2 сед. закъснение + полож. тест = може ли да не съм бременна?

  • 4 185
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
аз дори съм с 2 кг.надолу -на 19 влизам в 3 месец.

# 16
  • Мнения: 69
честито и от мен и лека бременност.на мен ми пролича към 5 месец, но при всеки е различно.не бързай да казваш на колегите има време да ти проличи.стискам палци всичко да е ОК Hug 

# 17
  • Мнения: 356
Честито и от мен!Разбирам напълно вълнението ти!Аз също направих няколко теста за бременност,след това и два кръвни докато се поуспокоя.Искам да ти кажа,че за 6-те години когато се мъчехме да забременея съм правила много тестове и никога не съм виждала дори и много бледа втора черта докато наистина не забременях.Така че според мен е изключено да имаш грешен тест за бременност.По скоро може да е /-/ и да си бременна,отколкото да е /+/ и да не си!
Желая ти леко бременеене!

# 18
  • Мнения: 3 294
Честито от мен , леки девет месеца  Hug

# 19
  • Мнения: 1 085
Леки 9 месеца и от мен.На бащата каза ли , и защо е тази анонимност?
Отивай на лекар и пак да пишеш да се развиват нещата.

# 20
  • Мнения: 3 092
~Честита бременност !
И повече прочети из форума .
Иначе разбирам вълнението ти и ти стискам палци всичко да е наред ! Hug

# 21
здравейте, положението не е добро. биах на лекар днес - има точка но е много малка 1.08 цм. = 4 г. с. а триабва да е 7-8 г.с. докторат каза че може да е кухо яице но може и да е по-касно станало бебето. диагнозата е непотрвардена брем,еност.
отивам да чета за кухото яице, обаче не знам как ще издаржа до другата седмица тогава пак на лекар.
докторат каза че ако до тогава не е пораснало значи е кухото и тн не знам просто
каза да ям кайсий и диниа и ме похвали за фолиевата киселина каза и вит.Ц да вземам 3 по 2 табледки струва ми се много и ми казаха да не пиа хапчета - пориятелки така ми казаха.
мъжът миу се старае да ме успокои днеска пазарувал гладил да не нося тежко да не се умориавам, миличкия. тои е спокоен каза че ако не е станало и ще стане другиа паът...

как издържате хора тоива чакане направо ще лудна аи на работата триабва да не ми личи колко сам притеснена.

п.с.за пълнеенето питах че да не ме разберат на работата но иавно е различно за всеки дано е бебе та ако ще утре да ме разбрерат

# 22
  • Мнения: 1 243
При кухото яйце се получава и кървене , може да ти е била по късно овулацията.Всички момичета ще те посаветва да потърсиш второ мнение от лекар Peace

# 23
благодариоа, фана, аз се написах и в текущата тема защото тази какво беше и какво стана но много благодариа за всичко

кървене ниама дано д аниама но ниама и признаци никакви?????

за второто мнение имам час за другата седмица за два лекариа -за този дето биах сега и за моя си който се връща от отпуската. мислите ли че ако отида примерно утре поак за второ мнение ще има разлика от днешното????

п.с. дадоха ми снимка на една ччерна точка

# 24
Здравей и от мен! Hug
Това което преживяваш го изживях и аз.Знам че думи не биха те успокойли,но се помъчи да забравиш в момента създалото се положение,мисли за друго,че иначе ще откачиш.
Аз февруари бях на лекар със същата диагноза/не било за 4 г. с. а трябва да е 7-8 г.с. /от тогава си представяш как побърках всички около мен и в какво състояние бях....това беше цял месец докато на датата на 2мес.която трябваше да ми дойде ....прокървях и всичко свърши.
Разказах ти това не да те плаша,а да помогна НАЙ-ВЕЧЕ ДА СЕ УСПОКОЙШ,защото и това има голямо значение,пък то каквото е рекъл господ ще стане...
Мисля че е добре да започнеш да пиеш нещо за задържане,но попитай лекаря си.Аз пих папаверин и герикапс.
МНОГО СИЛИ И УСПЕХ  Hug

# 25
  • Мнения: 125
Не знам дали е активна още тази тема,но аз да си напиша чуденката- Shocked имам положителен тест, 18 днесвно закъснение и днес когато бях на лекар, докторът  ми каза,че не вижда нищо. Cry каза ми да отида на преглед пак следващия четвъртък и тогава,ако пак не видел нищо,щял да ми изпише хапчета за предизвикване на цикъла. Днес на прегледа ми каза,че иначе всичко ми е ок-матка,яйчници и тт.н и ми кава,че няма обяснение,защо ако не е бременност,не ми идва. newsm78 Искам да ви попитам,възможно ли е дори и след преглед с вагинален ехограф да не се види нищо в началото? По принцип трябваше да ми дойде на 25.08..аз все си мисля,че до сега трябваше да се види бебе,  а ако няма, да ми е дошло поне... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 2 908
С вагинален ехограф,ако има нещо трябва да се е видяло,18 дена са достаъчни.Да няма някоя киста по яйчниците,гледа ли ги тях на ехограф,дано само не е извънматочна бременност но при всички положения трябва да се търси причината за закъснението преди да се изписват хапчета за предизвикване щом няма бременност.Успех и да пишеш как се развиват нещата.

# 27
  • Мнения: 975
Според мен трябва да се види ако има бременност.Защо не потърсиш още едно мнение на друг д-р.Да не е някоя киста?

# 28
  • Мнения: 49
А какво стана с "обърках се"? Някъде се загуби по трасето.....

# 29
  • Мнения: 253
да ти кажа нищо чудно и да не го е видял доктора
на мен една гинеколожка не можа да ми намери яйчника  около 5 мин с вагинален ехограф и то в една доста "елитна" болница
по-добре искай друго мнение

Общи условия

Активация на акаунт