Моля,препоръчайте ми капки за нос

  • 22 873
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Да,благодаря за отговорите,вече нямаме хрема отдавна,след 3 дни с коларгол(изписан от лекар!!!)
Тарталета,помолих от опит да се сподели,едва ли има 100 вида бистра,течаща хрема Wink

# 16
  • Мнения: 1 334
Аз капки за нос на дете не слагам.
Прьскам стеримар, ползвам физиологичен р-р, и низита. И това е всичко.

Но е добре, че се подобрявате, наистина коларгола са хубави капки и вьршат работа в определени ситуации.

# 17
  • Мнения: 159
Хомеопатични капки - Еуфорбиум композитум. Стават и за кърмачета дори. Физиологичен разтвор, Стеримар също за промиване на нослето.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Воднистият секрет обикновено се дължи на алергичен ринит. Ние използваме Стеримар или отвара. Хомеопатичката при която ходим ни предписа следната отвара при хрема : Към чаша преварена вода или чай от лайка се добавя  щипка сол и щипка хлебна сода. Правят се впръсквания със спринцовка по три пъти на ден във всяка ноздра от 2,5 куб. см.

# 19
# 20
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Първо трябва да се уточни за каква хрема става въпрос - дали хрема причинена от настинка или за хрема с алергичен компонент - алергичен ринит или сенна хрема, или вазомоторна хрема(вазомоторен ринит)
Ако става въпрос за алергична хрема най-добре е да се консултирате с алерголог.Ако обаче става въпрос за настинка - Виброцил е добър,Еуфорбиум Композитум - хомеопатичен препарат,аз имам някаква склонност към хомеопатичните препарати,При хреми помага и хомеопатичния препарат цитросепт,
Коларгол  и ксилометазолин.
Аз понеже имам сенна и алергична хрема и съм ползвал и виброцил и други и съм доволен.

# 21
  • Мнения: 1 428
Виброцил или сребърна вода спрей

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Стеримар за промиване и после Коларгол. Peace

# 23
  • Мнения: 1 984
Стеримар за промиване и после Коларгол. Peace
колко после?

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 958
За обилен бистър секрет - Витамин С.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Може вместо Стеримар да ползваш Риномер,по-добър е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт