82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 532
  • 317
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 584
Моин моин,

и Ясмин се събужда вчера и днес с ужасна кашлица Sad Вчера през деня нямаше и помен от нея, педката я преслушва - всичко ок. Днес сутринта - пак кашля. Вчера бяхме на У7 и У3 заедно  Crazy - е нямаше друга лудница като нашта Crazy Сигурно вече са закачили плакат с наште снимки да не ни пускат в кабинета hahaha Как издържа тази жена с всички тия ревливи деца по цял ден не знам Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 3 521
Добро утро,
Много сте мълчаливи обаче!

Майра, а на мен ми е много чудно как педьото преслушва детето, когато то се дере като магаре?! Е това ми е пълна мистерия - аз собствените си мисли не мога да чуя в такива момементи. Лекарите са странна порода хора Wink.

Днес занесох молбата за отписване на дребната от досегашната и градина. И ми е странно тъжно някак. Май аз се привързах повече към възпитателките и ситуацията като цяло отколкото детето ми. То милото пита за децата от новата и група всеки път когато минем покрай детската  ooooh!.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 10:19 от surfline

# 227
  • Мнения: 3 880
Що не пишете бе, ей? Crossing Arms Wink

Сърфи, от нашата група пък си отива любимата възпитателка на Леа. Толкова хубав и слънчев човек, а децата я обожават. Та и на мен ми е едно такова чоглаво, че след ваканцията няма да я има, а хлапето от сега е замрънкало, че много щяла да й липсва Sad. Ако трябва да сменим цялата градина пък хептен ще се сдухам ooooh! Simple Smile И аз съм от тези емоционалнопривързващите се Simple Smile

Да ви се оплача- вчера си намерих един кърлеж-кръвопиец между пръстите на краката Close Едва го видях, толкова беше ситен и дребен. Като се има предвид, че тук до вчера ходих само с чорапи и затворени обувки навън, не ме пуска мисълта, че съм си донесла гадинката от България и поне 3 дни ме е кръвосмукала, брррр....

# 228
  • Мнения: 1 636
Честито на пранувалите и праzнуваЩите.
Ние вчера се върнахме от болницата. Томас е с лунгенентцÜндунг,мисля,че ние с мъжът ми съЩо.Теzи лекари тук  Twisted Evil В петък исках антибиотик,не ми даде неговата лекарка,само вирус  Close В понеделник в болницата лекарят се чуде6е да му дава или не,че ентцÜндунгсвертете били на границата.Питах,дали вzема мнение и на пациентите,zа Щастие да и от понеделник е на антибиотик.Мен не искаха там да ме лекуват и вчера се прибрахме,аz с 40 градуса,не мога да преглъЩам,носа zапу6ен,главоболие... Оживях.Днес е малко по_добре.
Надявам се,че Томи Ще се въzтанови до 2 седмици.Пак е свалил,сега е на 10.200кг  Cry
Сърфи,четох до твоя пост,каzва6 10 год,а? Значи все едно нямам диплома,така ли? Техникума zавър6их ´94,после 2 год.следвах и прекъснах,zа да дойда тук. Бях се zамислила след някоя год.Томи като се zакрепи да е zдрав и да ходи на градина да работя по специалността ми,ама май до тук ми бяха мечтите  Thinking

# 229
  • Мнения: 3 521
Чико, много гадно това с децата - стискам палци бързо да стъпят на крака.
За дипломата - когато дойдох тук чичката от Амта, който ни оправяше документите за сватбата, ме посъветва под мустак да си изпратя дипломите за да ми признаят Абитюр-а от Байерн. Не зная обаче сега като България е член на ЕУ как седи този въпрос - възможно е и да ти я признаят Thinking. Нали Шехи беше пускала един линк към сайта с българските учебни заведения, ако искаш погледни там Peace.


Бибе, я сега кажи колко голям беше кърлежът - любимият ми съпруг май го беше нахапала една гадинка и се скъсахме да дикутираме дали е възможно да е толкова мижав newsm78

# 230
  • Мнения: 2 907
Тази сутрин умцугс-фирмата ми сервира 40 картона, два тона тиксо и 5 метра найлони с мехурчета. Сега вече нямам извинение, ще започна да стягам багажа.

Чико, бързо оздравяване на семейството!

Много гадна твар е кърлежа. А и на бг. кърлеж си попаднала, това е като 6ца от тотото  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 293
Как сте момичета гледам не пишете, на хубавото време ли се радвате  Simple Smile Мисти започвай лека полека пък ако имаш нужда свиркай да събираме дружинка и да идваме  Crazy
Чико да се оправят децата по-бързо пожелавам!
Бибе ако те е кръвосмукала гадинката 3 дена май няма да е много малка, но пак може да е български туко виж си го донесла с дрехите и той се е лепнал по-късно. Стискам палци всичко да е ок. fingerscrossed
Момичета-кокичета отлитам по задачи, вие да пишете от време на време   bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 1 584
Сърфи, и аз това се чудех - ама тя си призна, че сърцето не го е чула добре, защото много плакала... Но за дробовете нищо не каза Rolling Eyes

Чико, бързо оздравяване Hug

# 233
  • Мнения: 3 423
Мацки, проверявахте ли, дали кашлящите деца
не са с коклюш все пак? Въпреки ваксините било
възможно да пипнат. Взимаха ли им секрети за тест?
Дано все пак да не е това, а да е само лека настинка.
Бързо оздравяване!

