Априлки, хайде на море, с Априлчета в ръце!

  • 9 893
  • 279
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 095
Ехооо,спите ли Simple Smile
Добро утро от Д2 , тоест от двете Доротеи  Hug
приятен ден,сега ще храня малкото Д,по-късно ще се включа пак !

# 151
  • Мнения: 121
Добро утро!!! Heart Eyes


 и едно нежно начало на деня!!!

http://www.vbox7.com/play:6297e907

# 152
  • Мнения: 33
Честит Рожден ден на Дидимора!  bouquet
Ето ни и нас в конкурса http://ivali.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=23&a=192 … &f=0&fr=0
ivali,ама много красив тоя Ванко,бе !!!
Взимаме го за зет,ако може  Blush
Пу да не му е уроки ! Изписали сте го с татенцето ,много сте се старали, браво !!!  bouquet
newsm62 newsm62 Добро утро!Ех,че ме разсмя Doroty_d!И твоята бебка е голяма сладурана,така че...Вземаме я ! Joy
Хайде да почерпя по едно кафе по повод сватосването Coffee

# 153
  • Мнения: 1 095
hiksita,мерси за поздрава !  bouquet


ivali , айде и аз да почерпя за сватосването Simple Smile  Wine Glass  smokeuu

Аз съм по по-яките питиета Simple Smile Ще съм весела тъща  Joy Joy

# 154
  • Мнения: 319
Добро утро!

Със закъснение Дидимора честит рожден ден!Бъди жива и здрава и всичко най-най!!!  bouquet
Много ще се радвам ако конкурса спечел някое априлче Wink струва ми се,че госпожиците преобладават Thinking
Понеже заговорихте за съхранението на кърмата....аз имам едни 120мл. изцедени,във фризера са,но в шише Rolling Eyes....дали пречи нещо /ще я ползвам тази събота/Контейнери ли ще трябва да купувам?
Aokazia нямам представа от каво може да е този внезапен рев newsm78За жилките кръв в акото...идете при педи най-добре Peace
veni-b Дани е същия  Peace не съм го водила на гастроентеролог и незнам дали има ГЕР! Педито ни каза,че щом качваме повече от добре и има такъв тонус-нямало проблем,а и той не връща на фонтан...или поне мноооого рядко PeaceСъщо се случва непосредствено преди следващото кърмене да повърне /не ми стигат дрехите/

# 155
  • Мнения: 1 095
Айде да се раздвижим . Малко задници да пораздрусаме рано сутринта Simple Smile
Аз от днес съм и на диета, малее, стискайте палци   Joy
http://www.vbox7.com/play:fe650951

# 156
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Doroty_d, мерси за поздравчето!  Hug   Страхотно е!  Peace
А каква диета започваш?  newsm78

# 157
  • Мнения: 1 095
Doroty_d, мерси за поздравчето!  Hug   Страхотно е!  Peace
А каква диета започваш?  newsm78
почвам безвъглехидратната , на мен тази ми е единствено поносима и има невероятен ефект
Правила съм я преди 5 години и тогава свалих 13 кг.. 24 дни е диетата,а аз продължих да отслабвам и след това. Ако не бяха едни хомеопатични капки половин година след това , нямаше да напълнея .
Аз сега съм 15 кг. по-малко отколкото забременях и искам да си ги задържа,че и да отслабна още. Не съм се виждала 60 кг. от 99 год. Simple Smile

# 158
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Doroty_d, тази на Рене Зелуегер ли дето е? Аз я правих след първото раждане и за 24 дни свалих 5кг.! Ама тъкмо имах да свалям само още 5кг. и пак забременях......  ooooh!

# 159
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile
за контейнерчетата , вярно са скъпи, но са удобни, а после стават и за пюрета и сигурно ще им измисля бая приложения.
И аз съм на нещо като диета..по-скоро режим, който основно се изразява в това да не ям сладко..голяма слабост са ми сладоледите, шоколадите  и пр., даже си мисля, че съм пристрастена Wink
хайде весел ден от нас!

