Какво ви дразни в мъжа ви и как се справяте с това?

  • 4 071
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Няма собствено мнение и все гледа да не се злепостави пред хората, било то и случайни непознати. Прекалено подрежда и чисти,нещо което ми дразни ужасно..... постоянно забравя , разсеян е, и го вълнуват много елементарни неща.

# 16
  • Мнения: 2 803
Ох, моя ужасно хърка - едни арии из опери. Затова често го пращам да спи в хола. Естествено хвърля си дрехите, без да сгъва ги прибира в гардероба. Събува си обувките в средата на коридора, заспива пред TV докато вечеря и най-ужасният му навик да си чопли носа, а каквото извади го хвърля на земята - навик от детството. Това ме влудява!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Пуши,пие много бира/а четох,че хич не е полезно/-то вода не се пие,голям чистофайник-чисти,но иска после и да пазим,а ние с бебка точно това мислим. Wink

# 18
  • Мнения: 396
И аз за чорапите ooooh!
Ама направих като краси.мира и сега се радвам на успех.
Хърка , но в момента хъркам повече и така до някъде ще с реванширам smile3533

Reza, може би наистина не е забавно, но единствения начин да се пребориш с това, ако нямаш шанс да го промениш, то е да погледнешш откъм шеговитата му страна! smile3521

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам дали точно ме дразни или ми става смешно. Винаги като се къпе, ползва големия душ, а имаме и слушалка. И като си нагласи смесителя за големия душ, после забравя да го върне обратно в положение за слушалката или за чешмата. И много пъти ми се е случвало да вляза в банята след него, да хвана слушалката и като пусна водата, да ме облее от големия душ.  Crazy Правила съм забележки, ама явно така си е свикнал човекът. Веднъж така си съсипах тоалета и прическата за банкета - като взех мерки да се изкъпя преди него, съм се накиприла, нагласила, с прическа и т.н. И понеже бързам да се обуя, в бързината стъпвам в гърнето на малката - видях го в последната секунда и нямаше начин да избегна сблъсъка. Търча в банята, както съм си с все тоалета и прическата, хващам слушалката, пускам водата и познайте - изкъпах се още веднъж, тоя път под големия душ, както си бях с дрехите. Той човекът си се изкъпал след мен и пак забравил да нагласи смесителя. Отиде и прическа, и всичко!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 270
Много забравя - като 80 годишен старец е! За сега няма оправия . . . Sad

# 21
  • Мнения: 2 448
За хвърлянето на чорапите, хвърля ги, но чак толкоз не ме дразни, събирам и пера, като вземе да си ги търси, настава голям смях.  Joy
Дразни ме , че като пийне повече минава на адски лигава любовна вълна и е като пиявица за мен. Като сме в компания може да го отнесе някой друг , ако е седнал по близо до него.  Mr. Green Но по лошото е, че напоследък като пийне започна да хърка здраво. smile3511
И още едно , което направо ме влудява, че е флегматичен темперамент и като започна да го чакам за излизанеееееееееееееееее.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 604
Ами много ме дразни че обича да се хвали,
постоянно му свивам перките, щото инак се
 отплесва Mr. Green Не пуши, пие по една-две
бири и винаги с мярка ,чорапите си винаги прибира
и    подлежи на термична обработка-за това си го
обичам  loveuuu·

# 23
  • Мнения: 1 317
Дразни ме, че е ужасно разсеян и флегматичен.
Дразни ме, че от няколко месеца е забравил, че има жена и дете  Tired
Не се справям никак, май вече не ми пука.

# 24
  • Мнения: 25
Какво ме дразни ли-като се върне от работа сяда на компютъра и започва да пише във форума.

# 25
  • Мнения: 411
Дразни ме това,че когато говори казва "Аз...на мен...аз...аз така,аз иначе...на мен не ми харесва...аз...за,аз,аз... smile3514
Винаги той!Аз къде участвам?!Е,да напослеедък говори много и за малкия Heart Eyes,ама мен пак ме няма... Tired
Казвала съм му,че това ме дразни,ама резултат никакъв...

# 26
  • Мнения: 370
дразниме ,че е манипулатор,но манипулира не когото трябва ,а мен. Crossing Armsа тези,в/у ,които трябва да опражни това си качество на характера,на тях им мълчи като пукал.но пред мен е дуе като пуяк. Thinkingи че неможе да казва /НЕ/,когато се налага.затова много хора го използват! #Cussing out
и имат една гадна черта в тяхната фамилия........толкова много  казват ,че работят ,че няма по работливи хора от тях на земята и по-уморени от тях/типична черта на мъжът ми,сестра му, и сие./
и последната гадна черта е ,че нкога той не е виновен за каквото и да било. Naughty

# 27
  • Мнения: 370
Не знам дали точно ме дразни или ми става смешно. Винаги като се къпе, ползва големия душ, а имаме и слушалка. И като си нагласи смесителя за големия душ, после забравя да го върне обратно в положение за слушалката или за чешмата. И много пъти ми се е случвало да вляза в банята след него, да хвана слушалката и като пусна водата, да ме облее от големия душ.  Crazy Правила съм забележки, ама явно така си е свикнал човекът. Веднъж така си съсипах тоалета и прическата за банкета - като взех мерки да се изкъпя преди него, съм се накиприла, нагласила, с прическа и т.н. И понеже бързам да се обуя, в бързината стъпвам в гърнето на малката - видях го в последната секунда и нямаше начин да избегна сблъсъка. Търча в банята, както съм си с все тоалета и прическата, хващам слушалката, пускам водата и познайте - изкъпах се още веднъж, тоя път под големия душ, както си бях с дрехите. Той човекът си се изкъпал след мен и пак забравил да нагласи смесителя. Отиде и прическа, и всичко!  ooooh!
veronna,мила бих го убила на секундата!!!ужас! ooooh!нетие лесно знам. Naughty успех мила

# 28
  • Мнения: 494
Ох, моя ужасно хърка - едни арии из опери. Затова често го пращам да спи в хола. Естествено хвърля си дрехите, без да сгъва ги прибира в гардероба. Събува си обувките в средата на коридора, заспива пред TV докато вечеря и най-ужасният му навик да си чопли носа, а каквото извади го хвърля на земята - навик от детството. Това ме влудява!
Mила,това наистина е много гадно  Sick,искренно ти съчувствам newsm51
Моят е класика,хвърля си чорапите на пода и не си сгъва дрехите, но не е болка за умиране, аз пак си го обичкам.

# 29
  • Мнения: 1 477
Дразни ме ,че прекалено много се съобразява с мнението на околните.Обича да се консултира с половината рода и най-вече с баща си и брат си преди да предприеме каквато и да е било крачка.Не че има лошо да търсиш подкрепа, но аз съм свикнала от малка да съм много самостоятелна и в решенията си ,и в действията си.Може би затова ме дразни толкова  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт