Къде в Бургас (10)

  • 59 866
  • 569
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 716
бихте ли ме упътили към шивачка за ушиване на слинг с халки. знам 4е не е голяма философия но бих искала да отида при жена която е шила такова нещо а не тепърва да обяснявам кое как. а също и от къде мога да си взема халки - предполагам от шивашките зад Кирил и Методий Thinking

 

Микра, не мога да те упътя към шивачка,но мога да ти кажа от къде да вземеш халките. Каза ми го едно друго майче, което беше си ушила сама слинга. На ул.Фотинов, малко над пресечката с Богориди има едно магазинче за рамки. Там продават такива големи халки.  Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
аХ`Не! и peti_to  Hug Ще проверя и се надявам, че ще има, защото като знам колко го издирвахме този телефон и как го нямаше никъде...Дано сега положението е по-добро  Praynig

# 17
  • Мнения: 560
Да следя  Blush

# 18
  • Мнения: 5 539
бихте ли ме упътили към шивачка за ушиване на слинг с халки. знам 4е не е голяма философия но бих искала да отида при жена която е шила такова нещо а не тепърва да обяснявам кое как. а също и от къде мога да си взема халки - предполагам от шивашките зад Кирил и Методий Thinking

 

Микра, не мога да те упътя към шивачка,но мога да ти кажа от къде да вземеш халките. Каза ми го едно друго майче, което беше си ушила сама слинга. На ул.Фотинов, малко над пресечката с Богориди има едно магазинче за рамки. Там продават такива големи халки.  Peace
Аз си ги купих преди 10-ина дни от кинкалерията под у-ще "Кирил и Методий", но бяха последните. Сигурно пак са заредили.

# 19
# 20
  • Мнения: 1 813
Момичета,имам едно питане, направо минете през тази тема, за да не спамим.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312911.0

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 443
Да използвам тази тема да се оплача от отвратителното обслужване в магазин "Европа"-бившия "Краснодар". Собствениците на този магазин трябва да разберат че имат много неподходящ персонал с ужасно отношение към клиентите.
Почти всяка вечер се примирявам с мърморенето им,отказването им да ме обслужват в 22 часа(при положение че работното им време е до 23:30-мисля).
Просто за жалост в 22часа е единствения по-голям магазин който работи.

Момичета,имаме ли тема за Бургас,в която да споделяме за фирми и фирмено обслужване,от които не сме останали доволни,както и за стоки,закупени от магазини,които в последствие са се оказали боклуци?Можем да обменяме впечатления,естествено без да преувеличаваме и драматизираме нещата.Ако има такава,може ли линк към нея,аз нещо не успях да открия   bouquet

# 22
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Да ме насочите към добър очен лекар или към оптика с добър очен лекар, работещ поне до 18 - 18:30 ч.
А може и работещ в събота  Peace
Предварително   bouquet

# 23
  • Мнения: 96
Моля ви за помощ... Препоръчайте ми църква за кръщене.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Люси, аз съм доволна от д-р Влахов. Работи в оптика "Ел-ди"(зад сладоледине Рафи) и в Ел-Масри до кино Септември. Мисля, че в оптиката е до 18 часа, но не всеки ден.

# 25
  • Мнения: 560
Да ме насочите към добър очен лекар или към оптика с добър очен лекар, работещ поне до 18 - 18:30 ч.
А може и работещ в събота  Peace
Предварително   bouquet
Балимезова(мисля че го пиша правилно) ,до ритуална Вардар.Майката работи до обяд ,а дъщерята до 18:30

# 26
  • Мнения: 440
 Mr. Green
И един въпрос - купувате ли си готова кайма и ако да - препоръчайте ми хубава Peace

# 27
  • Мнения: 472
Да ме насочите към добър очен лекар или към оптика с добър очен лекар, работещ поне до 18 - 18:30 ч.
А може и работещ в събота  Peace
Предварително   bouquet
Балимезова(мисля че го пиша правилно) ,до ритуална Вардар.Майката работи до обяд ,а дъщерята до 18:30
Една от лекарките до ритуалната зала определи грешно диоптъра на моята баба,в следствие на което платихме два пъти очила и нов преглед за определяне на точния диоптър.
За очен лекар препоръчвам др. Кузнецов(един от най добрите за мен в града),но сега ще потърся дали имам номера му.

# 28
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
  bouquet ви момичета за информацията.
За Кузнецов въобще не се бях сетила  ooooh!

# 29
  • Мнения: 784
Моля ви за помощ... Препоръчайте ми църква за кръщене.

За Бургас - "Св.св.Кирил и Методий".
Поморие - манастира "Св.Георги". Църквата в стария град също е хубава, наблизо има много заведения ...

На Божура (до Средец) са направили много хубав параклис, непосредствено до х-л "Божура" - също добра идея за кръщене и почерпка сред природата в ресторанта на хотела или в този на комплекс "Странджа".   

Общи условия

Активация на акаунт