Клуб Голяма Буйна Грива

  • 7 418
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 024
Хоп-троп и с двата крака, и с буйната си грива разбира се.
Трудно се оправям с гъстата си, твърда, къдрава и абсолютно непокорна коса. За капак съвсем скоро я подстригах, но е доста изтънена и стои добре. С годините се научих да харесвам косата си и да превръщам
"дефекта" в ефект.
Много добре ми действа маската с майонеза - косата става много бляскава. От стилизиращите продукти, които съм пробвала, единственото което има ефект /близък до желания от мен/ е пяната на Yunsey.
Сега ще пробвам и това

# 16
  • Мнения: 1 176
И моята коса е много гъста и доста дълга.Но пък не е нито права,нито къдрава и това ми създава допълнителни проблеми.От влажно време бухва като кошница.Когато я изправя,пада прекалено тежко.Но въпреки всичко,аз си я харесвам.Обичам я такава каквато е и се грижа за нея с любов.За да я вкарам малко в ред правя няколко неща.Подходящо подстригване,с филиране.Имам бретон-и това помага.Мажа я със заглаждащи лосиони,за да не ми `хвърчи`. Много често нося красиви ленти или шалове за коса,които я изтеглят назад и така не ми влиза в лицето.Прибирам я на конска опашка(всеки знае,че стои много добре,когато косата е гъста).Понякога прибирам част от косата си отстрани на лицето или отзад на тила с ефектни шноли,ластичета.Преди време често я сплитах на една или две плитки.Общо-взето това е.Моето мнение е ,че гъстата коса е за предпочитане.Вариантите за различни прически и аксесоари за коса са много повече.Така че,радвай се на гъстата си и буйна грива.Сигурна съм,че много хора ти завиждат за нея.

# 17
  • Мнения: 3 695
С това шега не бива.  Naughty

абсолютно  Naughty

...винаги можете да си филирате косата... Whistling
съгласна съм с теб  Peace

# 18
  • Мнения: 247
Ако е за мястото за което си мисля, че как няма да ти завиждаме?Панделки, фибички - малко ми трудно да си ги представя, някой път отдясно, после на конска опашка ??? Ами то направо си е за завиждане Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 5 173
Цоп тук Mr. Green
Дълга, гъста, обемна. Ако не си я укротя след къпане, хората си мислят, че нарочно съм я топирала ooooh!. Иначе след баня се сплитам на 3 рибени кости и обемът ми намалява. В 1 салон ме питаха дали бих желала да им стана рекламна коса, не станах, срамежливичка съм си Blush.

# 20
  • Мнения: 4 496
Е хайде пуснете снимки де!  Crossing Arms
Шушулче, и ти недей да се ослушваш! Crazy

# 21
  • Мнения: 5 173
Шушулче, и ти недей да се ослушваш! Crazy
ми, срамежлива съм си Blush

# 22
  • Мнения: 1 176
Ако е за мястото за което си мисля, че как няма да ти завиждаме?Панделки, фибички - малко ми трудно да си ги представя, някой път отдясно, после на конска опашка ??? Ами то направо си е за завиждане Joy Joy Joy Joy Joy
Е ти какво си се запревивала от смях,а?Чети бавно и внимателно,ако трябва два пъти.Какво не разбра?И подреди си малко мисълта.И кой те кара на някого да завиждаш?Всъщност какво изобщо искаш да кажеш?
P.S Да,точно за там говоря,за мястото,за което си мислиш.И да,наистина ще ти е трудно да си представиш без да ми я видиш.Косата имам в предвид.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 22:00 от Eclat

# 23
  • Мнения: 3 695
Шушулче, и ти недей да се ослушваш! Crazy
ми, срамежлива съм си Blush
а без такива  Naughty  Joy

# 24
  • Мнения: 4 053
Шушулче, и ти недей да се ослушваш! Crazy
ми, срамежлива съм си Blush
а без такива  Naughty  Joy

без, без,
давай да се любуваме  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 496
Може само на косата, а ти да си обърната с гръб. Whistling

# 26
  • Мнения: 4 053
 newsm18 newsm18 Шушулче, Шушулче newsm18 newsm18

# 27
  • Мнения: 5 173
снимките са изтрити Peace

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 13:32 от Шушулче

# 28
  • Мнения: 3 695
Шушулче косата ти е страхотна  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 374
И мойта коса е доста дълга вече,за гъста не бих казала точно мисля,че е нормална,но утре ще я режа-миличката ми. Confused

Общи условия

Активация на акаунт