Къде в Бургас (10)

  • 59 921
  • 569
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 445
Дари, разбрахме се Simple Smile Само да добавя, че и по сергиите съм виждала очила с поларизирани стъкла. Даже има картинка за тестване, за да те убедят

Не знаех това  Blush И аз искам да си купя Полароид,но в магазинчето за което писах,няма такава машинка за тестване на УВ защита.В кои оптики в Бс има?

# 151
  • Мнения: 5 539
Не, имах предвид, че по сергиите с ментета на Полароид има от онези картинки дето като сложиш очилата и виждащ на тях я рибка, я нещо друго, пък без очилата не. Така доказват поларизацията.
Иначе апарат за тастване на УВ-защитата и аз не знам къде има Rolling Eyes Но очила купувам или поръчвам само от оптика, така че нямам съмнения

# 152
  • Мнения: 9
в оптика в Пикадили има такъв апарат

# 153
  • Мнения: 1 280
      Момичета помощ  Praynig Някой знае ли къде в Бургас има сервиз за принтери, т.е. мултифункционално е устройството, Brother?

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Дами, трябва ми спешно дърводелец, за обличане на вътрешна стълба. Ако някоя от вас има координати ще съм безкрайно благодарна...  Praynig   bouquet

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
      Момичета помощ  Praynig Някой знае ли къде в Бургас има сервиз за принтери, т.е. мултифункционално е устройството, Brother?
На Гурко № 9 или 10 - има табела на улицата продават тази марка, сигурно имат и сервиз. Фирмата е Копи Ко

# 156
  • Мнения: 66
На 'Гурко' 9 - мъжът ми си взе от там 3 в 1 Brother  и е доста доволен Simple Smile

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 445
Вече в няколко парфюмерии не мога да открия червилата на Мaybelline с обяснението,че дистрибуторите имали високи изисквания и т.н. Къде в Бургас ги продават,че не ми се обикаля напразно.В Трията или в тази до Базара дали има?

# 158
  • Мнения: 1 813
Вече в няколко парфюмерии не мога да открия червилата на Мaybelline с обяснението,че дистрибуторите имали високи изисквания и т.н. Къде в Бургас ги продават,че не ми се обикаля напразно.В Трията или в тази до Базара дали има?

Виж в Славейков до 79 блок има една парфюмерия,голяма е и е доста добре заредена.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 445
Ако става въпрос за тази в бл.111 до Била,там няма,вчера проверих.След малко ще слизам до центъра и ще падне обикаляне  ooooh!,ама накрая може и на Лореал да си взема.Имах едно червило с даймънд ефект и искам пак от него да си взема,та затова питам.

# 160
  • Мнения: 451
Дари виж в Бонжур!

# 161
къде бихте ме насочили за бански за по голям бюст трудно си намирам сутиен а пък сега за бански да не говорим защото съм с малка обиколка и голяма чашка и какъв модел да си взема   newsm78 който да е удобен и в същото време да не е бабешки Sad     Praynig

# 162
Моя приятелка със същият проблем си купи такъв бански от едно малко магазинче за бельо срещу поликлиника "Света София", сещаш ли се къде е ?

# 163
ами там има няколко магазинчета да не е срещу богат беден

# 164
Не, не ...Богат-беден е много по нагоре. Аз говоря точно срещу входа на Света София има един магазин за обувки /само мъжки/ , един бутик за дрехи със стълбички  и там до него е и това магазинче.

Общи условия

Активация на акаунт