82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 541
  • 317
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 907
Изчакай ме, свалям скайпа в момента, но се влачи и съм едва на 15 %.
Не бях сваляла месенджъри още на новата стока  Laughing
Да ме чакаш ей.

Бибка, смерси, ще се регна  Peace

# 211
  • Мнения: 50
Zdraveite mami, izvinqvaite che taka malko naxluvam v  temata   Blush  , no iskam da vi popitam za nqkoi nesta. Vsustnost te sa dosta, tui kato vuobste ne sme naqsno, no ste zapochna ot nqkude. Imame planove/ za sega/ da jiveem v Munchen.....ne po-rano ot sledvashtata godina i to lqtoto. Obache az se pritesnqvam che purvo neznam ezika, vtoro decata....kak ste sviknat? Ednoto e na 1 godina i za nego ne mi e tolkova pritesneno, obache kakata e na 7 i sega ste e purvi klas.....posle ako doidem kakvo stava? Koga zapochvat uchiliste tam decata? Trqbva li predvaritelno nesto da se zapisva...a i tq ne znae nisto na nemski susto  Sad   kak mislite ? Lesno li ste se prisposobi? Ako moje da mi kajete nesto poveche za obrazovatelnata  sistema tam.....izvinqvaite za moje bi glupavite vuprosi, no naistina nisto neznam a i nemoga da procheta zashtoto ne razbiram  Confused   Rolling Eyes    Blagodarq vi predvaritelno   bouquet 

# 212
  • Мнения: 50
Съжалявам за латиницата, вече ще пиша на кирилица   Simple Smile

# 213
  • Мнения: 11 329
Денизи, за каката ще ти трябва приравнителна година, за да научи езика. Тук тръгват на училище на 6 г. така, че ще и се наложи да се върне назад и да учи с по-малки от нея. Ти покрай нея ще научиш също езика, не се притеснявай. Агитката ни в Мюнхен е яка, няма да те оставят без помощ.

Татяна, съгласна. Дори извадих и диска с български детски песнички, ако някой иска да записвам. Имам още толкова и на компа качени, ако не сте сваляли от сайтове?

Биба, пу, изпраска аватар. Ще взема да я искам за булка таз пуста Лея! Flutter

# 214
  • Мнения: 434
Денизи, допълвам след Вечка.
При определени обстоятелства децата могат да започнат училище и от 7 години - не само придошлите, но и местните, ако се налага. Така че тази година няма да е напълно загубена за дъщеря ти. Вечка обаче е права, че ще учи наравно с 6-годишните. На твое място бих предложила на детето още отсега интензивни занимания с немски език /забавачка, курсове/, така че да намалиш шока от стреса от преместване, нова среда, училище. Бих посъветвала цялото ви семейство да започне с немския, защото тук с друг език трудно се комуникира. Особено в Мюнхен Mr. Green
Началото на учебната година е различно всяка календарна година. Отделните провинции "се въртят" в отпуските с цел да не се задръстват пътищата и курортите от почиващи. За Мюнхен догодина са от 03.08 до 14.09., взех данните оттук, във всеки случай е добре да дойдете по-рано, за да имате време за уреждане на всички подробности.

# 215
  • Мнения: 1 610
Аз имам музика, но имам и проблем, не иска да ми бренва добре устройството музикални СДта.
Имам ги тези Die 30 schönste Kinderlieder - започва с една песен Mambo, U! вариация на Zeigt hier eure Füsse...
1-2-3 in Sauserschritt го има на диск в крабелгрупата.Мислех да си го дръпна за един ден, другия понеделник, и съответно вторник да им го върна. стига ми да си смъкна песните на компа.
Татянка, аз не виждам защо да се горят 15 музикални диска, като всичко ще се събере на един диск , ако слагаме само файлове. Пък всеки да се спасява после.
Какво имам - имам малко песнички смъкнати от нета / оригинала на пипи, Ролф Цуковски, кокоснус,хакуна матата имам и текстовете извадени /
Имам и нещо доста ценно и интересно - диск от серията на Musik Garten с "народни" песни за животните.
Имам български песнички смъкнати от форум бг мама. И приказки имам някакви,
Ще видя какво ще направя със Заузъшрита и ще разпратя дисковете на сърф, Татяна и Вечерница и Мишка, ако даде координати другата седмица. ако някой друг иска, да свирка!

