Разлика във възрастта- 24 години

  • 18 352
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 556
Аз не се виждам с мъж колкото баща ми до себе си и си го признавам, но ако се бях влюбила в такъв, сигурно друга песен щях да запея, така че...

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Разведен, женен, стар ерген - въпросът тук не беше семейното положение на човека, а възрастта му.

По повод черногледството на някои давам ви пример - на мой познат родителите бяха с много голяма разлика - над 20 години. Майка му - Бог да я прости - си отиде на 50 години. Баща му, който вече е над 70 си е жив и здрав. Така че не правете генерални изводи от нищо.
Ако двамата се разбират и обичат нищо няма значение. Все пак си спомнете Чаплин.

# 32
  • Мнения: 2 388
Разведен, женен, стар ерген - въпросът тук не беше семейното положение на човека, а възрастта му.


Права си, но някои постове ме предизвикаха да дам мнение и за значението на семейното положение.
Веднага давам пример с родителите на Стефан Лалчев ( това е едно момче, което участваше в първия сезон на Music idol ). Те имат разлика над 30 години, но са още заедно.
Майка ми има разлика с баща ми 5 години, но са разведени.
Две нейни приятелки имат разлика съответно 18 и 20 години със съпрузите си и не само, че още са заедно след толкова години, а и смело мога да заявя, че са щастливи.

Всичко е относително при различните хора. Да се правят така лесно обобщения, не е правилно.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Изглежда на авторката не и пука особено, какво мисли обществото. Освен първият пост, други коментари от нейна страна няма. Чудя се защо, изобщо се задават подобни въпроси!?

По темата: Аз не бих живяла с човек толкова по- възрастен от мен, не виждам какви допирни точки бихме имали. За да се "срещнем" някъде по средата, трябва или аз да съм преждевременно помъдряла, или той да е леко инфантилен.  Mr. Green
Не ми харесва нито едното, нито другото.

# 34
  • Мнения: 231
Въобще не съм 180-годишна,радвам се че за своите 20 и няколко години съм от малкото,които мислят така,защото това да се насърчава толкова голяма разлика е лудост, най-малкото след години ще си блъска главата.Масовата практика която виждам при момичета на моята възраст,да ходят с набори на бащите си  е грозна.Ми баща ми е на 43 години,хич не ми се вижда хубаво гаджето ми да му е набор ooooh! Ако искате ме разпънете,но това е мое мнение и не се страхувам да го изкажа Crossing Arms

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Въобще не съм 180-годишна,радвам се че за своите 20 и няколко години съм от малкото,които мислят така,защото това да се насърчава толкова голяма разлика е лудост, най-малкото след години ще си блъска главата.Масовата практика която виждам при момичета на моята възраст,да ходят с набори на бащите си  е грозна.Ми баща ми е на 43 години,хич не ми се вижда хубаво гаджето ми да му е набор ooooh! Ако искате ме разпънете,но това е мое мнение и не се страхувам да го изкажа Crossing Arms
Хубаво щеше да бъде от висотата на твоите 20 години, да се беше научила да зачиташ мнението на другите и да избягваш обидни квалификации за хора, които се предполага, че не познаваш. Защото тук всеки си казва мнението, ти също, всички други също, и едва ли някой ще седне да ти го оспорва. Пък и нали знаеш - обикновено когато човек толкова категорично се зарича за нещо, обикновено животът така му поднася нещата, че го слага на мястото му, така че следващия път да не се изказва и да не мисли така крайно.

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Изглежда на авторката не и пука особено, какво мисли обществото. Освен първият пост, други коментари от нейна страна няма. Чудя се защо, изобщо се задават подобни въпроси!?


Не всички киснат по цял ден във форума, за да отговарят веднага, та по-леко с изводите.

кокетка,

от кога толерантността се нарича насърчение?
Аз намирам грозни изказванията за осъждане на нещо, за което по принцип по-добре би било да се замълчи. Не приемаме дадена ситация: хубаво. Или замълчаваме или си подбираме  думите, когато казваме критика свързана с чувствата на двама души.

  

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Въобще не съм 180-годишна,радвам се че за своите 20 и няколко години съм от малкото,които мислят така,защото това да се насърчава толкова голяма разлика е лудост, най-малкото след години ще си блъска главата.Масовата практика която виждам при момичета на моята възраст,да ходят с набори на бащите си  е грозна.Ми баща ми е на 43 години,хич не ми се вижда хубаво гаджето ми да му е набор ooooh! Ако искате ме разпънете,но това е мое мнение и не се страхувам да го изкажа Crossing Arms

Напълно подкрепям Мимс. Хубаво е освен емоционалността на 20-те си години да се замисляш отвреме навреме колко крайно е мнението ти. Никой тук няма да тръгне да те кара да ходиш с набор на баща ти, но е хубаво да приемеш, че на света има и различни от теб хора. Раздаването на квалификации не е много удачно, особено от момиче на твоята възраст.

# 38
  • Мнения: 4 916
... обикновено когато човек толкова категорично се зарича за нещо, обикновено животът така му поднася нещата, че го слага на мястото му, така че следващия път да не се изказва и да не мисли така крайно.

Това е много вярно  Peace

# 39
  • Мнения: 133
Абе извратено ми се струва някак Sick ... ама теб щом те устройва Whistling

# 40
  • Мнения: 33
Въобще не съм 180-годишна,радвам се че за своите 20 и няколко години съм от малкото,които мислят така,защото това да се насърчава толкова голяма разлика е лудост, най-малкото след години ще си блъска главата.Масовата практика която виждам при момичета на моята възраст,да ходят с набори на бащите си  е грозна.Ми баща ми е на 43 години,хич не ми се вижда хубаво гаджето ми да му е набор ooooh! Ако искате ме разпънете,но това е мое мнение и не се страхувам да го изкажа Crossing Arms

Много си крайна. Като не разбираш нещо, поне не го заклеймявай по тоя начин. Всеки прави своя избор. Откъде знаеш, че ще си блъска главата и дори и да е така, тя така си е избрала. И ти, и всички някога някъде са правели грешки и някой преди това им е казвал, че това е грешка и невинаги тоя някой е бил прав. Всеки да си живее както му харесва. Аз пък не разбирам някои жени в тоя форум и гледам в повечето случаи да не пиша нищо вместо да се подигравам и осъждам.

# 41
  • Мнения: 398
За мен разлика повече от 6 год е голяма. Никога не съм се влюбвала и дори не съм обръщала внимание на връстници на баща ми. Освен пари друго незнам какво може да накара 20 год момиче да се обвърже с 45 год мъж. Познавам едно такова семейство и никога не ми е харесвало. Първоначално може всичко да е перфектно защото той е улегнал мъж и знае какво иска от живота,но на по късен етап ? Ако е за съвместно съжителство,без деца може и да е добър вариант (не и за мен)

# 42
  • Мнения: 884
Аз на 33, той значи трябва да е 57-за мен е лудост, това е моето мнение.Не виждам нищо привлекателно в  това, представям си бельото му например. Сега се сещам за примери от киното -мъже и на повече години да изглеждат прекрасно. Ама в наше село няма такива.

# 43
  • Мнения: 1 477
Такава разлика поне за мен и неприемлива.Подобна връзка няма бъдеще.Рано или късно различията на поколенията ще окажат влияние.

# 44
  • Мнения: 625
Ще отговоря искрено.Не я приемам,може би защото аз самата винаги съм харесвала по-млади от мен мъже(момчета Mr. Green) и съпругът ми е по-малък с 2 години Peace

Общи условия

Активация на акаунт