Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 4

  • 31 135
  • 674
  •   1
Отговори
# 615
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

И за грима, ако и да не го ползвам особено - обичам да го купувам Mr. Green

Бу аз съм същата като тебе  Joy
Почти не се гримирам, но доста декоративен грим съм събрала дето прашасва в къщи. Пусто много обичам да го купувам и аз не знам защо  ooooh!

Ако взема да ги обърна в пари нещата, които ми залежават на тоалетката ще се ядосам, за това само ги подминавам и редовно им бърша праха  Mr. Green

# 616
  • Мнения: 3 447
Ееех, чантите  Simple Smile Винаги големи, откак се помня. С леки промени в съдържанието - четката за зъби, резервните бикини и мокрите кърпи интим отстъпват място на Зрънчо, две-три колички и мокри кърпи антибактериал  Grinning В момента предпочитам тези, които се премятат през едното рамо, за да са ми свободни ръцете за детето.
Майка ми навремето ходеше с миниатюрни чантички на дълги дръжки - ключ, червило и пари. Не бих могла.

# 617
  • Мнения: 4 120
и аз имам любима чантичка за кръст, Miss Sixty, пак от секънд хенд,за лев:) Ползвам я понякога ве4ер за клуб, когато си оставя 'официалната чанта' на гардероб, а в тази оставям цигари,пари и телефон. Няколко пъти са ме помисляли за сервитьорка заради нея Simple Smile))
цък
а съдържанието на 4антата-редуцирано е такова + телефона с който снимам в момента, нямам апарат.
цък

Ани4ка, това са и моите любими дъвки, орбит диня:)))

# 618
  • Мнения: 5 710
O, чанти.  Twisted Evil
Преди 100 години си ги показвахме тук, пазя албума : http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=64527

Клеми, аз нося едни обици от 11ти клас. Сребърни топчета, на кукичка. Е няма нещо по-хубаво за мен, сменям ги много рядко, вече съм сменила сигурно 8 чифта все едни и същи.

# 619
  • Мнения: 1 107
Много сме били, които се привързваме и към чантите и към обеците. Преди година може би реших да видя какво е положението с кутийката за бижута и се изумих колко много неща имам, които съм слагала по един-два пъти и никога не съм се връщала към тях. Добре, че е сестра ми - подарих й ги всичките- надявам се да получат приложение по такъв начин. Иначе тя ме беше запалила по тези с топче на кукичка- дори още продължава да носи такива- от по-големия размер. Аз съм почитателка на малки обеци на винтчета- колкото по-незабележими, толкова по-добре. Само "по-добрата ми половина" не ги одобрява - трябвало да нося халки от по-големите newsm78 Трябва да проверя да не е гледал някой латино сериал напоследък случайно Wink

P.S. аз отдавна не спазвам традицията каквато чантата, такава и обувката....а пък чак преди година разбрах, че вече така било прието Laughing

# 620
  • Мнения: 4 120
Ние тук , нали сме в КМ все пак го обърнахме на " Покажете си чантите'Simple Smile
И аз не нося обувки и чанти в тон. И бельото ми, в редките слу4аи когато нося сутиен не слагам в тон. Една моя приятелка веднъж излезе с мокри бикини, защото беше с жълт сутиен, а имала само едни жълти бикини - изпрани, неможело. Такова нещо при мен никога неможе да се слу4и. И ноктите на ръцете невинаги са в цвета на тези на краката.

# 621
  • Мнения: 1 174
Не чантите искаме да покажем, ами по-скоро съдържанието им, като едни КМ, но клубни - без грим, без токчета! Wink Пък и аз в ничия чанта не видях сенки, червила или други помади. Simple Smile
И аз не винаги съобразявам бикините (при мен са боксерки - нали така се казва?) с цвета на сутиена, защото с горнички  Wink разполагам единствено с 4, купувани най-наложително покрай кърменето ми. И досега не вярвам, че нося сутиени, ама се свиква, даже в по-хладно време се чувствам добре "защитена" от вятъра, че ефектът е малко или много притеснителен. Simple Smile
Ноктите ми, обаче, са с еднакъв цвят на крака и ръце, държа да е така поне по мен. А и цветни лакове не ползвам. Simple Smile
За незадължителното съчетаване в тон на обувки, колани, чанти и т.н. си мисля, че не важи за по-неглиже облеклото или някои стилове, но ако сме строго официални, няма как тези неща да не са съобразени едно с друго. Simple Smile

П.п. А инфантилна защо не завършва вече на "о" (по ми харесваше)?

