Априлки, хайде на море, с Априлчета в ръце!

  • 9 862
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
момичета направих ви нова тема, но ако Алоказиа или някой друг прави-кажете да не я пускам, иначе-давайте заглавия!

# 271
  • София
  • Мнения: 5
здравейте Simple Smile

 
А тая нощ ми скри шайбите тотално - стояла съм 30 мин да го гледам да не се задуши . Обърнал се нашия по корем и по очи - главата на една страна - иначе бибата в устата и я смуче с ярост. Обърнах го - но той пак се завъртя на аксел и пак по очи  Shocked
Мнооого ме е страх да не се задуши - не мигнах цяла нощ Sad Приемаме всякакви съвети как да се справим със ситуацията  Praynig
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
и честити месечинки на бебоците   bouquet
Не се притеснявай,моята мома спи по същият начин и няма проблем.Те децата усещат ако нещо не им както си трябва и си се нагласят или "казват" Joy Но, е факт че повечето деца обичат да спят по корем. Grinning

# 272
  • Мнения: 269
здравейте Simple Smile

като сме се заговорили за обръщане , моя калпазанин отдавна сам си махна нощното хранене, но за сметка на това ме побърква нощем. Щото не винаги има сили да си преметне крака над другия когато се е обърнал на една страна и почва да нервничи. Само ставам, поставям му крака и той на секундата откъртва  Mr. Green  
А тая нощ ми скри шайбите тотално - стояла съм 30 мин да го гледам да не се задуши . Обърнал се нашия по корем и по очи - главата на една страна - иначе бибата в устата и я смуче с ярост. Обърнах го - но той пак се завъртя на аксел и пак по очи  Shocked
Мнооого ме е страх да не се задуши - не мигнах цяла нощ Sad Приемаме всякакви съвети как да се справим със ситуацията  Praynig
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
и честити месечинки на бебоците   bouquet
polinita , на моя приятелка майка и ми каза , че едно време на количките им правили прозорче на пода , за да може бебетата да ги поставят непрекъснато по корем и да гледат през тях - така че не мисля , че трябва да се притесняваш от нещо.

# 273
  • Мнения: 2 751
Ей, докато се запиша в темата, вие ще я сменяте  Crazy Grinning
Днес Мишо се обърна и съм много щастлива  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 90
hiksita, благодаря за съвета, ще опитам. Party
polinta, аз също бих се притеснявала детето ми да спи така. Защо не го подпреш отстрани, под нивото на раменете, с възглавница, за да не може да се обръща.
Еййй, днес времето е отвратително, но пък Виктор спи цял ден и мога спокойно да си вися тук. Супер! Hug

# 275
  • Мнения: 319
Спането по корем може да доведе до СВДС-според мен е опасно,но как да го отучиш ThinkingСлагането и подпирането с възглавници не е желателно,може да се задуши в нея Naughty

Емма моето предложение
Ние сме АПРИЛските деце,на мама и на тати радостта!
/друго не ми хрумна/

# 276
  • Мнения: 33
Хайде и аз да се включа с предложение за новата темичка:
Нашите Априлчета красиви,стават все по-игриви!

# 277
  • Мнения: 410
ето ни и нас.Оливия днес ми взе акъла Crazy-както винаги е гадно времето и решихме да отидем до шопинга.тя заспа в колата,но като влязохме в магазина и се събуди-и като започна един рев,ама рев-давам мляко,вода-неще! Naughtyоттам в колата,гушкам я не спира......и се прибрахме.по пътя заспа гушната в мене.какво беше това Tired Thinkingсисе-на 12-та стр.бях пратила линка със сайт за снимки.и ние ги слагаме там.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте мами и бебета!

Ние отдавна не сме се включвали, но за сметка на това пък не пропущаме и буквичка от написаното Flutter При нас имаше един екшън два-три дни с една температура, бях се изпопритеснила че съм простудила детето, ходихме на спешен кабинет и накрая се оказа, че е прегряла от жегите ooooh! Слава богу вече сме добре и спря да вдига температура. Обаче сега се  учим да пием вода, което си е направо мисията невъзможна в нашия случай щото детето биберони и залъгалки не признава, а като усети вкуса на водата в устата си прави физиономии все едно съм й дала оцет. Пробвах и подсладена, и чай, ама ефект нулев, плюе всичко различно от мляко.
За акото...при нас беше рядко и кафеникаво, с неприятна миризма, понякога като соев сос, но откакто започнах да давам Фунгостатин за налепите в устата и си стана пак златисто и с нормална консистенция.
Да се оплача излезнаха ни пак пъпки по лицето от вчера, нз дали ще е от това но от няколко дни смених козметиката...май пак ще се връщаме на клорана.
Ох, още много неща исках да пиша ама забравих...пък и много дълго стана
Бягаме на разходка сега   bouquet

# 279
  • Мнения: X
момичета, заповядайте в новата лилава тема - не е нищо особено, но е от сърце  Wink!!!

Общи условия

Активация на акаунт