Мистик, къде отивате, бре, изпуснала съм ви края?

# 234
  • Мнения: 11 327
Майра, добре дошла в отбора на посещаващите в комплект детския си лекар и вдигащи аларма до небесата. Моите са същите. Не случайно като ни види, доктора се бъзика, че дявола и вещицата идвали  Joy
Стига сте боледували, ей! Да оздравяват всички малки и големи човечета! Peace Hug
Мисти, да идвам да помагам в опаковането? Нямаш проблем, ще съберем нещата в по-малко кашони, много ме бива Laughing
Бибе, да наблюдаваш мястото на ухапването! Нали помниш кво писах, когато се оплаках за моето ухапване (ако не помниш, ще пиша пак).
Аз съм бясна, щото комшийката през 3 къщи дойде да ми се жалва, че моите хлапета и били надрали колата, че нямало да и пука, ако била стара като нашата, ама била ново БМВ кабрио и дрън-дрън. Децата отричат, тя иска да подава оплакване в полицията, аз да съм се свържела с хафтпфлихта и да сме се оправяли. Мъжът и има работилница за коли и той казал, че щетата била за 800 евро. Мъжът ми изкоментира, че нашата застраховка ще прати вещо лице да установи колко точно е щетата и ще става панаир.
А същия ден едно от децата имаше рожден ден и на улицата беше лудница от деца. Що набеди точно моите, идея си няма. newsm78 ooooh!

# 235
  • Мнения: 1 636
Лиске,как е коклÜ6 на немски? Това не съм го и чувала даже. Сега Ще питам сестра ми,но превода тя няма да може да ми каже.
Вечи,ами като има пари zа БМВ,няма ли пари zа гараж?  newsm78 Я го виж това одраскване да не е на нивото на айнкауфсваген. Мъжът ми има такова одраскване,но това се случва често. Може съседката ти да си точи zъбите как вие Ще поемите Щетите,zаЩото zа такова май свидетели не са нужни.
Аха,малко по_напред съм с коклÜ6а. Магаре6ка ка6лица,вирус,ло6о,но как е на немски,еzелхустен? Койххустен? Ваксини?

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 14:43 от Чиколина

# 236
  • Мнения: 2 907
Как къде бре Лискано, местим се в Страсбург през август  Grinning През първата седмица на август ще е голямото местене, а през втората ще идем май за няколко дни на ваканция. След това яка ни гърбина - ще търся работа и т.н.
Подписваме новия договор на 1 август, на 2 ще пием със Сърфа вино за нейно здраве, преспиваме у тях и на другия ден продължаваме за родителите на Робиниата, на 5 се връщаме, на 6ти е голямото местене с фирмата и после се надявам да мога да се успокоя. Воала.

И аз за коклюш си помислих, но само урина дадохме, никой не взе друга проба.
А за ваксините все повече чувам, че хич не действат. Децата въпреки че били ваксинирани, изкарвали всичките детски болести в градината. Тогава какво излиза? Че всичко е за да печели милиарди здравната система от продажбата на ваксини? Егати.

# 237
  • Мнения: 293
Вечи ти направо ме уби, как така ще идва някаква си и ще ти казва че детето ти направило еди какво си, ако ги е видяла ок, ама ти такова нещо не спомена, аз на моето дете ще си вярвам не на няква си там. То е ясно че децата ако знаят че са направили нещо много лошо няма да си признаят ама и тя така да обвинява не става. Кажи й да се разберете по мирно да не викаш съфорумките  newsm29 newsm66 fight jedi box #Sniper

# 238
  • Мнения: 434
Вечка, я пийни малко вода и се успокой. Тия работи със застраховката не стават така, нито пък със съседката, която изглежда не е чувала за доказателства и свидетели. По тази логика можем всички да звъннем на съседа и да си поискаме изгубената девственост Mr. Green

Доказателствената тежест е нейна, а вие изобщо не барайте застраховката. Дори и да се окаже, че децата са надрали колата, ако са го направили неволно, ти не носиш никаква отговорност, тъй като не си могла да го предвидиш. Прочети за това тук

Ти няма ли да метнеш адрес, че да пращам сд-тата?

# 239
  • Мнения: 3 423
http://de.wikipedia.org/wiki/Pertussis

Това е коклюш, поинтересувайте се, не е безобидно.
Стискам палци, все пак, да е много шум за нищо.

Браво, Мистик, това ти е любим град, знам, да сте много
щастливи там, да си намериш желана работа и среда!

Общи условия

Активация на акаунт