# 622
  • Мнения: 1 107
Утре и аз ще снимам съдържанието на чантата...тъкмо ще изхвърля някой и друг боклук Grinning Иначе имам 2 гланца и винаги като изляза се сещам, че можеше да сложа поне единия в чантата, но .... Аз нося огледало, но основното му предназначение е като ми се раздразни окото от нещо (нося лещи), да проверя каква е ситуацията.
Иначе за ноктите - откакто се помня слагам на ръцете си прозрачен лак. единични случаи имам на френски маникюр (когато съм устискала да изчакам да пораснат малко ноктите Grinning). Ноктите са ми винаги много къси- просто не ги понасям дълги, никакво търпение. Иначе на краката харесвам всякакви разновидности на червено, но само лятото- за зимата подобни занимавки на краката не им се полагат Grinning ( сега разбирам колко странно е това разминаване newsm78 )

# 623
  • Мнения: 4 120
ами аз се подвизавам с този ник ,инфантилна в нет пространството от години,тук се регнах инфантилно, но го обръщат на инфанто,инфантилино,инфантило...а то се губи смисъла:)

боксерки и аз много харесвам, а и стоят по секси от прашките.
а колкото до съдържанието на 4антите-аз имам малко гримове в един 4ервен несесер...или да си направим тема-покажете си новите нещица в козмети4ните 4анти4ки:)/имаше нещо подобно/

# 624
  • Мнения: 5 710
всичко сме си показали, вече, инфантилно  Mr. Green
на мен идеята за съдържанието на чантите много ми харесва, разглеждала съм десетки.
мисля, че можеш да кажеш много за човека от това какво носи в чантата
което принципно ни доближава и опознава.... така се прави клуб ъхъм

# 625
  • Мнения: 5 877
Не, съдържанието на чантата си няма да снимам, това е приватно пространство Simple Smile
...с други думи - хаос.

# 626
  • Мнения: 1 174
Охоо, ако съдържанието на чантата, особено на раницата говореше за мен, оле, мале! Laughing На пръв поглед няма много излишни неща вътре, но ако знаете в онова малко тетрадче какви глупости имаааа! Simple Smile Пълно е с касови бонове, етикетчета със съдържанието на непознати напитки, указания за ползване и др. такива листчета. Потмонето е такова надуто, защото  в задната преграда се помещават "редки" банкноти за късмет, билети от концерт - много важен за мен, билети от посещение на една крепостна кула (голям сантимент са ми и те); преградките и местата под тях са  окичени с визитки, лепенки, гаранционни карти и все такива неща от първа необходимост!  Crazy Е, всичко ми е нужно, де!Знам, че в деня , в който махн нещо от там, точно то ще ми потрябва, нищо че от една година не съм се и сещала за него. Simple Smile Та, тъй с моите нещица...

Съгласна съм, че боксерките са много по-секси от прашката, която показва всичко, както и всичко, което е дискретно загатнато  по женското тяло, като дреха изобщо. Сещам се, имам една много стара, но запазена памучна рокля, с която съм печелила много внимание Wink Сива, права, с дълъг ръкав, дълга до петите, че и качулка си имаше. Simple Smile

# 627
  • Мнения: 4 120
Иве, и моето портмоне е доста обемно, но много рядко причината са пари Simple Smile Кредитни карти с някакви изостанали сумички, визитки, флайери, билети от влак и автобус, късметчета от коледни пити и новогодишни баници...да се чувства изобилие.
 И аз съм печелила най- много симпатии като съм била облечена по- прибрано. Имах един перид , когато носех риза закопчана догоре с вратовръзка, червена - един мъж ми обясняваше че като удивителна се набивала тази вратовръзка Simple Smile

А какво е отношението на членовете на клуб " без грим, без токчета, без рокли" към пластичната и естетична хирургия ?

# 628
  • Мнения: 4 806
Мога да отговоря само за себе си - никакво не ми е отношението към пластичната и естетичната. Като към нещо, което не ме засяга. Просто не ме интересува към днешна дата.
Имах един опит да проуча липосукцията, защото бях в твърде горна категория килограмова. Разбрах, че така или иначе не е решение на проблема и си отслабнах сама, без помощта им. Оттогава съм в режим "игнор". И се надявам така да си остане Simple Smile

# 629
  • Мнения: 1 174
А какво е отношението на членовете на клуб " без грим, без токчета, без рокли" към пластичната и естетична хирургия ?

За роклите последно питане: с тях или без тях? Wink

А пък, за отношението към пластичната хирургия, то се знае - не одобрявам, не харесвам. Досега не съм виждала краен резултат, който да не личи и да няма онзи неестествен пластмасов ефект във визията. Даже приятелка имам, преди много години си напрви операцията и все още я "виждам" със стария й нос.
В последните години народът съвсем обезумя на тая тема!Куцо и сакато слага ботокс, щом смешното свърши и се погледне в огледалото - мисли, че е недопустимо за нейното лице...Simple Smile
Ако аз един ден, все пак, живот и здраве, прибегна до тези разкрасителни процедури, ще е вероятно след менопаузата. Тогава организмът изживява много голям хормонален стрес, но без връщане назад, както при бременността. Точно след климакса, забелязала съм, много жени изгубват голяма част от своята женственост, мекота в чертите и започват да изглеждат по съвсем друг начин. На мен не ми се нрави онзи момент с развалянето на линията на долната челюст, откъдето се губи и променя овалът на лицето.Simple Smile Само там бих се пипнала, евентуално. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт