Как да познаем признаците на изневярата?

  • 59 153
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 192
Мили дами, винаги когато съм изневерявал на жена си съм се старал да не се появи никой от признаците описани по горе Simple Smile именно за да не предизвиквам излишни съмнения.

# 46
  • Мнения: 2 556
Ако някога сгафя (откъде ли ще намеря време, но да речем се случи), ще се постарая никога да не бъда разкрита. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 483
ревността гледа с далекоглед, който прави джуджетата великани и подозренията истини

Много ми хареса това  Peace За съжаление съм го изпитвала на мой гръб. Когато си наумя да търся признаци за изневяра, започвам да си внушавам разни неща и да си вярвам. Много е гадно, защото така може да пострада една хубава връзка за едното нищо.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 390
Еми за изневяра ще са като света е луднал и всичко е тръгнало по чуждо! Преди и идея си нямах за какво става на въпрос , но от известно време за толкова любовни истории на семейни хора разбрах , че и мен ме налегнаха съмнения  Thinking А пък и колкото и да не ни се вярва ,за съжаление ТОВА Е  ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ.
Света е луднал...а ти що полудяваш! Mr. Green
Даже и да ти изневерява....сигурна ли си,че искаш да знаеш!
Не си ври носа там дет не му е мястото.
Затрваряй си очите за някой неща и живота ще е по розов.
Ако те обичка и те уважава и у дома всичко е на шест к'во търсиш под вола теле!

tottely-много гняв има в теб бе жена.Кротни се малко.Успокой страстите.
  Ти ако се разделяш с всеки който ти изневерява значи да живееш сама цял живот. Mr. Green
  Като вземете да ми се парвите на света вода ненапита... CrazyТи к'во,за тез десет години не пожела ли друг мъж.Дори и да не си стигала да секс.Тъй и не погледан друг,не ти трепна нищо,не се позагледа по чуждо....така ли....Само на мъжа си в очите ли гледа!
Айде нема нужда... Whistling
Абе хора,нямате ли си други грижи,че все в личният живот на половинките се тикате.
И те са хора.И те искат друго да хапнат различно от боб!Оставяте ги да си изживеят тръпката и ако не залитнат дотолкова,че да си загубят ума и да заеб*т семейството си....трайте си.Какво мислите,другият пък ще дойде и ще ви гледа в очите.Сляп ще е за едрогърдите мацки и само вас ще обича цял живот! Crazy
Има ли други моногамни освен мен на тази земя....Ще отговоря,няма! Joy
Доста точно казано! Peace
Колкото и гадно и крайно да звучи, това е истината!

# 49
  • Мнения: 473
Totelly, не си мисли, че съществува мъж, който да ти е верен цял живот и да не изневерява. До голяма степен изневярата зависи от това как се чувства мъжа в семейството, но не винаги това е определящо. Има мъже, които живеят с прекрасни съпруги, в идеални отношения, без проблеми, но просто за да се докажат, че още стават залитат нанякъде. Лошо е когато съпругата усеща и разбира за изневярата на мъжа й, защото се чувства несигурна, предадена, унижена, смачкана. Ти смяташ ли, че за вашите лоши отношения нямаш вина и то доста голяма? С викане и с крещене до никъде няма да стигнеш, на мъжа душата се вади с памук. Колкото повече мачкаш и обиждаш мъжа ти, толкова ще му се иска някоя друга да го признае и да го оцени. Така че не си много права като се чудиш как така жените преглъщат изневярата на мъжете си? Защото от разводите най-много страдат децата, страдат безутешно, въпреки че много често ние не можем да видим това.

# 50
  • Мнения: 483
А замисляли ли сте се , че понякога причините за изневяра може да са и във вас. Ето Totelly, казва, че постоянно вика и крещи на мъжа си. Ами много ясно, че човека ще се загледа по чуждо. А има и жени, които след брака не се грижат за външния си вид, и тук е естествено, мъжът да се загледа по друга.
Друг е въпросът , че в голяма част от случаите жената е перфектна вкъщи, красива и поддържана и пак й изневеряват. Аз съм свидетел на не един такива случаи. Но това е животът. Мъжът е ловец и за съжаление моногамността не му е в кръвта. Дори и заради самото доказване, че още стават, както казва Tristan77, го правят.
Джейн много добре го е казала, напълно подкрепям  Peace

