Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?

  • 6 084
  • 105
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Грешка. Ако някой ми подари Wii, обещавам да вляза в перфектна форма набързо.  Mr. Green
Да се чете, че парите превръщат неприятните занимания в приятни.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 750
Помагат ли парите да се влезе във форма след бременност?-хахахахахха Joy
Помагат за много неща ама за това не!
То ако беше така,нямаше да има богати и дебели хора! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 032
Правилно ли разбрах, не знам, но ще отговоря.
Не, няма да станем Джесика Алба, колкото и пари да имаме.
А за нея едва ли е голямо постижение...да прилича на себе си, пък макар и родила.

# 48
  • Мнения: 494
Най-лесно се влиза във форма, когато не си броиш хапките, калориите, грамчетата и не мислиш, как да влезеш във форма.
 Тц...Ела виж мен! Спра ли да съблюдавам количество и качество и заседя ли се без упражненийца, качвам за нула време! Ген-какво да го правиш! Пък и се свиква и после не е трудно. Не го и мислиш като съобразяване, не те товари, става лесно, щом се превърне в навик, пък и като се погледнеш в огледалото с бялото панталонче и си кажеш, че на 32 и след две бременности, си много сладка и почти не личи, че си раждала...друго си е...
   А че струва пари да си във форма-струва! Поне в моя случай. За да съм във форма по време и след двете ми бременности, се хранех много внимателно и спазвах съвсем елементарен двигателен режим, препоръчан от лекар. При първата си бременност качих 12 кг, а при втората-само 9. И се хранех съвсем добре. Въпросът е с какво!Боклуците са евтини, хубавата храна-не! Но изобщо няма място за сравнение с това колко пари дават разни луди хора за липосукции и други такива гадости...
   Знам, че колкото и пари да имаш, колкото и операции да си направиш, нямаш ли желание да се грижиш за външния си вид, скоро след процедурите, пак ще "излезеш" от форма(ако изобщо влезеш, защото само с операции не става). А най-тъпото е, че не е никак трудно да се храниш така, че да не гладуваш ни най-малко, да се чувстваш спокоен и да изглеждаш добре. Пък и здрав.

# 49
  • Мнения: 1 455
Само аз ли след като родих и отслабнах съм с отппусната кожа и стрии newsm78
Пък за гърдите не ми се говори ooooh!
...и да нищо,че съм си старите килограми,на мен лично ми трябват пари за да си върна това,което имах  Tired

# 50
  • Мнения: 2 448
Глейте БритнитУ как възвърна форма само, нямам думи.  ooooh! Тя да не би да няма пари, милата?  hahaha

# 51
  • Мнения: 884
...ах мързелът,мързелът...
С пари не се лекува. Както и лакомията...

# 52
  • Мнения: 604
Според мен помагат!
В момента съществуват фантастични процедури
за сваляне на килограми, стига човек да може да
 си го позволи.

# 53
  • Мнения: 5 539
Около мен е пълно с жени, които са си върнали формата след раждането съвсем безплатно.

# 54
  • Мнения: 2 716
Не помагат, а вместо теб те връщат във форма.
Парите.
Не успях да намеря статията за Ирен Онтева, която месец-два след като роди, дефилира по бельо.
Просто трябват много пари за подръжка на такъв имидж (фо дьо тен, фотошоп....такива неща)

# 55
  • Мнения: 3 447
Не успях да намеря статията за Ирен Онтева, която месец-два след като роди, дефилира по бельо.

Ирен Онтева колко килограма е качила по време на бременността?

# 56
  • Мнения: 2 716
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.

# 57
  • Мнения: 3 447
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.
Впечатлени са, защото са свикнали с модела на китоподобните бременни и китоподобните млади майки. Традицията повелява да се тъпчеш, това е.

# 58
  • Мнения: 7 186
Не помагат, по- скоро с пари е по- лесно.
При Алба има и генетичен момент. Тя има фина структура на тялото, не е предразположена към пълнеене и предполагам не и е коствало кой знае какви усилия да влезе във форма.
Парите не могат да помогнат ако нямаш воля, имаш здравословен проблем или кофти ген. Примери за недобра форма има много и сред най- богатите звезди, да речем Марая Кери, Тайра Бенкс...
Най- много се възхищавам на Мадона. Винаги съм имала чувството, че тая жена има желязна воля и дисциплина. Евала.

# 59
  • Мнения: 5 940
Откъде да знам.
Но тя дефилира по бельо
А и всички бяха впечатлени от постижението й. Т.е. сигурно е качила.
Впечатлени са, защото са свикнали с модела на китоподобните бременни и китоподобните млади майки. Традицията повелява да се тъпчеш, това е.
Хич не съм я следвала тази традиция -хапвах предимно плодове, месо, зеленчуци, овесени ядки и мляко. Никакви тестени изделия, шоколади и боклучава храна и пак качих над 20 килограма. Не спирах да се движа с огромния корем, даже Родопите обикалях в подножието.
Вече си върнах предишната форма. Това стана обаче с много воля, ограничение, разходки, безсънни нощи и тичане след сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт