Как да познаем признаците на изневярата?

  • 58 917
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 600
прихващане на гъбички, примерно, е признак. но това за секс без презерватив. за секс с презерватив не мога да кажа newsm78

# 16
  • Мнения: 139
"Не търси под вола теле", че "Който търси - намира".
Никога не бих губила време да мисля дали Той прави еди какво си - за това време на моята улица чуждо слънце може да изгрее.
Животът е прекрасен и не продължава вечно - обичай си семейството, обичай себе си, не се тормози с глупости.

# 17
  • Мнения: 750
Ееее, спрете се с тези изневери де. Не разбирам какво толкова се вманиачавате. Като ходи по чуждо, ходи и ти - съвсем простичко е.

# 18
  • Мнения: 418
Момичета ,рязка промяна в отношението му ,може ли да се счита за признак на гузна съвест .Ситуацията е такава,че до преди 3 седмици ,той вечно беше зает,нямаше време единствено за мен,за всички други намираше ,прибра се на няколко пъти в родния си град (без причина) . Сега е по-мил от всякога,правим ,каквото аз искам и когато аз искам.Честно казано си мисля ,че не е нормална една такава внезапна промяна  Thinking
ПС извинете за дългия пост  bouquet
Определено има нещо съмнително,защото познавам мъже които от гузна съвест стават изключително мазни с жените си.А има и такива,които са толкова добри артисти,че никога не би разбрала дали изневеряват.

# 19
  • Мнения: 580
Определено има нещо съмнително,защото познавам мъже които от гузна съвест стават изключително мазни с жените си.А има и такива,които са толкова добри артисти,че никога не би разбрала дали изневеряват.
[/quote]

Tricky ,  bouquet Благодаря за отговара ти .

# 20
  • Мнения: 604
Наистина е много индивидуално държанието на човек който изневерява·
Един от признаците би бил разсеяност липса на апетит честа смяна на бельо·
Просто си отваряй очите на 6 и не се обвинявай за нищо·(долових нотка на
самообвинение в един от постовете ти)Успех и дано да грешиш в предположенията си Hug·

# 21
  • Мнения: 418
Определено има нещо съмнително,защото познавам мъже които от гузна съвест стават изключително мазни с жените си.А има и такива,които са толкова добри артисти,че никога не би разбрала дали изневеряват.

Tricky ,  bouquet Благодаря за отговара ти .
[/quote]
denik,дано твоя случай не е такъв.

# 22
  • Мнения: 604
П.П. Извинявам се че си забравих запетайките в джоба Mr. Green·

# 23
  • Мнения: 294
Я да не се дебнем, че ще вземем да се хванем...

# 24
  • Мнения: 473
Според мен няма универсални признаци за изневяра. Както всички хора са различни, така и са различни начините, по които успяват или не да прикрият изневярата си. Някои стават прекалено мили към жена си, поради гузна съвест, други охладняват и гледат в една точка, отбягват разговори и стават изнервени. Не се измъчвай с такива мисли, дори и да ти изневерява нищо не можеш да направиш за да го спреш. Пък и не си заслужава заради една изневяра да си разваляме семействата.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Не говоря за серизни нещо , като грубости , побой , прибиране  в малките часове на ноща и др. подобни, имам  в предвид първоначални признаци като по- често споменаване на въпросната колежка  в разговорите , организиране на няколко поредни фирмени събирания и др. тем подобни .................., които вие подскажетеnewsm12 newsm12

Напротив, поведението им се променя към по-добро - не знам от гузна съвест ли...
Сексът в къщи може да намалее или съвсем да изчезне - това е един от признаците.

Прекаленото споменаване на колежката не е критерий  Naughty
Аз всяка вечер разказвам разни истории на мъжа ми за един колега - голям шемет, който ме забавлява и разтоварва и е нескончаем извор на щуротии, но не му изневерявам с него. Просто сме приятелчета.

# 26
  • Мнения: 1 726
Цитат
Дремеше с часове в тоалетната естествено с телефона в ръка. Обяснението- имал проблеми със стомаха.           
 Започна да ми разказва за някаква девойка, негова позната, която имала проблеми, и била нещастна и самотна и дрън дрън .....
 Звука на мобилния е изключен.
 Обикаля из апартамента по цяла нощ, естествено отново с телефон в ръка.
 Излизане по сред нощите на интернет защото нашия компютър не кара еди коя си игра / забежката беше виртуална /
 Изби го на поезия.
 Командировките не ги слагам, те са ясни.
Абе изобщо ходеше като ударен с мокър парцал.         
Joy
Аз мога да добавя:
  неочаквано подарява много скъп подарък (поради гузна съвест явно)
  държи секса да е на тъмно или поне да съм с гръб към него
  втренчва се в телевизора с часове и дори не забелязва, че съм сменила канала
  тръгва за 5 дена в командировка , а си взема 8-9 фланелки



 

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176
Сега като чета и откривам доста признаци, които дори съзнанието ми е отбелязвало. Но знаете ли какво е да вярвяш безезервно.... След като разбрах си спомних, че съм ги видяла прегърнати..... Че съм регистрирала промените в поведението. Можех точно да кажа любимото й бельо.
Но всичко се преживявя, защото това, което не ни убива ни пражи по-силни, звучи като клише, но е истина. Просто искам да буда слаба и някой да ме защитава.
Но не отношението му към нея (вече приключили) ме наранява, а липсата на подобно отношение към мен. Ще се боря. Поне още известно време, но като се изморя......
Съйалявам, че е малко извън темата.

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Ееее, спрете се с тези изневери де. Не разбирам какво толкова се вманиачавате. Като ходи по чуждо, ходи и ти - съвсем простичко е.

Брееей, че простичко било  newsm78
Ще ти повярвам само, ако го казваш от личен опит.
Иначе си е просто едно дрън-дрън  Mr. Green

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всичките тези признаци ги притежавам  Shocked С тази разлика, че все още не съм изневерявала.
Не виждам какъв е проблема да говоря по тел без да ме гледат в устата. Често си изключвам и звука на тел - или само на вибрация или на примигване, полуавам смс-си много често през деня. Обичма да излизам сама, понякога съм крайно любвеобилна, друг път мълчалива и раздразнителна  Thinking
Или аз не съм в ред или вашите признаци са ....де да знам и аз какви.

Общи условия

Активация на акаунт