# 51
  • Мнения: 1 731
Съгласна съм с ДЖЕЙН.
Ако търсим под вола теле,току виж сме го открили ама на кого какво ще докажем.Всеки си е свободен ,има си глава на раменете да мисли ,така че аз нямам намерение да следя ,да мисля,да търся някакви признаци за изневяра.Ако е решил да го прави ,негова си работа.Хич нямам намерение да си тровя живота и със съмнения от тоя сорт.Малко са ми другите грижи ами и това да мисля. Crossing Arms

# 52
Ами какво да ви кажа, първо, в никакъв случай по цяла вечер не викам и крещя! Имах предвид това, че когато една жена на днешно време намери прекрасно изглеждащ мъж, с пари и положение, който да й купи кола и да я води по почивки, тя в повечето случай слуша много, както е в нашия. Не ми се навлизаше в подробности. Аз съм с моя мъж то времената, когато нямаше два лева в джоба и ме чакаше да се прибера от работа, за да го изведа, него и един негов приятел. Затова не мълча и не ми е хубаво като ме правят на маймуна. Минаха сумати години, в които съм го чакала по цели нощи да се прибере, рев, нерви, мъка, предполагам и не малко изневери, но не съм разбрала, винаги съм си го мислила, разбира се, познавайки приятелите му. Толкова много сме се обичали, така се е държал с мен, че винаги съм прощавала всички сбирки и прибирането когато аз тръгвам за работа или след това! Все съм си мислила, че ще се наживее, но то явно е до човек. Аз имам нужда от семейство, от спокойствие и атмосфера, от приятел в къщи, а той дава всичко от себе си в работата и бог знае още къде, но в къщи само реанимира! И когато няма доверие, повярвайте ми, няма спокоен живот, не става. Имала съм приятели преди него, разбирам, че когато всичко ти е наред, няма нужда да ровиш, съгласна съм. Е, не можах да се науча да не обръщам внимание. Последните да кажем около три години, се съобразяваше, промени се много, нямаше го стария разюздан живот, но аз вече бях толкова измъчена и смазана, нямах силици. В никакъв случай не си мислете, че съм била някой вампир дето да не ти се прибира при него, абсолютно не е така. Всичко възможно съм направила, аз имам за пример моето невероятно семейство, но той не е имал такова, за съжаление. И когато двамата имат различна представа в главата си, очевидно е, че не могат да се променят, какво става с любовта във времето, ами изчезва. Или по-точно, има я, но разбираш, че обичаш друг човек, една представа, мечта, онова, което сте искали да ви се случи преди години, но то сега е съвсем съвсем различно. Дано ме разбирате

# 53
  • Мнения: 483
Totelly, разбирам те напълно.
Аз смятам, че простима евентуално е само изневяра за една нощ ,която няма никакво значение за мъжа и отношението му към семейството. Била е проява на моментна слабост, но мъжа продължава да обича жена си, да я уважава и да се грижи за нея и семейството. Хора сме все пак и на всеки може да се случи, включително и на нас жените, но едва ли някой тук ще си признае 
Но когато става дума за връзка, а не просто за една нощ, тогава вече има проблем. И за мен именно това е непростимо и боли много повече. В такъв случай да се даде втори шанс не е толкова лесно.

# 54
  • Мнения: 473
Totelly, извинявай ако по някакъв начин съм те засегнала с коментара ми, аз по принцип смятам че кавгите не водят до хубав резултат, ясно е че не можем да разберем на 100 % това, което си изживяла и преглътнала. Наистина, това за което пишеш трудно се прощава. Принципно смятам, че няма смисъл да се ровим и да търсим поводи и причини за ревност, но ако мъжа ми не се прибира като твоя, това е друго нещо. Такова поведение вече е липса на  уважение към жената и семейството.

# 55
  • Мнения: 17 546
рали..., абсолютно трябва да си уверена, че може и да са налице всичките признаци, изброени от всички писали тук, но може да няма и нито един такъв. Така, че откриването на "признаци" не е повод да си мислиш, че изневярата е факт, както и това, че няма никакви признаци да те успокоява. Всичко на този свят е възможно! Важи за всеки, дори и този който изглежда хрисим и смирен, и напълно отдаден на семейството си. Повярвай ми и в най- невероятните откъм изневяра хора може да се крие изненада. И хора, за които си мислиш, че са разпасали каиша, може да са напълно невинни (за сега).