# 160
  • Мнения: X
Ейййй дорде ви изчета....айде от нас със Самуил едно питие за ......разбуждане   Joy
  Тъйййй за ортопеда вчера-ама много съм разочарована, прегледа продължи точно 5 минути!!! Барабар с това, че лекаря го нямаше около минута и половина! Прегледа го на ехографа, каза че нищо му няма, каза стандартните работи-след 5-ия месец да го слагаме по-изправен в количката, след 6-ия  в паяк, да му правим едни упражнения при всяка смяна на пампито, да го носим на хълбок и в кенгуру, рахит няма, да даваме по 1 капка Вигантол, който аз все забравям  Banghead...и това май беше! Като за 40 лв.-толкоз!
  А снощи наш Самуил се засмя с глас  newsm44.....а тъпата му майка беше в другата стая  smile3538! Ейййй куха лейка! Сигурно като проходи ще съм в тоалетната, а като каже първата си дума....един господ знае къде!
  И да го похваля (че знам ли дали ще се повтори) снощи се събуди в 3 и нещо и после чаааааак в 6:35 - хорските деца спят по цяла нощ а аз на какво се радвам! Ами така де-друг път се буди за второто си нощно хранене към 5ч, че и по рано!!!
 Аз отивам да си скубя четината по краката и ще излизаме после....адиоссссс

# 161
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро и от мен Hug Ние бяхме на консултация и Мики вече е 4800 и 56 см (800гр за месец) PeaceОбщо взето по цял ден сме навън , с малка почивка  и ни е много добре така, гледам да имам много движение за да топя килцата.Дороти и аз отдавна не съм се виждала толкова кг....когато бях слаба, преди да забременея с баткото бях около 65кг,всъщност винаги на кг съм била повече, а съм изглеждала много добре LaughingСега обаче...доста зор трябва Embarassed
Сисе, много си хубава на сватбата, това зелено ти стои много добре Peace
Казах ли Добре дошла на ofetobouquet
Микаела е много приказлива, постоянно си бърбори нещо и рита с крачета и маха ръчички Joy Сестра ми ни подари активна гимнастика и тя много обича да се занимава с нея-хваща играчките и почва да дърпа силно Simple Smile Обръща се от гръб на корем, но си затиска ръчичката и почва да се ядосва hahahaДушица...плаче много непосредствено преди баня, но щом чуе водата да тече и млъква моментално-направо се разтапя от кеф в коритото Heart Eyes Спинка си от 21-21,30 до към 8 сутринта Mr. Green Бяхме на ортопед при Райков-всичко е нормално Peace
*vera, Микаела изпива по 120, максимум 130мл Peace
Много са хубави всички бебчета в конкурса  bouquet Хубав и прохладен ден на всички Hug

# 162
  • Мнения: 54
Ема, ама наистина ще ме спукаш от смях  Joy Незнам откъде намираш такова чувство за хумор, при тоя  режим дето ти го налага Самуил, направо ти се чудя. Моят Боби е спал снощи от 22.30 до 6.30 сутринта и аз се оплаквам, че не си доспивам. Дано не разбере мъжа ми за твоето чедо, че сега той става сутрин с бебо, а като научи вече няма да иска  Grinning

Дороти, я сподели тази диетка с нас, че и аз имам да свалям 15-ина килограма. Ако става за 24 дни - леле  Laughing Тъкмо за морето в края на Август ще изглеждам добре. А дори и само 7-8 да сваля пак ще съм доволна, че като си видях на какво ми приличат краката на тия снимки от срещата  Embarassed Много съм дебела  Confused

# 163
  • Варна
  • Мнения: 289

  Тъйййй за ортопеда вчера-ама много съм разочарована, прегледа продължи точно 5 минути!!! Барабар с това, че лекаря го нямаше около минута и половина! Прегледа го на ехографа, каза че нищо му няма, каза стандартните работи-след 5-ия месец да го слагаме по-изправен в количката, след 6-ия  в паяк, да му правим едни упражнения при всяка смяна на пампито, да го носим на хълбок и в кенгуру, рахит няма, да даваме по 1 капка Вигантол, който аз все забравям  Banghead...и това май беше! Като за 40 лв.-толкоз!
 

Емма, и нашият преглед продължи толкова Rolling Eyes, но пък сега определено съм по-спокойна- имам доверие на Райков. А ти постоянно ме разсмиваш с постингите си-много си готина  bouquet

# 164

Общи условия

Активация на акаунт