Как да познаем признаците на изневярата?

  • 59 096
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2
Няма начин един мъж да обича дълбоко,да е истински и силно обвързан с една жена и да й причини това.
Каквото причинява, го причинява само на себе си. И ако обича наистина, няма да позволи на жена му да се съмнява в това по никакъв начин.
И аз мисля, че изневеряващият причинява това само на себе си. Това е свързано с неговия личен живот, а не със семейния му живот.
Дали обича или не обича жена си, това остава встрани от изневярата му. С това може да се оправдае пред себе си, в зависимост от
личния си морал. Защото мисля, че изневеряващият мъж винаги търси оправдание за нагона си - жена ми такава, жена ми онакава, а
другата жена съвсем друга  Laughing

Във всеки случай нямаше да има изневеряващи мъже ако не съществуваха жени с ниско самочувствие, които са винаги готови да правят секс с женен мъж  Tired

# 181
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къде отиде поста на kokojumbo? Мислех да му отговоря, но децата ме занимаваха, а през това време изчезна.

Наистина няма връзка между изневярата и постоянния партньор. Много хора не си дават сметка за това и го приемат лично и се чувстват унизени и предадени.

# 182
  • Мнения: 924
Винаги има връзка между изневярата и партньора до теб, защото ако наистина го обичаш и познаваш трябва да знаеш , че ще го приеме лично и ще се почувства унизен и предаден.
Изневярата е въпрос на отношение именно към партньора до теб,разбира се не и за отворените бракове, където и двамата считат това за нормално.
Не мисля , че мъжете и жените които изневеряват обичат наистина партньора си .

# 183
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно мислите, че хората кръшкат за да наранят партньора си ooooh!
И почти всички рано или късно кривват от правия път, непознали истинската любов Crazy

# 184
  • Мнения: 924
РЕНИ отдавна съм отминала възрастта, в която мислех , че принца на белия кон съществува Joy Joy Joy, не смятам и че хората кръшкат за да наранят партньора си, но определено считам, че когато изневеряваш си наясно , че причиняваш болка на човека до теб ,предпочитам откритите отношения  Peace

# 185
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Те точно тия ,с високите постове в служебната йерархия ,имат по няколко любовници...ей така,за престиж.
Пък съпругата е ей така,за статута "семеен",че е по-солидно и внушаващо доверие.

И кво излиза, че трябва като стане "нещо" от съпруга и да го наритаме? Или да го натискаме да си стои доло, за да сме спокойни? newsm78

# 186
  • Мнения: 0


Във всеки случай нямаше да има изневеряващи мъже ако не съществуваха жени с ниско самочувствие, които са винаги готови да правят секс с женен мъж  Tired
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 187
  • Мнения: X
Явно мислите, че хората кръшкат за да наранят партньора си ooooh!
Не,не мисля,че изневеряват ,за да наранят другия.
Но определено не им дреме много какво ще причинят на другия,а това е показателно за силата на чувствата им.

# 188
  • Мнения: 2


Във всеки случай нямаше да има изневеряващи мъже ако не съществуваха жени с ниско самочувствие, които са винаги готови да правят секс с женен мъж  Tired
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

кажи какво те разсмя  Wink готовността или ниското самочувствие  Sick

# 189
  • Мнения: 1 726
Темата е от 2008 г. #Crazy

# 190
  • Мнения: 0
Смешно е това,че смяташ,че жените,които спят с женени мъже - имат ниско самочувствие.
И от тук следва,че ти никога не си била с женен мъж..защото цениш себе си и уважаваш партньора си и бля-бля-дрън-дрън. Whistling

Важното е,че още е актуална.... Laughing Laughing Laughing

# 191
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно мислите, че хората кръшкат за да наранят партньора си ooooh!
Не,не мисля,че изневеряват ,за да наранят другия.
Но определено не им дреме много какво ще причинят на другия,а това е показателно за силата на чувствата им.

Повечето нищо не причиняват, защото се прикриват добре.

# 192
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази сутрин попаднах на това:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3331211
И се сетих за това:
Всички лъжем- за по-дребни или по-значителни неща, понякога даже несъзнателно.
И от това...
... когато лъжем, е хубаво да познаваме не само фактите, но и жертвите си. Така можем по-лесно да преценим на кого какво да кажем.
 излиза, че е най-лесно да се излъжат най-близките.

# 193
  • Мнения: X
Явно мислите, че хората кръшкат за да наранят партньора си ooooh!
Не,не мисля,че изневеряват ,за да наранят другия.
Но определено не им дреме много какво ще причинят на другия,а това е показателно за силата на чувствата им.

Повечето нищо не причиняват, защото се прикриват добре.

Това не говори ли какво точно е отношението им към партньора им?    Grinning

И кога си позволяваш подобно отношение към когото и да било?

# 194
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прикриват се за да му спестят неприятни емоции. Предполагам, че на всички ни се случва понякога да постъпваме така.
А има ситуации, в които наистина трезвия ум изчезва и някои изневери се дължат на това. Не е, че не обичаш партньора си, просто някои инстинкти са много силни.
Не защитавам кръшкачите, просто се опитвам да си обясня поведението на някои, които виждам, че наистина обичат жена си (в някои по-редки случаи- мъжа си) и държат на семейството си. И това не е поза.

Общи условия

Активация на акаунт