# 216
  • Мнения: 185

Detlev Joecker на мен също ми е любим иzпълнител на детски песнички. Има също и едно ДВД с песни и танци специално zа малки деца и е много педагогическо, каzва се Singen und Bewegen.

Za малки деzа препороръчвам и Magic English на Дисни zа иzучаване на английски еzик.

# 217
  • Мнения: 2 907
Добро утро акули малки и големи.

Хем навън грее слънце, хем замръзвам и съм пуснала от вчера парното. А уикенда дават 33 градуса. Ами 33 е също непоносимо, защо няма една златна среда като 25 например, да му се не види!

Сърфе, звънни ми по някое време, че имам да пояснявам за графика.

Татянска, Робиниа има ваканция до 18/08, вчера разбрах със сигурност. Така че ще измислим нещо. Можем спокойно да се преместим и да отидем някъде през втората седмица на август.

Хора, много съм стресирана, не мога да спя от нерви. Ако днес в пощенската ми кутия не се получи новината, която чакам от миналата седмица, данн бин их им арш  Sad

Искам да заспя и като се събудя да е септември...

# 218
  • Мнения: 434
Добро утро!

Споделям, че отказах иглите и сутринта имах тъп разговор с лекаря. Обясних му, че отидох при него с намерението да облекчи болките ми в гърба, а не да ми предизвиква допълнителни в краката. Той извади някаква версия за вероятни ставни проблеми, които аз знам, че нямам. Казах му, че не съм търпелива като повечето тетки, които ходят там, за да правят социални контакти, а имам работа, дете и домакинство. Дадох си почивка до първи август и ако имам настроение, ще отида да си поговорим отново.

Вместо това снощи отидохме извънредно на танци. Курсът премина в парти и танцувахме цяла вечер.  Джайв обаче вече не мога, тумбакът ми е прекалено тежък за бързите стъпки.  Но иначе гърбът ми се чувства отлично и тази нощ спах без болки.
Оттам и бойното ми настроение. Ето ви нещо твърдо към кафето Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 10:47 от Mi6ka

# 219
  • Германия
  • Мнения: 8 107
Мамацки, питанка към тези имали вземане-даване с остеопат: Давали ли са ви акъл как да се храните или се занимават само с наместването на кокалните болежки?

# 220
  • Мнения: 3 521
Алоха...



Сърфе, звънни ми по някое време, че имам да пояснявам за графика.

Ми вдигни го, де Laughing

За детските ЦъДьта  да си кажа, че нямам никакви претенции дали ще са на 1-2-5 диска в какъв формат ще са и пр. Комуто, както е удобно. Ако ги имате на комптрите може и на мейл да ми ги пуснете Hug

Аз пък вчера си взех почивен следобед от Симоната и ходих по SSV. Освежаващо е. Даже много.

# 221
  • Мнения: 1 242
Добрутро!
Споделям безсъние. Преди да си доспя, не можах да удържа на изкушението, по повод мишешкия поздрав, да не ви почерпя с те това! Стани горе! Шапки долу!

За музиката.
Искам и аз да се включа в дискообмена. Само да си доспя.

Пепел ви на устата. Тук, моля, никакви 33°C! Хау!

# 222
  • Мнения: 2 907
Сърфе, вкъщи съм.

Мунке, какъв е пола на малкото маймунче? Ако вече си казала, се извинявам за невежеството ми. Май му дойде време на дребито да се ражда  Wink

# 223
  • Мнения: 11 329
Пепе, може и да дават акъл за ядене. Моят не ми е давал, ама то заради състоянието ми не може кой знае колко много да прави.
Мише, да ти кажа за иглите (изпуснах ти дирите коя г.с. си), но миналата седмица говорих с един иглотерапевт (нашенче, работи в Люкс), та той ми каза, че след 16 г.с. не се разрешава въобще да се пипа от кръста надолу с игли, за да не се предизвика раждане. Коментирахме моите кръстни болежки и каза, че може да направи нещо само за болката между раменете, но на кръста да забравя. Вярно, че съм почти на финала, ама нейсе.

Мамуно, направо си убита! Ревнах кат магаре, хем съм го гледала това изпълнение. Hug
Който иска дискове - моля адреси, вече съм готова с първата пратка.

# 224
  • Мнения: 7 193
@Mamunkata, Liska, много благодаря за отговорите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт