясно, но няма ли я волята и постоянството нищо не става. Peace

Общи условия

Активация на акаунт