Как да познаем признаците на изневярата?

  • 59 151
  • 215
  •   1
Отговори
# 105
Няма нужда да тьрсим признаци.Ние жените имаме силно развита интуиция и щом имаме някакво сьмнение дори и неясно значи нещо става.Няма нужда да се тьрси вина и причина.И най-перфектната да си ако мьжьт ти е склонен да крьшка ще го прави.Всичко е до това какьв човек си.Друг е вьпросьт за ползите и вредите.Всичко е строго индивидуално.Просто си свиркай продьлжавай напред и не допускай мисьлта че не струваш.

# 106
  • Мнения: 1
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

# 107
  • Мнения: 280
Да, значи. Никак не е задължително да са се променили перфектните отношения, за да има изневяра. И не винаги отговорност за изневярата има  половинката. И да, природа е - мъжета са по-често полигамни от жените. Не , че ние не сме Laughing

# 108
  • Мнения: 473
Ами какво да ви кажа, първо, в никакъв случай по цяла вечер не викам и крещя! Имах предвид това, че когато една жена на днешно време намери прекрасно изглеждащ мъж, с пари и положение, който да й купи кола и да я води по почивки, тя в повечето случай слуша много, както е в нашия. Не ми се навлизаше в подробности. Аз съм с моя мъж то времената, когато нямаше два лева в джоба и ме чакаше да се прибера от работа, за да го изведа, него и един негов приятел. Затова не мълча и не ми е хубаво като ме правят на маймуна. Минаха сумати години, в които съм го чакала по цели нощи да се прибере, рев, нерви, мъка, предполагам и не малко изневери, но не съм разбрала, винаги съм си го мислила, разбира се, познавайки приятелите му. Толкова много сме се обичали, така се е държал с мен, че винаги съм прощавала всички сбирки и прибирането когато аз тръгвам за работа или след това! Все съм си мислила, че ще се наживее, но то явно е до човек. Аз имам нужда от семейство, от спокойствие и атмосфера, от приятел в къщи, а той дава всичко от себе си в работата и бог знае още къде, но в къщи само реанимира! И когато няма доверие, повярвайте ми, няма спокоен живот, не става. Имала съм приятели преди него, разбирам, че когато всичко ти е наред, няма нужда да ровиш, съгласна съм. Е, не можах да се науча да не обръщам внимание. Последните да кажем около три години, се съобразяваше, промени се много, нямаше го стария разюздан живот, но аз вече бях толкова измъчена и смазана, нямах силици. В никакъв случай не си мислете, че съм била някой вампир дето да не ти се прибира при него, абсолютно не е така. Всичко възможно съм направила, аз имам за пример моето невероятно семейство, но той не е имал такова, за съжаление. И когато двамата имат различна представа в главата си, очевидно е, че не могат да се променят, какво става с любовта във времето, ами изчезва. Или по-точно, има я, но разбираш, че обичаш друг човек, една представа, мечта, онова, което сте искали да ви се случи преди години, но то сега е съвсем съвсем различно. Дано ме разбирате
Парите развалят мъжа.........а безпаричието жената! hahaha

# 109
  • Мнения: 73
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

# 110
  • Мнения: 11 549
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

Абсолютно  Peace
Затова много се дразня като прочета, че видиш ли някой кръшкал щото у дома имало проблем. Пълни небивалици  Crossing Arms

# 111
  • Мнения: 107
Tака като ви чета и си мисля, че повечето от вас и представа си нямат какво представлява изневярата за изневеряващия. Приели сте се за потенциални жертви и чоплите в живота на половинките си без да се замислите, че и най-малкото нещо, което намерите там ще го има не без ваше участие или по-лошо неучастие.

Признаци на изневяра ли? Такива може да има хиляди и дали, и кога ще ги откриете е без значение. Защото откриете ли ги веднъж значи вече е късно. Малко са мъжете и жените, които прибягват до изневяра заради едното разнообразие. На повечето им трябва Любов, ама истинска. И я намират!
Затова, мили момичета, вместо да си хабите енергията и времето в търсене на съществуващи или несъществуващи признаци, защо просто не я насочите към усъвършенстване на себе си и преразглеждане на цялата връзка.
Защото ревнувате? А ако ревнувате дали обичате? Смятате ли, че ревността е част от Любовта?

Ето това е... мнението на една изневеряваща.
Не само, че не ме е срам да пиша от собствения си профил, но и мога да говоря свободно за това. Защото не се срамувам и не изпитвам вина, нито от чувствата които изпитвам, нито от действията, които те пораждат.

Дали съм избрала най-лесното решение - вероятно, но никога не е било въпрос на решение. Това не се решава! Нямаш време за решения! То просто си те удря един прекрасен ден и ставаш най-щастливия човек на земята. После изживяваш целия си живот в няколкото откраднати минути заедно, и дишаш с пълни гърди, и се чувставаш ЖИВА!

Съмнявам се, че някой може да го разбере докато не го изживее, точно както се съмнявам, че някой може да разбере безумието на ревността, докато не стане обект на ревност.

