Как да познаем признаците на изневярата?

  • 59 098
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 370

Затова много се дразня като прочета, че видиш ли някой кръшкал щото у дома имало проблем. Пълни небивалици  Crossing Arms

Аааа, че то това е една от много мантри, набивани ни в главите още от.....миналия век.
 По темата - хм, много е писано и говорено. И като че ли съм по-склонна да приема мъжката, нежели женската изневяра, ако и да съм жена.

Щото, нали, от мои лични познати съм чувала, че преспиването с друга не разваля отношението им към семейството. Но ако жена тръгне да се чука с друг-в 80% от случаите тя влага и чувства. И става едноооо-мазало.

# 136
  • Мнения: 2

Затова много се дразня като прочета, че видиш ли някой кръшкал щото у дома имало проблем. Пълни небивалици  Crossing Arms

Аааа, че то това е една от много мантри, набивани ни в главите още от.....миналия век.
 По темата - хм, много е писано и говорено. И като че ли съм по-склонна да приема мъжката, нежели женската изневяра, ако и да съм жена.

Щото, нали, от мои лични познати съм чувала, че преспиването с друга не разваля отношението им към семейството. Но ако жена тръгне да се чука с друг-в 80% от случаите тя влага и чувства. И става едноооо-мазало.
защо все пак се смята, че мъжете не влагат чувства при изневяра ?

# 137
  • Мнения: 1 446
Ами в повечето случаи е така. Жената е по-емоционална, търси лИбоФ...

# 138
  • Linz
  • Мнения: 11 619
rednice, откъде я изкопа тая тема ooooh! И на колко си години?
Почти винаги при мъжете е само нагон, докато жената е по-сложно същество.

# 139
  • Мнения: X
Затова много се дразня като прочета, че видиш ли някой кръшкал щото у дома имало проблем. Пълни небивалици  Crossing Arms

Небивалици са,когато мъжа е перманентен кръшкач.И жена му да е Мис свят, идеална,перфектна, той пак ще вдига краката на всяка фуста.
Но когато мъж без такива наклонности си намери любовница,тогава определено нещо не му е наред в семейството.
Кой бяга от хубавото?

# 140
  • Linz
  • Мнения: 11 619
краси.мира, много черно-бели представяш нещата. Мъжете не се делят на перманентни кръшкачи и безусловно верни. На всеки може да му се случи да се увлече по хубава колежка/колега, без да има намерение да бяга от хубавото.

# 141
  • Мнения: X
краси.мира, много черно-бели представяш нещата. Мъжете не се делят на перманентни кръшкачи и безусловно верни. На всеки може да му се случи да се увлече по хубава колежка/колега, без да има намерение да бяга от хубавото.
Как?
Обясни ми как човек,влюбен в половинката си,може същевременно да се влюби и в друг?
Ако наистина се чувства увлечен и влюбен в друга,значи не изпитва вече същото към жена си.
А това е проблем,не мислиш ли?

# 142
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи какво влагаш в думата "влюбен". Когато двама души заживеят под един покрив, колкото и да са щастливи заедно, не е същото, което е било преди това.
Пък и на един мъж за да кръшне, съвсем не му е необходимо да се влюбва.

# 143
  • Мнения: 5 370
Небивалици са,когато мъжа е перманентен кръшкач.И жена му да е Мис свят, идеална,перфектна, той пак ще вдига краката на всяка фуста.
Но когато мъж без такива наклонности си намери любовница,тогава определено нещо не му е наред в семейството.
Кой бяга от хубавото?

Красимира пак нави грамофона.

Оххх....абе девойко мила, твоят телевизор само черно-бял ли е? ooooh!

# 144
  • София
  • Мнения: 7 097
краси.мира, много черно-бели представяш нещата. Мъжете не се делят на перманентни кръшкачи и безусловно верни. На всеки може да му се случи да се увлече по хубава колежка/колега, без да има намерение да бяга от хубавото.
Как?
Обясни ми как човек,влюбен в половинката си,може същевременно да се влюби и в друг?
Ако наистина се чувства увлечен и влюбен в друга,значи не изпитва вече същото към жена си.
А това е проблем,не мислиш ли?

А защо трябва да е влюбен в хубавата колежка, за да има афера  Thinking
Освен "обичам" и "влюбен съм" има толкова много вариации на влечения...

Освен това, на някои хора им е слаб ангелът - ето вчера си говорихме с едно приятелче и той ми сподели, че е страшно нерешителен в любовните дела, но ако някоя, която харесва, го подхване, както си трябва, няма да се дърпа много...Женен е (за протокола) и казва, че обича жена си.

# 145
  • Мнения: 2 448
Ами от поява на влечение , до тръгване да го реализираш и да го осъществиш също има разлика. Та, ако изобщо не му светне лампичката на някой и се чувства съвсем свободен да го направи, няма да е защото много обича жената до себе си и е щастлив с нея. Разкаянието " това нищо не означаваше" може да си го спести. Като вземе да ме убеди, че пред увлечението си говори колко много обича жена си, а с нея само се забавлява, може и да се замисля да погледна под друг ъгъл.
Ако ще ме наранява да е за нещо дето си е струвало, а не за едното нищо му предлагам аз.  Wink

# 146
  • Мнения: 5 370
Е това е в идеалния случай, а в реалността е съвсем различно.

П.С. Абе що не ходя да си гледам сървърите и другите занимания, вие си чепкайте изневерите, барем пък се открие , пуста топла вода. Laughing

# 147
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... но ако някоя, която харесва, го подхване, както си трябва, няма да се дърпа много...Женен е (за протокола) и казва, че обича жена си.
Ако е и готина мацка, никой мъж няма да се дърпа Mr. Green

Ако ще ме наранява да е за нещо дето си е струвало
За това има съвети като този "и на калъп да те хванат, казвай, че не е това, което изглежда" Laughing

# 148
  • Мнения: 562
За тези, които твърдят, че изневярата няма да ги подмине (не са писани скоро такива мнения):

Все си мисля, че за толкова много години, откакто съществува Homo sapiens recens, в това многообразие, дължащо се и на голямото, дори огромно многочислие на вида, все се е намерил поне един мъж, който да е бил през живота си само с една жена и не защото така се е получило, а защото го е направил съзнателно!

# 149
  • София
  • Мнения: 7 097
Все си мисля, че за толкова много години, откакто съществува Homo sapiens recens, в това многообразие, дължащо се и на многочислието на вида, все се е намерил поне един мъж, който да е бил през живота си само с една жена и не защото така се е случило, а защото го е направил съзнателно!

Местожителството ти май не е случайно... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт