Жегата при нас си е голяма - АВГУСТ аз ще ставам мама!

  • 13 413
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами, тея свещички май се казват Гинопаверил. Някоя от вас помня, че беше ползвала.. може ли да ми кажете има ли ефект и колко струват? Доки каза, че в опаковка за 15, но аз да си спожа само 10

# 241
  • Мнения: 12

   Абе  чудех се аз какво още щях да пиша в предишния пост  newsm78 и не се сетих,сега като попрегледах пак си спомних Embarassedей,много сме паметливи това бременните Laughing

    Честита годишнина на Ели,да доживеете заедно сребърна и златна сватба!

# 242
  • Мнения: 31
Интрига аз минах два курса с тия свещички по 10 на курс нищо сомо след два три дни гъбака пак се появява.Струват 10лв 10 свещички.И на мен същото ми изписва  и нищо но ти опитаи.И аз утре съм на микробиология и сигурно пак ще завирам свещички въпреки че ще съм секцио евентуално но нищо не се знае.
От цялата бременност наи много ме тормозят гъбаците дори да не ме сърби изпадам в ужас като си представя какви гадини въдя там нямам търпение да родя и да ги изтребя до крак тия гадове много са упорити.
Ел честита годишнина миличка желая ти да сте много щастливи дълги години заедно
Днес за последно си праснах много як маникюр  и това ще е края смятам да ги махна ноктаците че няма как няма да са ми удобни.За първи път имам такива яки нокти.Маи като родя ще съм с лоест тумбак целулит колкото искаш ще ми окапе косата зъбите не се знае без маникюр абе мамче мечта.Докато се попоравя ще мине малко време. ooooh! И с белег на хубавото ми коремче беше де. #CrazyСтрадам ама се гордея че ставам мама само всичко да е наред с бебоците ще станем пак яки по програмата.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 338
Bobito, мила мерси за инфото. Те на бройка ли ги продават? newsm78 Питам, защото доки ми каза, че са 15 бр. в опаковка? Thinking

# 244
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 586
Здравейте и от мен. Да дам отчет и аз след днешната консултация. Бебето вече е 2 600 гр. Коленете му са под ребрата ми и затова явно се чувствам толкова некомфортно в легнало положение. Продължаваме да си вървим една седмица напред, както от самото начало. Взех си и болничния, а в четвъртък ще си пусна изследванията. Докторът в Бургас през август ще бъде на работа, така че ако не успея да стигна до София и случайно бебето ако тръгне по-рано, имам вариант и за тук.
Днес  купих и страхотен ленен панталон и риза за изписването на бебока. От същата серия има и чорапки и обувки а също и шапка. Ще ги кача в албумчето. Остават обаче основните покупки с които смятам да се заема другата седмица. Иначе аз за болницата съм готова: взех много сладурска памучна нощничка с копчета отпред, джапанки и гащи за еднократна употреба и съм готова.

# 245
  • Мнения: 702
Честита годишнина на Ел и от мен пожелавам им много щастие!
Гъбички и аз лекувах в 4м беше някакъв ужас имах страхотен сърбеж,тогава доки ми изписа Клион Д 100 за 10 дни и да чукна на дърво от тогава не съм имала!

# 246
  • Мнения: 955
Благодаря на всички за пожеланията  Hug ! След малко излизаме да се почерпим с кумовете, няма да е много романтична вечеря, но все пак да се отбележи  Wink.
Синдарела, съжалявам, че съм предизвикала кофти спомени с песничката. Тя наистина е малко тъжна, но аз много я харесвам и държах диска от сватбата да започва с нея на фона на наши снимки от гаджета (бяхме 7 год. заедно преди да се оженим). Благодаря за поздравчето. Песничката е страхотна, а клипа още повече Peace, поздравления от мен! Занимаваш ли се професионално с това или е само хоби?
Интрига, и на мен ми едно такова, хем искам да излиза, хем ми става мъчно, че толкова бързо минаха тези 9 месеца. Като знам, че повече няма да се върне това време. Все ми се струва, че не можах да се нарадвам на бременността си, искам още Sad. А като се замисля, че след 9 или 10 дена всичко ще свърши и аз вече ще съм майка и ме заливат едни такива смесени чувства на радост, тъга, страх...Ех, тези хормони  newsm45 ....
Днес ходих на преглед и доки ми каза 23 или 24 юли (другата седмица  Shocked), но утре ще уточни. Иска днес да ми бият последното В 12 и утре да си пусна кръв и да и занеса резултатите. Ще се отчета като се върна.
Ами друго не се сещам, отивам да се стягам за излизане  Crazy .

# 247
  • Мнения: 2 376
Че съм пощалива, пощалива съм. Обаче такова не ми се беше случвало. Сутринта видях нещо и ми се дояде, ама точно бях закусила и не го взех. И сега, като ми се прияде, само за това мислех, чак корема ме заболя Sad Ходихме да търсим и слава богу намерихме наблизо, хапнах и ми мина веднага.  newsm78
На вас случвало ли ви се е подобно нещо?

# 248
  • Мнения: 3 436
преди малко се връщам от разходка. купих си лигнин за болницата, утре ще си взема чехли за там, че една приятелка, с която се видяхме, ми каза, че корема ми се е смъкнал и аз като се ошашках  Crazy викам си аз нищо не съм си купувала и марш към аптеката с мъжо. той пък "а, вика, ще раждаш, стига глупости"  #Crazy  докато стигнем до аптеката купихме едно зелено боди за бебо, зелена пелена и два чифта бели чорапки.  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 82
здравейте сладурки  Hug
май си хапвате като за последно ,а  Mr. Green аз пък все още нямам апетит и ми се хапват главно плодове и изпивам огромни количества айран,в сряда ще мерим бебка,дано горката си взима каквото и трябва от мен.В тази връзка взимате ли още витамини?
Елле,ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИШНИНА !!!Нека целия ви живот е като меден месец!!!
Мамадона на мен определено ми липсваше,но аз и друг път съм ти го казвала  Heart Eyes
bobito81   и аз съм решила тази седмица да ида на маникюр и педикюр за последно преди раждането-ми нали и на магарето трябва добре да изглеждаме  Laughing
аз имам план-график до неделя да не раждам,че ще ни монтират кухнята  Joy

Целувки на всички

# 250
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 586
Ей Стелче, излизе Моята бременност и веднага те открих къде си. Страхотна статия!!!!! И ти естествено изглеждаш страхотно. Поздравления за нашата медийна звезда!!!

# 251
  • Мнения: 215
Каприсе, не се тревожи за това, че ти се е смъкнал корема. До колкото знам след смъкването има около 3 седмици до раждането. Поправете ме, ако информацията ми не е точна.

# 252
  • Мнения: 82
Ani много ме изненада!!!Журналистката беше обещала да ми се обади преди да излезе,а добре че си ти да разбера  newsm78 сега изгарям от любопитство какво са писали

# 253
  • Мнения: 143
 На мен с големия ми се смъкна точно 3 седмици преди раждането, а с малкия още в края на 7 месец, даже ми казваха, че и главата му се е фиксирала, а слава Богу, износих си го до 38 седмица.

# 254
  • Мнения: 31
Интрига да на броика тук в нашата аптека незнам при вас как е.Ги кажи че искаш 10 и толкова да си прави сметката.Много ме болят краката и се подуват и парят.Не са се подули кои знае колко но ми горят.Даите  съвет на високо не помага.....

Общи условия

Активация на акаунт