Това е егото на изневеряващия. След него - и потоп.
Затова, мили момичета, когато откриете нещо, което напълно ви убеди, че ви изневеряват, не "човъркайте в душата на изневеряващия", а мислете за собствената. За нея и за ничия друга Naughty

# 112
  • Мнения: 107
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

Абсолютно  Peace
Затова много се дразня като прочета, че видиш ли някой кръшкал щото у дома имало проблем. Пълни небивалици  Crossing Arms


Не се дразни. Най-лесно се прехвърля вината върху другия. Толкова тривиални причини има, а всичко свеждат до любов, за която не знам, защо не се преборват, а се крият като престъпници. Любовта се показва, не се крие. Ще тръгна аз по скътани местенца с женен мъж и той да ми разказва, каква любов изпитвал към мене Joy Как ли пък няма да му повярвам Joy

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Това е егото на изневеряващия. След него - и потоп.
Затова, мили момичета, когато откриете нещо, което напълно ви убеди, че ви изневеряват, не "човъркайте в душата на изневеряващия", а мислете за собствената. За нея и за ничия друга Naughty
Това, което си написала не се отнася само за изневеряващите.
Егото е важна и полезна част от всеки човек. Да изневеряваш е егоизъм, така е. Егоизъм е да избереш да бъдеш щастлив, ако нещо в живота ти не те удовлетворява. Какво лошо има в това?
Нима егоизмът на ревнуващия е по-правдоподобен от този на изневеряващия? Или пък чувството му за собственост, което е неразделна част от ревността на "жертвата"?

В живота ми се случват много неща, които ме карат да осмислям и преосмислям човешките взаимоотношения.
Все още не мога да си обясня що за любов е това, което те кара да искаш другия да е щастлив, само и единствено ако е с теб...

# 114
  • Мнения: 2 448
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

Дълбоко се съмнявам, че може да се говори за чувства при такива индивиди.  Laughing

# 115
  • Мнения: 107
Това е егото на изневеряващия. След него - и потоп.
Затова, мили момичета, когато откриете нещо, което напълно ви убеди, че ви изневеряват, не "човъркайте в душата на изневеряващия", а мислете за собствената. За нея и за ничия друга Naughty
Това, което си написала не се отнася само за изневеряващите.
Егото е важна и полезна част от всеки човек. Да изневеряваш е егоизъм, така е. Егоизъм е да избереш да бъдеш щастлив, ако нещо в живота ти не те удовлетворява. Какво лошо има в това?
Нима егоизмът на ревнуващия е по-правдоподобен от този на изневеряващия? Или пък чувството му за собственост, което е неразделна част от ревността на "жертвата"?

В живота ми се случват много неща, които ме карат да осмислям и преосмислям човешките взаимоотношения.
Все още не мога да си обясня що за любов е това, което те кара да искаш другия да е щастлив, само и единствено ако е с теб...

Ти свеждаш нещата до случаите на патологична ревност при нещастен брак.
Ти защо изневеряваш, а не започнеш връзката си като свободна жена? Съпругът ти не ти дава развод? Заплашва те със самоубийство, ако го напуснеш? И ако е така, това е пак от малкото случаи на стоящ си в семейството и търсещ чувства навън пораде ей тези субективни причини. Но чак такава защита на чувствата(душата) на изневеряващия не мога да направя. Нито съм ревнувала, нито съм държала някого до полата си. Искам логично обяснение за криенето, защото такова нещо мен не може да ме "тресне". Може би затова не мога и да го разбера. Какво разбираш под думата "почтеност"?

# 116
  • Мнения: 107
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

Дълбоко се съмнявам, че може да се говори за чувства при такива индивиди.  Laughing


Да. При психологическа дисекция се стига до извода-пълен егоизъм. Laughing Има чувства, но само към собствената си натура. Laughing

# 117
  • Мнения: X
  Съгласна съм, че човек не трябва да залъгва сърцето си и като почувстваш нова любов имаш пълното право да я изживееш. Но пълноценно любовта може да се изживее само открито, а не по кюшетата в работно време. Любовта е съкровено чувство , признай я на партньора си. Той има право да прецени дали иска да я изживее с теб или предпочита да не участва в групата.Ако излезе дребнав и тесногръд,ще иска да щастие ,ама само с теб. Да стоиш с някого, да му ровиш по джобовете и телефона, да търсиш признаци за нам що си е грозно, но е грозно и да си с един човек  ,а да обичаш друг , ама тайно, а старият да го пазиш като мило удобство. За всеки случай, че то любов, любов, ама не се знае...

# 118
  • Мнения: 73
Какво значи "склонен да кръшка"???
Това вродено ли е? И задължително ли е да се случи,ако е "склонен"?
Това значи ли, че ако отношенията между една двойка са перфектни, той непременно ще изневери, само защото е "склонен"? newsm78

 Laughing Милата...не знам да завиждам или съжалявам че не си срещала патологически пръч. Laughing

За някои индивиди отношенията и чувствата нямат нищо общо с количеството жени в леглото.

Дълбоко се съмнявам, че може да се говори за чувства при такива индивиди.  Laughing


Може, може... Не всички са лишени от чувства. Но както и да обича, от разнообразието на жени не се отказва. Такива добре отделят жените за секс от тази за любов.

# 119
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Този път заставам зад думите на Delusion. Познавам такива мъже- съпругата е светица, за нея прави всичко. Но използват и всяка възможност за сексуално разнообразие. Аз не бих търпяла такъв- най-малкото няма да съм спокойна какво може да ми "лепне".

Общи условия

Активация на акаунт