# 56
  • Мнения: 2 448
А замисляли ли сте се , че понякога причините за изневяра може да са и във вас. Ето Totelly, казва, че постоянно вика и крещи на мъжа си. Ами много ясно, че човека ще се загледа по чуждо. А има и жени, които след брака не се грижат за външния си вид, и тук е естествено, мъжът да се загледа по друга.

Това важи и аз двата пола, мъжа може да е ловец, но жената иска винаги да се чувства като такава. Тъй, че ако започнат да я третират като нещо друго ...........  Wink

# 57
  • Мнения: 118
Няма признаци.
Ако има такива ,не е изневяра ,а влюбване и нещата не са толкова елементарни.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 11:14 от Пътуващ

# 58
  • Мнения: 13
Няма признаци.
Ако има такива ,не е изневяра а влюбване и нещата не са толкова елементарни.


 newsm10
Напълно съгласна. Има ли признаци нещата вече са отишли съвсем на зле и мъжа/жената не изпитва нужда да се крие. Тоест няма желание да запази връзката си.

# 59
Здравейте!Чета,чета и ще полудея направо,защото съм с моя съпруг от 17г.,той ми е първият и аз на него-първата и се кълняхме във вечна вярност,но сега...Той е много ревнив или поне беше-все ми повтаряше ,че с моята усмивка и чар рано или късно ще прегреша,все ми приписваше мисли и дела,за които не бях и помисляла,все ми повтаряше как ме обожава и никога няма да ми изневери,но и няма да ми прости изневяра.Е,всичко това в подходящия момент,с подходящия човек доведе до връзка-страстна и трудна,която от 3 години се опитвам да прекратя само заради съпруга си-толкова виновна и гузна съм,че прогнозите му се сбъднаха ,а толкова нещастна бих била без другия-той ми е като сродна душа и телом,и духом,но и той е семеен,така че за развод изобщо не става дума.Живея на принципа,че всичко се връща и понеже съм гузна,макар съпругът ми въобще не ме подозира в момента,започнах да мисля,че рано или късно и той ще кръшне,което за мене би било голямо облекчение,защото ще докаже,че никой не е светец и никога не бива да се заричаме.За свое оправдание ще кажа само,че напълно се обезличих и се превърнах в жената,която той би искал,което с години натрупваше напрежение и негодувание у мене-с две думи неговото отношение ме тласна към другия-по принцип съм абсолютно моногамна,но от страх да не ме зареже и от ниско по онова време самочуствие преглътнах себе си и станах друг човек.Аз съм лъв,той телец-според всички астролози невъзможна комбинация,но вече имаме 2 прекрасни деца и рутина,която устройва и двама ни...Другият е стрелец и сме като едно цяло,но въпреки че сме заедно безкрайно рядко за безкрайно кратко,невидима нишка ни свързва и не ни разделя въпреки трудностите.Та така...предисловието беше за да споделя накрая,че от известно време съпругът ми много се промени,повечето признаци ,изброени по-горе са налице,но просто няма как да го хвана-той е мнооого умен,а и работата му позволява свободно да кръшка,ако пожелае-таксим.шофьор.Правим секс ,даже много често,много е мил ,не ми повтаря ,че мрънкам,не ми звъни като преди постоянно по телефона,не ме дебне,повтаря ми че много ме обича и че съм единствена,но аз,с шестото си чуство усещам нещо и вчера го попитах така между другото как устоява на неприличните предложения на клиентки,за които той сам ми разказва ,на което отвърна,че може и да не устои,ако аз престана да му обръщам внимание-това беше нов отговор-обичайният до скоро беше-аз винаги отклонявам,защото имам теб и т.н.Просто съм почти сигурна,че има нещо,но той е неуловим и това ме побърква-аз не искам да го нараня с моята връзка,която от страх пред Бога сигурно ще срина накрая,но ако той ,въпреки високопарните си думи ми изневери -ще съм съкрушена,защото през всички години ми втълпяваше,че аз съм лошата,аз съм грешната и такава и станах...да не говорим ,че в секса свършва ужасно бързо иаз си оставам недо...,докато с другия и един път  на няколко месеца да го направим ми държи до следващата ни среща-не че това е оправдание,но не е и маловажно...
Е,момичета,това е моята история-не съм я споделяля никъде,но ще ви бъда признателна за мненията-поне ще ме ориентират в пространството-да прекратя ли извънбрачната си връзка от чуство на дълг и вина или да живея на мига???

Общи условия

Активация на акаунт